0

rambocyc daj pełny link na SopCast

0

Lepiej ogrywać Fontasa...

0

Ci co narzekają to niech się najlepiej przerzucą na kibicowanie Realowi jak się im ich gra lepiej podoba niż gra Barcelony. Mnie nie za bardzo obchodzi Real w LM, bo przecież z nim nie rywalizujemy, a oni i tak odpadają w 1/8, więc spoko. W lidze już jest inaczej bo to nasz główny rywal w walce o tytuł. Ja się specjalnie nie podniecam ich grą. W lidze nie mieli jeszcze takiego porządnego sprawdzianu sprawdzających ich formę. Ja jeszcze się wstrzymam i zobaczę jak zagrają z Atletico Madryt czy Valencia. Najważniejsze jest to by Barca jutro wygrała i objęła prowadzenie w grupie. To jest teraz WAŻNE. Nie Real!

0

Jeśli zagramy na 100% skoncentrowani i nie zlekceważymy ich to jestem spokojny o wyniki.

0

Hehe, no :d Już 2:0 dla Realu...

0

Cwaniaczek. W Barcelonie nie grał dobrze bo gra nie była ustawiona pod niego. Tutaj się gra zespołowo, a Ibra nie umie tak grać. On jest tylko dobry jeśli drużyny grają pod niego. Tak było w Interze, tak jest teraz z Milanie.

0

Powinien odpuścić środowy mecz w LM z Kopenhagą. Myślę, ze damy spokojnie im radę bez niego.

0

Nawet jak Barca ma teraz problemy finansowa to na pewno nie sprzeda Messiego. Ja sobie nie wyobrażam by Leo grał w innym zespole.

0

Uffff... Brawo

0

Keita schodzi. Dobry mecz dzisiaj.

0

Villa mnie już wku**ia. Ile musi mieć jeszcze sytuacji aby strzelić gola?

0

Możecie mi podać jakiś DZIAŁAJĄCY link do meczu? Bo oglądałem na SopCast, ale się coś zjebało. Bardzo was proszę. BRAWO BARCA!

0

i co się podniecacie? Przecież jest remis, czyli dla nas to jak porażka. Trzeba koniecznie strzelić drugą bramkę!

0

Dlaczego Pep ustawia Ville na skrzydle? Przecież on powinien grać na szpicy :////////////

0

Co się z nimi dzieje? ://

0

Kur** ale Villa zjebał ://////

0

Villa strzela dla Hiszpanii :)))

0

Alves strzela w reprezentacji :))))

0

Dani walnął dla Brazylii :)))

0

Wczoraj zaprezentował się bardzo dobrze.

0

heheh i co teraz? ;///

0

Po co Alves wrzuca jak w polu karnym jest tylko Bojan? ://////

0

To za niewykorzystywane szanse... gramy dalej

0

BOJAN! out

0

Mallorca przegrywa, ale i tak się jej należą brawa za to, że nie muruje bramki.

0

GOOOOOOOOOOOOL! ale akcja :)

0

Hehe, zobaczymy czy jego słowa się potwierdzą. Na pewno czeka nas trudny mecz. Jeśli Mallorca zagra otwartą piłkę, to może się to dla nich źle skończyć.

0

Kto by się spodziewał, że Kopenhaga będzie liderem po dwóch meczach? ^^ :D

0

Mysle, ze damy radę bez Leo. Jeśli padnie remis, to też nie będzie źle. Tak jak mówi Valanova, to dopiero jest 2 kolejka.

0

Co tu można więcej napisać BRAWO!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?