0

Xavi powinien wreszcie odpocząć! ech...

0

Podajcie skład jak już ktoś wie

0

No Real na razie 0:0. No właśnie na razie... Wejdzie Kaka, pociągnie grę i pewnie coś strzelą. Podoba mi się gra Tenerife.Nie boją się gwiazd Realu, grają bardzo odważnie i agresywnie.Mieli większe posiadanie piłki.Grają na prawdę bardzo fajnie.Oby tak w II połowie i trzymać to 0:0!

0

Ja stawiam spokojne 0:3! Ważny jest też dobry styl:))) Chciałbym aby Henry się odblokował.

0

Świetni zawodnicy!:)))) Cieszę się bardzo, że Ricky do nas dołączył.Na EuroBaskecie zaprezentował się bardzo dobrze.Navarro to wiadomo - klasa sama w sobie.Powodzenia Panowie w najbliższym sezonie!

0

Może wpuścić go na ostatnie 20 - 25 minut i może coś strzeli :))))

0

Powodzenia! :))))

0

Nie lubię go.Cwaniak straszny, ale trzeba przyznać, że jest w formie.Ale i tak naszemu Leo może buty czyścić :)))))

0

Takie newsy są najlepsze :))))))

0

Udowodnił wczoraj, że zasługuje na Złotą Piłkę :)))

0

Villarreal ma lekką przewagę i mieli szansę na strzelenie bramki, ale brakowało precyzji.Może wyrównają, ale jak Real strzeli na 2:0 to już będzie po ptokach ;p Jeszcze gospodarze grają w 10 ... Zobaczymy co będzie w II połowie.

0

Nieźle 21 bramek po 4 meczach ^^

0

Teraz przyznać się bez bicia kto gadał na Zlatana, że jest drewno itp? ^^ MAGIA POWRACA!!!! :))))))))))))))

0

HEHEHE która to już asysta Ibry? ^^ BRAWO!

0

Messi :))))))))

0

Brawo Zlatan!!:))))

0

Rozkręcamy się.Zaraz coś wpadnie :)))

0

Nie narzekajcie! Bardzo dobry skład i jedziemy z nimi :)))

0

Może Real się potknie jutro ^^ Ważne jest to aby dziś wygrać pewnie i spokojnie z Racingiem :)))

0

szczypu a dlaczego miałby nie grać?Jakaś kontuzja czy co? Musi się ogrywać by przystosować się do stylu gry Barcy.Guardioli zależy aby się szybko zaadaptował w drużynie więc na pewno będzie grał.A jakby miał nie grać to kto ma go zastąpić?Bojan przecież ma kontuzje.

0

Stawiam 0:2 po dwóch bramkach Zlatana!:)))

0

Cieszy, że Gabi z piłką już truchta :)))

0

Lorbek grał znakomicie.Muszę przyznać, że zaskoczył mnie swoją wysoką formą.Laković i Navarro na swoim wysokim dobrym poziomie :)

0

Jedyny piłkarz w kadrze, który próbuje strzałów z dystansu.Może nie zawsze są one celne, ale chwała mu za to, że próbuje :))) Świetny transfer, a niektórzy byli do niego bardzo uprzedzeni.

0

jaco, hahaha chłopie chyba ty nie oglądałeś meczu.Nie było pomysłu na grę w ogóle.Nie mogli skonstruować spokojnie, dokładnej akcji, tylko grali chaotycznie.Ale ty oczywiście tego nie widziałeś!Bo myślisz, że jak Real strzelił 5 bramek beniaminkowi PD to od razu grają cudownie.Nie ma się czym podniecać bo taką grą z mocniejszymi rywalami nie będzie im tak dobrze wszystko szło.Chyba każdy obiektywnie to przyzna.Nawet na stronie rm.pl pisali komentrze typu ''gramy padake'' czy coś w tym stylu.Gratuluje wygranej, ale to było jasne przed meczem że zwyciężą Królewscy.

0

A czego się spodziewaliście po Xerez?Że niby zatrzymają Real?To było prawie pewne, że po tym meczu będą liderami.Grali słabo i taką grą to oni za daleką nie zajdą jak trafią na mocnejszych rywali.

0

Dobra trudno Real pierwszy, ale można było się spodziewać pogromu i fotelu lidera.Grali słabo, ale wygrali.Zobaczymy co dalej zdziałają taką grą z lepszymi drużynami...

0

Nie wierze, że Real z takim składem jakim teraz dysponuje przegrał z Xerazem.Nie łudźmy się bo na pewno wygrają minimum 3:0.Musiałby się stać jakiś kataklizm i choć by zremisowali.Oby tylko nie wygrali tyle aby zostali liderami ligi.

0

Patrzcie co Pep powiedział po meczu:

''To był dziwny mecz z obydwu stron. Jako trenera to spotkanie w żaden sposób mnie nie zachwyciło. Nie kontrolowaliśmy tego, co się działo. Powinniśmy utrzymywać się przy piłce znacznie dłużej, niż to robiliśmy'' - powiedział po meczu Guardiola.

źródło: onet.pl

0

Mecz w naszym wykonaniu dobry, ale mogło być lepiej w drugiej połowie.Szkoda tych dwóch straconych bramek, no ale trudno.Muszą nasi przeanalizować te sytuacje i wyciągnąć wnioski.Czyhrynski dziś słabiutko, ale wiadomo, że potrzebuje czasu aby zgrać się z zespołem itp.Henry - fatalnie już kolejny mecz :/ Na pewno cieszy kolejna bramka Ibry i rozkręcającego się z meczu na mecz Messiego.Xavi jak zawsze na swoim poziomie, świetna asysta przy 2 bramce.Maxwell przeciętnie mocno, na pewno przegrywa na razie rywalizacje z Abidalem na lewej obronie.No to tyle ode mnie :))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?