Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pyrzo, myślę, że Ibra taki nie jest. Sam powiedział na konferencji przed pierwszym sparingiem, że zostaje. Więc pewnie plota. Nie wiem dlaczego jesteś do niego taki uprzedzony ;pp
0
http://sport.onet.pl/wiadomosci/zaskakujace-slowa-zlatana-ibrahimovicia,1,3399914,wiadomosc.html czytaliście to?
0
No taka faza, jeszcze powołał VV. To co Pinto w bramce? Ja dziękuje, już wole Mino.
0
Ich chyba pogrzało. Zawodnicy wracają 9 z urlopów, a 11 już grają następny mecz. I do tego jeszcze 14 jest Superpuchar :/ Chore to jest!
0
Przestańcie z nim pisać. Prowokuje was
0
Może i dobrze, ale to powiedź, że słabo gra, a nie od razu gadasz ''Co to za gówno'' ...
0
Armandi, lecz się chłopie...
0
Kupiłem sobie taką oryginalną koszulkę :) Zajebista jest :d A tak po za tym o której jest jutro mecz?
0
Hahaha, Messi pijany? xD
0
mercurial2000, i nie zobaczysz takiego wywiadu. Sam Puyol powiedział, że jest profesjonalistą i nie może mówić głośno, że chce wrócić do Barcelony.
0
Taka faza, nie będzie się trzeba zrywać wcześnie rano.
0
Brawo
0
Hehe, nie xd Podoba mi się jak gra ;)
0
Mi bardzo podoba się Dos Santos
0
Ale brama! xD
0
To tylko sparing. Jeszcze strzelimy :))
0
GOOL :))
0
POWODZENIA!
0
On jest niesamowity! :)))
0
Świetny transfer! Duże wzmocnienie pod koszem.
0
Dobrze się prezentuje na mundialu. Zobaczymy...
0
Bardzo dobrze! Należy mu się jeszcze jedna szansa.
0
StÓwa Leo! :)
0
hahaha... brawo!
0
Mam nadzieję, ze będzie można gdzieś oglądać ten mecz :)
0
Hahaha xD
0
Podoba mi się jego wypowiedź. Zobaczymy co z tego będzie...
0
Rosell wygra ...
0
Porażka :/
0
http://atdhe.net/19694/watch-fc-barcelona-vs-caja-laboral tutaj świetnie chodzi.