Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MIAŻDŻYMY WSZYSTKICH!
0
1:5! VILLAAAAAAAAAAAAA
0
HAHAHAHAHA JEST PIĘKNIE!
0
VILLAAAAAAAAAA!
0
3:0! Nikt nas nie pokona!
0
Ci piłkarze Espaniolu są śmieszni. Ciągle im coś nie pasuje
0
Ci kibice Espaniolu są jacyś nienormalni...
0
TAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK 2:0!
0
MESSI DLACZEGO?!
0
WYGRAMY!
0
na tym astratv działa wam głos?
0
Szkoda tylko, że z nami nie dał tego spektaklu. HAHAHAHAHAHA
0
Czy to Madryt, czy Sociedad, BARCA zawsze piątkę strzela!
0
PIĄTECZKA ;))
0
5:0!
0
MESSI JEST GENIALNY!
0
LEOOOOOOOOOOO! 4:0
0
http://91.205.74.221/~ligatvpl/index.php?option=com_content&view=article&id=6:kana-1&catid=1:kanaly&Itemid=2 TU MASZ SPOKO LINK.
0
HAHAHAHAHA, ale akcja!! LEOOOOOOOOOOOOOOOo
0
http://91.205.74.221/~ligatvpl/index.php?option=com_content&view=article&id=6:kana-1&catid=1:kanaly&Itemid=2 Ja oglądam tu i nie narzekam :))))
0
Masche jest niesamowity!
0
INIESTAAAAAAAAA!
0
wioska el farsa, PIĄTKA stary ;PP HAHAHAHA
0
Ja osobiście chcę Romę!
0
I ma rację!
0
Ja obstawiam Romę
0
Nie tylko niesamowity zawodnik, ale też człowiek. Jest WIELKI!
0
Piątka ;)))
0
świetna wiadomość!
0
Bo w pierwszej połowie wiało nudą, ale w II się rozkręcili :))