0

barcenolista chyba nie wyczyłeś ironi. Żal mi po prostu takich co gadają '' zobaczycie będzie remis'' :/ Nie ma to jak wiara w swój klub.

0

Zobaczycie, że to jeszcze przegramy. Jesteśmy prze lamusy. Nie ma to jak wiara :/

0

Taką bramkę jak my teraz straciliśmy to nawet kluby w polskiej ekstraklasie nie tracą. Ręce opadają. Ale będzie dobrze! Gramy bardzo dobrze, niepotrzebna nerwówka i gonienie za wygraną zamiast spokojnie grać.

0

Jak w ogóle możemy stracić taką bramkę? Długa piła od bramkarza, błąd Sergio i bramka:/

0

Co on zrobił?? o_O Żal i tyle

0

Nom Heniek dziś naprawdę bardzo pozytywnie :)))

0

prze ich jedziemy:))) LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! To musiało się tak skończyć.

0

Na razie miazga, ciśniemy ich nieźle tylko bramki brakuje

0

Ciśniemy od początku i narzucamy swoje tempo. BRAWO!

0

Dajcie jakiś pewny link na SopCast :))))

0

real pewnie znowu fuksem wygra 3:2 :/ grają padake, a wygrywają...

0

A już te dzieci na rm.pl się podniecają jak ten Real gra pięknie i gra lepiej od Barcy...

0

Real 1:1 i Eto'o pakuje bramkę Juventusowi

0

Gdzie jest YAYA? Żal... i nie mówicie, że Pep mu daje odpocząć bo czeka nas trudny mecz z Dynamem :/

0

Dajcie pełny link na SopCast po polsku :))))

0

Wczoraj wszyscy grali słabo nie tylko Yaya. Jakiś słabszy dzień mieli chyba nasi ;p Wszedł Ibra i Messi, którzy trochę rozruszali zespół :))

0

W takim meczu jak z Realem liczy się końcowy wynik, a nie sama gra, choć ona też jest ważna.

0

Asysta Maxwella:) Wreszcie.

0

GOOOLLLLLL!!

0

Ja nie wiem co się dzieję, ale dzisiaj wszyscy grają SŁABO!

0

Pierwsza połowa - PADAKA! Tak nie możemy grać. Co to jest za gra? Tak grają Mistrzowie Hiszpanii? Niech nasi lepiej poćwiczą dokładne podania do siebie, ale do przodu! Oby dostali ostrego opieprza od Pepa w przerwie i od początku Ibra i Messi!

0

jeonek, dobrze gadasz.

0

MATKO! Co my gramy? Marquez i Chygra grają padakę nie z tej ziemi :/

0

Nie wiem może to też jest trochę spowodowane murawą :/

0

k3, nie tylko Ciebie. Żeby nie było jaj i by Pep nie musiał wpuszczać Ibry i Messiego :/

0

HENIEK!! :/

0

Mi raczej chodzi o ustabilizowanie buffora. Ja mam niezbyt szybkiego neta.

0

Co ten Chygra gra ? :/

0

WBIJAĆ: Channel - 80252 . Trzeba poczekać tak 8min aby było już wszystko OK :)

0

Na początku przycina. potem jest już OK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?