0

Pyrzo, myślę, że Ibra taki nie jest. Sam powiedział na konferencji przed pierwszym sparingiem, że zostaje. Więc pewnie plota. Nie wiem dlaczego jesteś do niego taki uprzedzony ;pp

0

No taka faza, jeszcze powołał VV. To co Pinto w bramce? Ja dziękuje, już wole Mino.

0

Ich chyba pogrzało. Zawodnicy wracają 9 z urlopów, a 11 już grają następny mecz. I do tego jeszcze 14 jest Superpuchar :/ Chore to jest!

0

Przestańcie z nim pisać. Prowokuje was

0

Może i dobrze, ale to powiedź, że słabo gra, a nie od razu gadasz ''Co to za gówno'' ...

0

Armandi, lecz się chłopie...

0

Kupiłem sobie taką oryginalną koszulkę :) Zajebista jest :d A tak po za tym o której jest jutro mecz?

0

Hahaha, Messi pijany? xD

0

mercurial2000, i nie zobaczysz takiego wywiadu. Sam Puyol powiedział, że jest profesjonalistą i nie może mówić głośno, że chce wrócić do Barcelony.

0

Taka faza, nie będzie się trzeba zrywać wcześnie rano.

0

Brawo

0

Hehe, nie xd Podoba mi się jak gra ;)

0

Mi bardzo podoba się Dos Santos

0

Ale brama! xD

0

To tylko sparing. Jeszcze strzelimy :))

0

GOOL :))

0

POWODZENIA!

0

On jest niesamowity! :)))

0

Świetny transfer! Duże wzmocnienie pod koszem.

0

Dobrze się prezentuje na mundialu. Zobaczymy...

0

Bardzo dobrze! Należy mu się jeszcze jedna szansa.

0

StÓwa Leo! :)

0

hahaha... brawo!

0

Mam nadzieję, ze będzie można gdzieś oglądać ten mecz :)

0

Hahaha xD

0

Podoba mi się jego wypowiedź. Zobaczymy co z tego będzie...

0

Rosell wygra ...

0

Porażka :/

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?