Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IBRA na ławie!
FC Barcelona: Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Abidal; Xavi, Busquets, Keita; Messi, Iniesta i Henry
0
Dajcie jakiś pełny link na SopCast do meczu.
0
Mam nadzieję, że zwyciężą będą wychowankowie klubu, a nie pieniądze innego :))))))))))
0
Podajcie jakiś pełny link do SopCast, nie musi być po polsku :)))) Najważniejsze by był obraz.
0
Hehe Sneijder ^^
0
kuba93, ja również jestem jakoś tak dziwnie spokojny o zwycięstwo w dziejszych GD.
0
To będzie Wielki Mecz, ale myślą, że BARCA spokojnie pyknie Real szczególnie na Camp Nou, widzę w jakiej są formie Królewcy choć są przecież liderami La Liga. Niech Real pójdzie na wymiane ciosów, niech się odkryje, niech nam zrobi więcej miejsca na skrzydłach kryjąc bardziej środek, wtedy ich pojedziemy!
0
Zobaczymy, ja szczerze powiem, że też jestem pewien wygranej. Nie pisałbym tego gdybyśmy nie zagrali tak znakomicie z Interem. A Real gra słabiutko...
0
Moim zdaniem jednak od początku powinien zagrać Henry w ataku, a nie Pedro. Jest bardziej doświadczony i już trochę tych meczów z Realem rozegrał. Atak: Henry Ibra Messi .
0
Świetnie, że tak szybko te oceny. Brawa dla redakcji :)))
0
Ale oni faulowli, rozumiem to jest męska gra, no ale bez jaj. Chivu te dwa faule to wyraźnie było widać, że specjalnie. Frustracja chłopaków Interu xd
0
Ja też stawiałem 2:0 tylko w innym Typerze :))))
0
Zauważyliście to, że nawet po złym podaniu to partnera są podziękowania brawami dla adresata :)))
0
Ale ich jedziemy, nie mają nic do powiedzenia, NIC! A tak akcja na 2:0 to bajka :))))
0
Świetny doping na Camp Nou :))))))
0
BRAWOOOOOOOOOOOO
0
Channel - 80257 , działa ten link? Bo jak nie to PROSZĘ o jakiś pewny link z meczem, tylko pełny. Nie (Channel - ... ). Plssss xd
0
Musimy wygrać! W Kijowie będzie bardzo ciężko o zwycięstwo. DO BOJU
0
Oby tylko nie zamurowali bramki, bo wtedy będzie bardzo ciężko wygrać. Jeśli zagrają w otwarte karty to ich zniszczymy.
0
Messi na szpicy to jest w ogóle jakieś nieporozumienie. Jego miejsce jest na skrzydle! Jeśli wyjdzie w pierwszym składzie wraz ze Zlatanem to na pewno bardziej będzie zmobilizowana drużyna by odnieść sukces. Ja jestem pewny, że wygramy :))))))
0
Iniesta musi zagrać na prawej pomocy za Keite, a w ataku Heniek. Zlatan pewnie zagra od początku, ale Messi myślę, że zacznie na ławce i na lewej Pedro. Jeśli wszystko będzie OK z wynikiem to nie trzeba będzie forsować Leo wpuszczając go na boisko.
0
damian chyba Hala Targowa lamusie.
0
Keita gra dziś fatalnie :/
0
Mówie: CIERPLIWOŚĆ!
0
Xavi - profesor i tyle :)))) Cóż za podanie.
0
DANIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!! I co?
0
wspólnego*
0
branco, a co ma kolarstwo i F1 do piłki nożnej ?
0
Tak mamy kryzys, idzcie już spać. Ręce mi opadają . . . Tu niektórzy myślą, że wszystkich będziemy jechać po 5:0 i grając przy tym piękną piłkę. To może od razu niech dadzą nam Mistrza bo po co mamy grać jak wszystkich będziemy jechać. Ide na II połowe.
0
Chygrynskiy mnie denerwuje. Jak ma piłkę to podaje albo do Maxwella'a albo do Pique i kończąc na VV. Może prócz tego podania do Pedro. Tak nie może być! Niech się on ogarniej wreszcie.