Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol Marquez Pique Henrique Czyhrynski to będą nasi środkowi obrońcy tego sezonu.Chyba, że wróci Milito to jeszcze on.Moim zdaniem to dobry ruch zważywszy na to, że nie wiadomo kiedy Gabi do nas wróci po kontuzji i pewnie Barca wypożyczy Cacesesa do innego klubu albo sprzeda.Zostajemy z 5 środkowymi obrońcami, a wiemy chyba ile meczy nas czeka w tym sezonie i będziemy walczyć o 6 pucharów.Pep wie co robi:) jestem ZA!!!!!:)
0
Widać, że jest chłopak pewny siebie i wysoko siebie ceni.BRAWO!:)
0
Hahaha hubymess 10/10 ^^
0
No to sprawisz mi na pewno radość jak zdobędziesz Pichichi 09/10!!WITAJ i powodzenia:)):))
0
Hehe i tak napiszą to co kubaziomal ^^
0
Na pewno będą jakieś strony internetowe, które będą transmitować prezentację na żywo.
0
Celtic wygrywa po 14 minutach z Tottenhamem 0:1:/:/:/:/Chris Killen strzelcem bramki..
0
4:1...lepiej zagraliśmy w II połowie.Super zagrali Jeffren i Pedro, będą z nich zajeb**** piłkarze:) Pozytywnie też dla mnie zagrał Dalmau, bardzo podoba mi się jego gra :)
0
gudi miał szanse:/
0
4:1 Pedro!!:)
0
Gramy na razie przeciętnie porównując mecz z Tottenham, w którym zagraliśmy bardzo dobrze.Nasz nowy ''Messi'' - Gai na razie słabiutko.Widać, że chłopak się stara, ale mu jakoś nie wychodzi.Rueda - piękna bramka:) Henrique poprawnie, nie popełnił jakiś dużych błędów w obronie.Chyba co niektórzy tu go za srogo oceniacie.
0
''Znasz Paris Hilton?''
''Tak, to moja żona'' ^^xd
Bez sensu pytanie...
0
Z tą Islandią nieźle przysiał^^
0
Bardzo dobrze zagrał z Tottenhamem.Był nawet bliski strzelenia bramki.To wielki talent i na pewno Barca będzie miała z niego pociechę w niedalekiej przyszłości:)
0
50 tyś stawiam :)
0
Nie będzie bo ma być wypożyczony na rok do innego klubu...
0
Powodzenia stary:)
0
W meczu z Al Ahly powinien zagrać przynajmniej 70 min i ciekawe pokaże.Trzeba dać chłopakowi szansę zagrać więcej.Wczoraj było widać, że stremowany był, niedokładnie kilka razy podał.Ale jak to się mówi ''Pierwsze koty za płoty'':) Teraz może być tylko lepiej!
0
Boże, ale się czepiacie...
0
Teraz jest 2 połowa wczorajszego mecz na Polsacie Sport to sobie zobacz jak grał;p
0
Teraz na Polsacie Sport jest powtórka wczorajszego meczu:)
0
Bez komentarza!
0
Zagraliśmy naprawdę bardzo dobry mecz jak na pierwszy mecz i tak mocno rezerwowy skład.Tottenham zagrał trochę mocnym składem więc brawa dla naszych młodzieniaszków:)Dziś bardzo pozytywny występ zaliczył Dos Santos i w pierwszej połowie spoko grał Pedro...
0
Pep ich pewnie nieźle opierd... za te błędy w obronie przy bramce:/
0
Właśnie chyba ten z 17 to Jeffren?Ładnie gra:)
0
Henrique z 5 gra?
0
Hleb przez kome rozmawia^^
0
No Gai też mi się podoba:)Sprowadzi piłkę jak Messi xd
0
Koks to weź wyłącz głos;p
0
Żal sędziego:/Nie było spalonego...