0

2:0

0

Bardzo podoba mi się gra Thiago :) Świetny jest!

0

ZASŁUŻYŁ!

0

Real_Madrid

PIĄTKA ;))))

0

macie jakiś link do meczu Realu?

0

3:0!

0

Villa gra nieźle. Zaliczył asystę, sporo biega i pomaga w obronie :)

0

LEEEEEEEEOOOOOOOOOO!

0

Dobrze jest. Wygrywamy na razie na trudnym stadionie. Trzeba jeszcze strzelić drugą bramkę i będzie GIT!

0

Ma ktoś jakiś dobry link??

0

Już kibice Realu chcą walkowera by mieć szansę na lidera pod warunkiem, że wygrają z Valencia. Trzeba było walczyć i wygrać z Barceloną, a nie teraz liczyć na walkowery HAHAHAHA

0

A niech się nie zesrają przypadkiem...

0

Nie wierzę, że Dani by odszedł do Realu!

0

BRAWO PANOWIE!

0

Piątka Ramos! HAHAHAHAHA

0

VILLA!

0

Ten mecz był lepszy niż ten, w którym wygraliśmy 6:2 na SB!

0

Tak grającej Barcelony jak wczoraj to nawet chyba nie widziałem 2 lata temu, kiedy zdobyła wszystkie trofea. Grali WYŚMIENICIE!

0

GENERAŁ!

0

JA MAM NADZIEJĘ, ŻE CAŁY MECZ BĘDZIE DO ŚCIĄGNIĘCIA. CHCIAŁBYM JESZCZE RAZ GO ZOBACZYĆ.

0

5!

0

Pokazał wczoraj jaki jest dobry. Cwany jest tylko poza boiskiem.

0

BARCA RZĄDZI!

0

THE SPECIAL FIVE!

0

Real przybij PIĄTKĘ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

0

REAL? CO? PIĄTKA!

0

MA KTOŚ ZDJĘCIE PIQUE, KTÓRY POKAZUJE 5 NA RĘCĘ?

0

MA KTOŚ ZDJĘCIE PIQUE, KTÓRY POKAZUJE 5 NA RĘCĘ?

0

TERAZ WSZYSCY RAZEM! KTO WYGRAŁ MECZ??????

0

3rak, szacunek dla Ciebie i dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?