Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL! Ale akcja!
0
macie link na SopCast z meczu?
0
bolllo, poszukałbyś sobie linku, a nie dawać link. Co nie chce się?
0
Boże! Gdzie Gai? A gdzie ma niby być? Może ma jeszcze w pierwszym składzie grać? Nie ma go bo go Pep nie powołał.
0
Podaj skład
0
Macie jakiś link na SopCast ?
0
Saragossa wypożyczyła też Machede z MU.
0
Saragossa to dobra ekipa dla Keirrisona :)
0
Nie dla psa kiełbasa ;p
0
Abidal gra w tym sezonie niesamowicie, ale to dobrze, że ma takiego dobrego zmiennika jakim jest niewątpliwie Maxwell.
0
lukasoon15
A napisał ktoś tu, że komuś się to nie podoba? Chyba każdy może mieć swoje zdanie i napisać je tutaj.
0
Ojjj... Nie wiem czy to dobry pomysł.
0
I mina Pereza - BEZCENNA!
0
II kwarta 21:11 dla nas :D Ale miazga ^^
0
Real wreszcie wyszedł z 50 pkt ^^ Brawa się należą :)))
0
Ciekawe czy Perez jest na trybunach :D ^^
0
Boże, ale ich jedziemy!!! :)))))) VAMOS!
0
Dajcie jakiś link do meczu plsss! Najlepiej na SopCast . Prosze :)))
0
Jak ktoś ma kanał na SopCast z dzisiejszym meczem, to bardzo bym prosił by podał cały link kanału :))))))))))
0
Mam nadzieję, że będzie mecz na SopCast, bo nie mam Polsatu Sport Extra:/ ...
0
To my też możemy powiedzieć, że wk***ia nas Arsenal, bo chcą za wszelką cenę kupić Bojana i Toure xd xd
0
Weteranem? Wie ktoś może ile lat jest on w szkółce Barcy?
0
DeAssis, nie przesadzaj. Że zagrał jeden dobry mecz to nie znaczy, że mamy się podniecać i od razu mówić, że on powinien grać w pierwszym składzie. To jest ogromny talent, ale nie przesadzajmy zbytnio.
0
Mam nadzieję, że będzie on Fergusonem Barcy i będzię ją prowadził tak długo jak Sir, albo nawet jeszcze dłużej :))
0
jak zacząłem czytać ten news to aż mnie ciary przeszły po ciele. SZACUNEK PEP! To niewiarygodny, pierwszy rok z Barcą i już taki sukces!
0
Co się przejmujecie co te dzieciaki piszą na rm.pl ? Podniecają się, że wbili Saragossie 6 bramek i myślą, że są najlepsi. My się cieszmy z tego co nasza drużyna osiągnęła bo to historyczny sukces. Nie przejmujmy sie Realem. Wiadomo było, że wygrają z takimi cieniasami i to jeszcze na SB. To my jesteśmy najlepszą drużyną na świecie! VAMOS!
0
Ten filmik na youtube jest super!:))
0
Piękna chwila:))) Oby w nadchodzącym roku 2010 było podobnie:)))))
0
a.bazakbal, no właśnie wiem. Będą się podniecać ile to oni pucharów europy zdobyli, ile zostali mistrzami Hiszpanii itp. Ale ten kto zna się na piłce to będzie wiedział :))))))
0
Teraz już nikt nie ma wątpliwości kto jest NAJLEPSZĄ drużyną na świecie!!