Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żal w ogóle pisać na naszej stronie o takich głupotach;/
0
Teraz 4 koszyk.Oby tylko nie Wolfsburg...
0
HAHAHA Dynamo!!
0
Dlaczego rezerwowego od razu?A może akurat przebije się do pierwszej 11?A tak w ogóle Barca będzie miała dużo meczów do rozegrania w tym sezonie i na pewno będzie nam potrzebny.POWODZENIA!:)))))))
0
Losowanie na Eurosporcie :))))))
0
HAHAHA SUPER!!!!!:)))))))
0
Jutro Polska gra z Hiszpanią.Zobaczymy jak się zaprezentuje na tle naszej drużyny^^ xd
0
Tak na marginesie to on ma jeszcze 18 lat, a 19 skończy w październiku :))))
0
Żal niepotrzebnie go kupowaliśmy i straciliśmy tyle kasy, a teraz go wypożyczamy:/
0
Świetny grać, oby tylko przyszedł :)))))))
0
Świetna wiadomość :))))))
0
Moyart mecz będzie pokazywał Polsat.Studio zaczyna się już o 20:30, a mecz 20:45 :))))))))) Jeszcze chciałbym dodać, aby Real trafił do grupy z MU,Interem,Girondins i Wolfsburgiem ...
0
Barca,AZ,Besiktas,Unirea Urziceni - to moja grupa :)))) Nie chciałbym abyśmy trafili na Wolfsburg, to jednak jest drużyna nieprzewidywalna i to może być czarny koń rozgrywek.
0
Wierze mu :)))))
0
Nie ma co się o nich martwić bo takiego sobie przeciwnika wybrali na ten ich puchar.Jakby grali z MC to by było inaczej ... Już się jarają na rm.pl, że ich tak jadą a niech najpierw popatrzą z kim grają a potem gadają.
Bez napinki.
0
Powodzenia i mam nadzieję, że przebije się do pierwszej 11 :)))))
0
Bardzo go szanuje i życzę mu obronienia mistrza Francji z Bordeaux w tym sezonie :))))
0
Dobra dajcie sobie już spokój.Wszyscy wiedzą ile zmarnował setek, ale też dużo goli nam strzelił w poprzednim sezonie i za to należy mu się szacunek.Teraz najważniejsze jest to aby Ibra nie marnował swoich 100 i strzelił nam dużo bramek.Myślę, że dziś już zacznie strzelanie :))))))))
0
Ja już wcześniej pisałem.Stawiam 2:0 dla nas po bramkach Ibry :)))))
0
Odpukaj ;p
0
2:0 dla nas z Bilbao po dwóch bramkarz Ibry:))
0
No blaugranacule19 szybko przeczytałeś:)))) Ten tekst na rm.pl jest żałosny jak ich kibice...
0
Trochę przesadzili z tymi 4 mln euro bo to mało za takiego gracza i na pewno Schalke go nie sprzeda za taką kwotę.Barca na pewno wie jak ważny jest on dla tego klubu i powinni dać za niego więcej.
0
Za tą kasę co kupiliśmy Henrique mogliśmy wydać na Rafinhy'ie :/:/
0
Gratulacje :)))))
0
:))))))))))))
0
Taaa na pewno go sprzedadzą:/ Dobry jest, ale to raczej niemożliwe aby do nas trafił...
0
Który to już raz czytamy ten tytuł newsa ''Koncert nieskuteczności'' :/:/
0
sebak6663
LLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL
0
Skład Super:)))Jedziemy!!