0

Żal w ogóle pisać na naszej stronie o takich głupotach;/

0

Teraz 4 koszyk.Oby tylko nie Wolfsburg...

0

HAHAHA Dynamo!!

0

Dlaczego rezerwowego od razu?A może akurat przebije się do pierwszej 11?A tak w ogóle Barca będzie miała dużo meczów do rozegrania w tym sezonie i na pewno będzie nam potrzebny.POWODZENIA!:)))))))

0

Losowanie na Eurosporcie :))))))

0

HAHAHA SUPER!!!!!:)))))))

0

Jutro Polska gra z Hiszpanią.Zobaczymy jak się zaprezentuje na tle naszej drużyny^^ xd

0

Tak na marginesie to on ma jeszcze 18 lat, a 19 skończy w październiku :))))

0

Żal niepotrzebnie go kupowaliśmy i straciliśmy tyle kasy, a teraz go wypożyczamy:/

0

Świetny grać, oby tylko przyszedł :)))))))

0

Świetna wiadomość :))))))

0

Moyart mecz będzie pokazywał Polsat.Studio zaczyna się już o 20:30, a mecz 20:45 :))))))))) Jeszcze chciałbym dodać, aby Real trafił do grupy z MU,Interem,Girondins i Wolfsburgiem ...

0

Barca,AZ,Besiktas,Unirea Urziceni - to moja grupa :)))) Nie chciałbym abyśmy trafili na Wolfsburg, to jednak jest drużyna nieprzewidywalna i to może być czarny koń rozgrywek.

0

Wierze mu :)))))

0

Nie ma co się o nich martwić bo takiego sobie przeciwnika wybrali na ten ich puchar.Jakby grali z MC to by było inaczej ... Już się jarają na rm.pl, że ich tak jadą a niech najpierw popatrzą z kim grają a potem gadają.

Bez napinki.

0

Powodzenia i mam nadzieję, że przebije się do pierwszej 11 :)))))

0

Bardzo go szanuje i życzę mu obronienia mistrza Francji z Bordeaux w tym sezonie :))))

0

Dobra dajcie sobie już spokój.Wszyscy wiedzą ile zmarnował setek, ale też dużo goli nam strzelił w poprzednim sezonie i za to należy mu się szacunek.Teraz najważniejsze jest to aby Ibra nie marnował swoich 100 i strzelił nam dużo bramek.Myślę, że dziś już zacznie strzelanie :))))))))

0

Ja już wcześniej pisałem.Stawiam 2:0 dla nas po bramkach Ibry :)))))

0

Odpukaj ;p

0

2:0 dla nas z Bilbao po dwóch bramkarz Ibry:))

0

No blaugranacule19 szybko przeczytałeś:)))) Ten tekst na rm.pl jest żałosny jak ich kibice...

0

Trochę przesadzili z tymi 4 mln euro bo to mało za takiego gracza i na pewno Schalke go nie sprzeda za taką kwotę.Barca na pewno wie jak ważny jest on dla tego klubu i powinni dać za niego więcej.

0

Za tą kasę co kupiliśmy Henrique mogliśmy wydać na Rafinhy'ie :/:/

0

Gratulacje :)))))

0

:))))))))))))

0

Taaa na pewno go sprzedadzą:/ Dobry jest, ale to raczej niemożliwe aby do nas trafił...

0

Który to już raz czytamy ten tytuł newsa ''Koncert nieskuteczności'' :/:/

0

sebak6663

LLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL

0

Skład Super:)))Jedziemy!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?