Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rambocyc daj pełny link na SopCast
0
Lepiej ogrywać Fontasa...
0
Ci co narzekają to niech się najlepiej przerzucą na kibicowanie Realowi jak się im ich gra lepiej podoba niż gra Barcelony. Mnie nie za bardzo obchodzi Real w LM, bo przecież z nim nie rywalizujemy, a oni i tak odpadają w 1/8, więc spoko. W lidze już jest inaczej bo to nasz główny rywal w walce o tytuł. Ja się specjalnie nie podniecam ich grą. W lidze nie mieli jeszcze takiego porządnego sprawdzianu sprawdzających ich formę. Ja jeszcze się wstrzymam i zobaczę jak zagrają z Atletico Madryt czy Valencia. Najważniejsze jest to by Barca jutro wygrała i objęła prowadzenie w grupie. To jest teraz WAŻNE. Nie Real!
0
Jeśli zagramy na 100% skoncentrowani i nie zlekceważymy ich to jestem spokojny o wyniki.
0
Hehe, no :d Już 2:0 dla Realu...
0
Cwaniaczek. W Barcelonie nie grał dobrze bo gra nie była ustawiona pod niego. Tutaj się gra zespołowo, a Ibra nie umie tak grać. On jest tylko dobry jeśli drużyny grają pod niego. Tak było w Interze, tak jest teraz z Milanie.
0
Powinien odpuścić środowy mecz w LM z Kopenhagą. Myślę, ze damy spokojnie im radę bez niego.
0
Nawet jak Barca ma teraz problemy finansowa to na pewno nie sprzeda Messiego. Ja sobie nie wyobrażam by Leo grał w innym zespole.
0
Uffff... Brawo
0
Keita schodzi. Dobry mecz dzisiaj.
0
Villa mnie już wku**ia. Ile musi mieć jeszcze sytuacji aby strzelić gola?
0
Możecie mi podać jakiś DZIAŁAJĄCY link do meczu? Bo oglądałem na SopCast, ale się coś zjebało. Bardzo was proszę. BRAWO BARCA!
0
i co się podniecacie? Przecież jest remis, czyli dla nas to jak porażka. Trzeba koniecznie strzelić drugą bramkę!
0
Dlaczego Pep ustawia Ville na skrzydle? Przecież on powinien grać na szpicy :////////////
0
Co się z nimi dzieje? ://
0
Kur** ale Villa zjebał ://////
0
Villa strzela dla Hiszpanii :)))
0
Alves strzela w reprezentacji :))))
0
Dani walnął dla Brazylii :)))
0
Wczoraj zaprezentował się bardzo dobrze.
0
heheh i co teraz? ;///
0
Po co Alves wrzuca jak w polu karnym jest tylko Bojan? ://////
0
To za niewykorzystywane szanse... gramy dalej
0
BOJAN! out
0
Mallorca przegrywa, ale i tak się jej należą brawa za to, że nie muruje bramki.
0
GOOOOOOOOOOOOL! ale akcja :)
0
Hehe, zobaczymy czy jego słowa się potwierdzą. Na pewno czeka nas trudny mecz. Jeśli Mallorca zagra otwartą piłkę, to może się to dla nich źle skończyć.
0
Kto by się spodziewał, że Kopenhaga będzie liderem po dwóch meczach? ^^ :D
0
Mysle, ze damy radę bez Leo. Jeśli padnie remis, to też nie będzie źle. Tak jak mówi Valanova, to dopiero jest 2 kolejka.
0
Co tu można więcej napisać BRAWO!