Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi powinien wreszcie odpocząć! ech...
0
Podajcie skład jak już ktoś wie
0
No Real na razie 0:0. No właśnie na razie... Wejdzie Kaka, pociągnie grę i pewnie coś strzelą. Podoba mi się gra Tenerife.Nie boją się gwiazd Realu, grają bardzo odważnie i agresywnie.Mieli większe posiadanie piłki.Grają na prawdę bardzo fajnie.Oby tak w II połowie i trzymać to 0:0!
0
Ja stawiam spokojne 0:3! Ważny jest też dobry styl:))) Chciałbym aby Henry się odblokował.
0
Świetni zawodnicy!:)))) Cieszę się bardzo, że Ricky do nas dołączył.Na EuroBaskecie zaprezentował się bardzo dobrze.Navarro to wiadomo - klasa sama w sobie.Powodzenia Panowie w najbliższym sezonie!
0
Może wpuścić go na ostatnie 20 - 25 minut i może coś strzeli :))))
0
Powodzenia! :))))
0
Nie lubię go.Cwaniak straszny, ale trzeba przyznać, że jest w formie.Ale i tak naszemu Leo może buty czyścić :)))))
0
Takie newsy są najlepsze :))))))
0
Udowodnił wczoraj, że zasługuje na Złotą Piłkę :)))
0
Villarreal ma lekką przewagę i mieli szansę na strzelenie bramki, ale brakowało precyzji.Może wyrównają, ale jak Real strzeli na 2:0 to już będzie po ptokach ;p Jeszcze gospodarze grają w 10 ... Zobaczymy co będzie w II połowie.
0
Nieźle 21 bramek po 4 meczach ^^
0
Teraz przyznać się bez bicia kto gadał na Zlatana, że jest drewno itp? ^^ MAGIA POWRACA!!!! :))))))))))))))
0
HEHEHE która to już asysta Ibry? ^^ BRAWO!
0
Messi :))))))))
0
Brawo Zlatan!!:))))
0
Rozkręcamy się.Zaraz coś wpadnie :)))
0
Nie narzekajcie! Bardzo dobry skład i jedziemy z nimi :)))
0
Może Real się potknie jutro ^^ Ważne jest to aby dziś wygrać pewnie i spokojnie z Racingiem :)))
0
szczypu a dlaczego miałby nie grać?Jakaś kontuzja czy co? Musi się ogrywać by przystosować się do stylu gry Barcy.Guardioli zależy aby się szybko zaadaptował w drużynie więc na pewno będzie grał.A jakby miał nie grać to kto ma go zastąpić?Bojan przecież ma kontuzje.
0
Stawiam 0:2 po dwóch bramkach Zlatana!:)))
0
Cieszy, że Gabi z piłką już truchta :)))
0
Lorbek grał znakomicie.Muszę przyznać, że zaskoczył mnie swoją wysoką formą.Laković i Navarro na swoim wysokim dobrym poziomie :)
0
Jedyny piłkarz w kadrze, który próbuje strzałów z dystansu.Może nie zawsze są one celne, ale chwała mu za to, że próbuje :))) Świetny transfer, a niektórzy byli do niego bardzo uprzedzeni.
0
jaco, hahaha chłopie chyba ty nie oglądałeś meczu.Nie było pomysłu na grę w ogóle.Nie mogli skonstruować spokojnie, dokładnej akcji, tylko grali chaotycznie.Ale ty oczywiście tego nie widziałeś!Bo myślisz, że jak Real strzelił 5 bramek beniaminkowi PD to od razu grają cudownie.Nie ma się czym podniecać bo taką grą z mocniejszymi rywalami nie będzie im tak dobrze wszystko szło.Chyba każdy obiektywnie to przyzna.Nawet na stronie rm.pl pisali komentrze typu ''gramy padake'' czy coś w tym stylu.Gratuluje wygranej, ale to było jasne przed meczem że zwyciężą Królewscy.
0
A czego się spodziewaliście po Xerez?Że niby zatrzymają Real?To było prawie pewne, że po tym meczu będą liderami.Grali słabo i taką grą to oni za daleką nie zajdą jak trafią na mocnejszych rywali.
0
Dobra trudno Real pierwszy, ale można było się spodziewać pogromu i fotelu lidera.Grali słabo, ale wygrali.Zobaczymy co dalej zdziałają taką grą z lepszymi drużynami...
0
Nie wierze, że Real z takim składem jakim teraz dysponuje przegrał z Xerazem.Nie łudźmy się bo na pewno wygrają minimum 3:0.Musiałby się stać jakiś kataklizm i choć by zremisowali.Oby tylko nie wygrali tyle aby zostali liderami ligi.
0
Patrzcie co Pep powiedział po meczu:
''To był dziwny mecz z obydwu stron. Jako trenera to spotkanie w żaden sposób mnie nie zachwyciło. Nie kontrolowaliśmy tego, co się działo. Powinniśmy utrzymywać się przy piłce znacznie dłużej, niż to robiliśmy'' - powiedział po meczu Guardiola.
źródło: onet.pl
0
Mecz w naszym wykonaniu dobry, ale mogło być lepiej w drugiej połowie.Szkoda tych dwóch straconych bramek, no ale trudno.Muszą nasi przeanalizować te sytuacje i wyciągnąć wnioski.Czyhrynski dziś słabiutko, ale wiadomo, że potrzebuje czasu aby zgrać się z zespołem itp.Henry - fatalnie już kolejny mecz :/ Na pewno cieszy kolejna bramka Ibry i rozkręcającego się z meczu na mecz Messiego.Xavi jak zawsze na swoim poziomie, świetna asysta przy 2 bramce.Maxwell przeciętnie mocno, na pewno przegrywa na razie rywalizacje z Abidalem na lewej obronie.No to tyle ode mnie :))))