0

GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL! Ale akcja!

0

macie link na SopCast z meczu?

0

bolllo, poszukałbyś sobie linku, a nie dawać link. Co nie chce się?

0

Boże! Gdzie Gai? A gdzie ma niby być? Może ma jeszcze w pierwszym składzie grać? Nie ma go bo go Pep nie powołał.

0

Podaj skład

0

Macie jakiś link na SopCast ?

0

Saragossa wypożyczyła też Machede z MU.

0

Saragossa to dobra ekipa dla Keirrisona :)

0

Nie dla psa kiełbasa ;p

0

Abidal gra w tym sezonie niesamowicie, ale to dobrze, że ma takiego dobrego zmiennika jakim jest niewątpliwie Maxwell.

0

lukasoon15

A napisał ktoś tu, że komuś się to nie podoba? Chyba każdy może mieć swoje zdanie i napisać je tutaj.

0

Ojjj... Nie wiem czy to dobry pomysł.

0

I mina Pereza - BEZCENNA!

0

II kwarta 21:11 dla nas :D Ale miazga ^^

0

Real wreszcie wyszedł z 50 pkt ^^ Brawa się należą :)))

0

Ciekawe czy Perez jest na trybunach :D ^^

0

Boże, ale ich jedziemy!!! :)))))) VAMOS!

0

Dajcie jakiś link do meczu plsss! Najlepiej na SopCast . Prosze :)))

0

Jak ktoś ma kanał na SopCast z dzisiejszym meczem, to bardzo bym prosił by podał cały link kanału :))))))))))

0

Mam nadzieję, że będzie mecz na SopCast, bo nie mam Polsatu Sport Extra:/ ...

0

To my też możemy powiedzieć, że wk***ia nas Arsenal, bo chcą za wszelką cenę kupić Bojana i Toure xd xd

0

Weteranem? Wie ktoś może ile lat jest on w szkółce Barcy?

0

DeAssis, nie przesadzaj. Że zagrał jeden dobry mecz to nie znaczy, że mamy się podniecać i od razu mówić, że on powinien grać w pierwszym składzie. To jest ogromny talent, ale nie przesadzajmy zbytnio.

0

Mam nadzieję, że będzie on Fergusonem Barcy i będzię ją prowadził tak długo jak Sir, albo nawet jeszcze dłużej :))

0

jak zacząłem czytać ten news to aż mnie ciary przeszły po ciele. SZACUNEK PEP! To niewiarygodny, pierwszy rok z Barcą i już taki sukces!

0

Co się przejmujecie co te dzieciaki piszą na rm.pl ? Podniecają się, że wbili Saragossie 6 bramek i myślą, że są najlepsi. My się cieszmy z tego co nasza drużyna osiągnęła bo to historyczny sukces. Nie przejmujmy sie Realem. Wiadomo było, że wygrają z takimi cieniasami i to jeszcze na SB. To my jesteśmy najlepszą drużyną na świecie! VAMOS!

0

Ten filmik na youtube jest super!:))

0

Piękna chwila:))) Oby w nadchodzącym roku 2010 było podobnie:)))))

0

a.bazakbal, no właśnie wiem. Będą się podniecać ile to oni pucharów europy zdobyli, ile zostali mistrzami Hiszpanii itp. Ale ten kto zna się na piłce to będzie wiedział :))))))

0

Teraz już nikt nie ma wątpliwości kto jest NAJLEPSZĄ drużyną na świecie!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?