0

MIAŻDŻYMY WSZYSTKICH!

0

1:5! VILLAAAAAAAAAAAAA

0

HAHAHAHAHA JEST PIĘKNIE!

0

VILLAAAAAAAAAA!

0

3:0! Nikt nas nie pokona!

0

Ci piłkarze Espaniolu są śmieszni. Ciągle im coś nie pasuje

0

Ci kibice Espaniolu są jacyś nienormalni...

0

TAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK 2:0!

0

MESSI DLACZEGO?!

0

WYGRAMY!

0

na tym astratv działa wam głos?

0

Szkoda tylko, że z nami nie dał tego spektaklu. HAHAHAHAHAHA

0

Czy to Madryt, czy Sociedad, BARCA zawsze piątkę strzela!

0

PIĄTECZKA ;))

0

5:0!

0

MESSI JEST GENIALNY!

0

LEOOOOOOOOOOO! 4:0

0

HAHAHAHAHA, ale akcja!! LEOOOOOOOOOOOOOOOo

0

Masche jest niesamowity!

0

INIESTAAAAAAAAA!

0

wioska el farsa, PIĄTKA stary ;PP HAHAHAHA

0

Ja osobiście chcę Romę!

0

I ma rację!

0

Ja obstawiam Romę

0

Nie tylko niesamowity zawodnik, ale też człowiek. Jest WIELKI!

0

Piątka ;)))

0

świetna wiadomość!

0

Bo w pierwszej połowie wiało nudą, ale w II się rozkręcili :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?