Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barcenolista chyba nie wyczyłeś ironi. Żal mi po prostu takich co gadają '' zobaczycie będzie remis'' :/ Nie ma to jak wiara w swój klub.
0
Zobaczycie, że to jeszcze przegramy. Jesteśmy prze lamusy. Nie ma to jak wiara :/
0
Taką bramkę jak my teraz straciliśmy to nawet kluby w polskiej ekstraklasie nie tracą. Ręce opadają. Ale będzie dobrze! Gramy bardzo dobrze, niepotrzebna nerwówka i gonienie za wygraną zamiast spokojnie grać.
0
Jak w ogóle możemy stracić taką bramkę? Długa piła od bramkarza, błąd Sergio i bramka:/
0
Co on zrobił?? o_O Żal i tyle
0
Nom Heniek dziś naprawdę bardzo pozytywnie :)))
0
prze ich jedziemy:))) LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! To musiało się tak skończyć.
0
Na razie miazga, ciśniemy ich nieźle tylko bramki brakuje
0
Ciśniemy od początku i narzucamy swoje tempo. BRAWO!
0
Dajcie jakiś pewny link na SopCast :))))
0
real pewnie znowu fuksem wygra 3:2 :/ grają padake, a wygrywają...
0
A już te dzieci na rm.pl się podniecają jak ten Real gra pięknie i gra lepiej od Barcy...
0
Real 1:1 i Eto'o pakuje bramkę Juventusowi
0
Gdzie jest YAYA? Żal... i nie mówicie, że Pep mu daje odpocząć bo czeka nas trudny mecz z Dynamem :/
0
Dajcie pełny link na SopCast po polsku :))))
0
Wczoraj wszyscy grali słabo nie tylko Yaya. Jakiś słabszy dzień mieli chyba nasi ;p Wszedł Ibra i Messi, którzy trochę rozruszali zespół :))
0
W takim meczu jak z Realem liczy się końcowy wynik, a nie sama gra, choć ona też jest ważna.
0
Asysta Maxwella:) Wreszcie.
0
GOOOLLLLLL!!
0
Ja nie wiem co się dzieję, ale dzisiaj wszyscy grają SŁABO!
0
Pierwsza połowa - PADAKA! Tak nie możemy grać. Co to jest za gra? Tak grają Mistrzowie Hiszpanii? Niech nasi lepiej poćwiczą dokładne podania do siebie, ale do przodu! Oby dostali ostrego opieprza od Pepa w przerwie i od początku Ibra i Messi!
0
jeonek, dobrze gadasz.
0
MATKO! Co my gramy? Marquez i Chygra grają padakę nie z tej ziemi :/
0
Nie wiem może to też jest trochę spowodowane murawą :/
0
k3, nie tylko Ciebie. Żeby nie było jaj i by Pep nie musiał wpuszczać Ibry i Messiego :/
0
HENIEK!! :/
0
Mi raczej chodzi o ustabilizowanie buffora. Ja mam niezbyt szybkiego neta.
0
Co ten Chygra gra ? :/
0
WBIJAĆ: Channel - 80252 . Trzeba poczekać tak 8min aby było już wszystko OK :)
0
Na początku przycina. potem jest już OK.