Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Manfred, no to rzeczywiście napisałeś na temat
0
GOL!!
0
bern, a nie jest tak:/ Tak to wygląda na boisku niestety :/
0
Wyszły gwiazdki i myślą, że samo się wygra :/
0
Nasi sobie robią jaja! Jak można tak grać?:/ Powinno być już 2:0...
0
no no 1:0:/
0
Macie jakiś link na SopCast? Jak tak to dajcie cały.
0
Świetny skład! Jedziemy :)))
0
hehehe Laporta jest spoko :D
0
wojtek09, brałeś dzisiaj meliskę?
0
Ja już tradycyjnie oglądnę mecz na SopCast :))))
0
Spokojne 0:2 :)))))
0
Boże no to co, najważniejsze 3 pkt :)))
0
van palcen1988, tylko te 4 bramki strzelił z... Koln
0
''Mam nadzieję, że Barcelona będzie zbyt pewna swego i nie zaangażuje się w pełni.'' HAHAHAHAHA
0
Macie jakiś link na SopCast z meczem Realu?
0
Nie macie nic na SopCast? Ja mam słabego neta i mi tnie :/
0
Macie jakiś link na SopCast? Jak tak to dajcie plsss!
0
Zobaczymy czy ten Canales w ogóle będzie grał w Realu. Moim zdaniem się tam chłopak zmarnuje.
0
No i jest Thiago! :))
0
Świetnie jak na razie na nasi. To dobrze wróży na LM :)))
0
RAFA :D Brawo!
0
No brawo Henry wreszcie! :)
0
Świetne statystyki świetnego trenera ^^
0
Uff...
0
Ale srogie te oceny :D
0
Ale super mecz Realu. Aż się chce oglądać jak Lyon ich jedzie xD
0
sop://broker.sopcast.com:3912/82341 ja oglądam tutaj. Dobra jakoś i komentarz arabski :D:D
0
Hehe na pewno już wiemy, że VV gra lepiej od Casillasa nogami xd xd
0
Brawo Lyon. Oglądam mecz i na prawdę przecieram oczy ze zdziwienia, bo takiego Lyonu to ja już dawno nie widziałem. Pachnie bramką na 2:0.