Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibra pewnie wejdzie w II połowie.
0
Każdy trener mówi przed meczem z Barca ze ma plan jak ja pokonać a potem wychodzi jak zwykle.
0
Ja trochę sie obawiam tego meczu szczerze. Patrząc na ostatnie nasze mecze z nimi na wyjeździe to na pewno będzie trudny mecz.
0
Real ma prze farta! Uche prze ciota :/
0
Świetny gość :)
0
Ale się z nimi bawią.
0
YaYa xD
0
Xavi co piłę dał :OO
0
Świetny koszykarz :)
0
Wracaj szybko do zdrowia! :))
0
:(((((((((((((
0
Najlepszy rozgrywający świata!
0
A tak się chłopak napinał przed meczem... :)
0
Brawo Messi!! Brawo Xavi!! Brawo BARCA!!! Mamy lidera!!!
0
boolo daj pełny link tego kanału. PEŁNY.
0
ozi daj pełny link.
0
DAJCIE JAKIŚ PORZĄDNY LINK NA SOPCAST PLSSS. Sorry że duże litery, ale już się doczekać nie mogę!
0
Ale jaja!
0
Ja mogę nawet oglądać po Chińsku, byle by był dobry obraz.
0
Solidny rezerwowy :))
0
Ja też jestem z Tarnobrzega :))
0
A ja tam bym się nie obraził jeśli Messi strzelilby 4 bramki Realowi. Na pewno może to zrobić. Jest fenomenalny!
0
Katalonczyk daj pełny link tego kanału. Plss :)
0
''Kluczowe będzie posiadanie piłki'' To samo gadał przed pierwszym meczem.
0
Już w pierwszych minutach meczu powinniśmy strzelić dwa gołe i spokojnie kontrolować grę. Tylko nie tak jak u nich xdxd
0
Ale był mecz! Brawo Barca!
0
Bedzie ciężko jeśli Marquez zagra...
0
I co myślicie, że po jednym dobrym meczu Bojana od razu wskoczy do pierwszego składu kosztem Ibry? Pewnie niektórzy by chcieli, ale na szczęście to Pep ustala skład. Możecie nie lubić Zlatana, ale on na pewno nie będzie rezerwowym. Nawet jak będzie w słabszej formie. Zobaczymy co Bojan pokaże w meczu z Arsenalem. Oby sobie dal radę...
0
taktak, weź idź już lepiej na strone Realu i się podniecaj zwycięstwem nad Racingiem, a nie tu będziesz wypisywał jakiegoś głupoty...
0
taktak, trzeba coś pisać ^^ xd