Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2:0
0
Bardzo podoba mi się gra Thiago :) Świetny jest!
0
ZASŁUŻYŁ!
0
Real_Madrid
PIĄTKA ;))))
0
macie jakiś link do meczu Realu?
0
3:0!
0
Villa gra nieźle. Zaliczył asystę, sporo biega i pomaga w obronie :)
0
LEEEEEEEEOOOOOOOOOO!
0
Dobrze jest. Wygrywamy na razie na trudnym stadionie. Trzeba jeszcze strzelić drugą bramkę i będzie GIT!
0
Ma ktoś jakiś dobry link??
0
Już kibice Realu chcą walkowera by mieć szansę na lidera pod warunkiem, że wygrają z Valencia. Trzeba było walczyć i wygrać z Barceloną, a nie teraz liczyć na walkowery HAHAHAHA
0
A niech się nie zesrają przypadkiem...
0
Nie wierzę, że Dani by odszedł do Realu!
0
BRAWO PANOWIE!
0
Piątka Ramos! HAHAHAHAHA
0
VILLA!
0
Ten mecz był lepszy niż ten, w którym wygraliśmy 6:2 na SB!
0
Tak grającej Barcelony jak wczoraj to nawet chyba nie widziałem 2 lata temu, kiedy zdobyła wszystkie trofea. Grali WYŚMIENICIE!
0
GENERAŁ!
0
JA MAM NADZIEJĘ, ŻE CAŁY MECZ BĘDZIE DO ŚCIĄGNIĘCIA. CHCIAŁBYM JESZCZE RAZ GO ZOBACZYĆ.
0
5!
0
Pokazał wczoraj jaki jest dobry. Cwany jest tylko poza boiskiem.
0
BARCA RZĄDZI!
0
THE SPECIAL FIVE!
0
Real przybij PIĄTKĘ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
0
REAL? CO? PIĄTKA!
0
MA KTOŚ ZDJĘCIE PIQUE, KTÓRY POKAZUJE 5 NA RĘCĘ?
0
MA KTOŚ ZDJĘCIE PIQUE, KTÓRY POKAZUJE 5 NA RĘCĘ?
0
TERAZ WSZYSCY RAZEM! KTO WYGRAŁ MECZ??????
0
3rak, szacunek dla Ciebie i dzięki!