Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakiś kanał na SopCast po polsku? Jak tak to podajcie pełny link :))) Bo jak nie ma to ja będę oglądał na tym: Channel - 81774 .
0
Karnego nie było, ale bramka Pato powinna być jak najbardziej uznana. Więc dobry jest wynik - 1:1. Sędzia króluje
0
Matko co się tak burzycie. Ja rozumie ostatnia minuta i stracony gol i remis jest. Pozostaje nam tylko szanować ten jeden punkt. Najważniejsze, że dalej mamy lidera i jeden punkt przewagi nad Madrytem. Ciekawe co byście pisali gdybyśmy wygrali? ''Brawo, najważniejsze 3 pkt'' czy coś w tym stylu. Co może znów mamy kryzys bo zremisowaliśmy na bardzo trudnym terenie i graliśmy do tego padake nie z tej ziemi? NIE PANIKUJMY! MAMY LIDERA! :))))))))))))
0
Kurde szkoda, że Messi nie strzelił gola już w 1 minucie bo sytuację miał znakomitą . . . Ale wierzę, że strzelimy coś w II połowie i wygramy!
0
Skład świetny! JEDZIEMY:)
0
Qber podaj skład jak wiesz.
0
Macie kanały na SopCast:
sop://broker.sopcast.com:3912/30931
sop://broker1.sopcast.com:3912/74348
sop://broker1.sopcast.com:3912/76355
sop://broker.sopcast.com:3912/79080
:)) Zna ktoś może już skład ? ;>
0
Boże po co takie gadanie? Grają jak grają i nie ma co gadać. Mnie najbardziej obchodzi jak gra Barcelona, a nie Real. Skupmy się na dzisiejszym meczu bo zaraz gramy. Tylko ZWYCIĘSTWO i tyle xd
0
FCBMati:
Co ty gadasz? Jaki Gai za Sergio? Jemu to jeszcze trochę brakuje aby dostać powołanie na mecz ligowy i w ogóle to nie ta pozycja.
0
No 19, mylneło mi się xd Dzięki za poprawkę 939 :)
0
Spokojnie Bojan ma dopiero 18 lat i może mieć wahania formy. Jak na początku sezonu grał bardzo dobrze to chwaliliście go i w ogóle gadaliście, że Ibra to niech lepiej się szykuje, że będzie grzał ławę. On ma jeszcze czas!
0
DZIĘKI!! :(:(:(:(:(:(
0
jest jakiś kanał na SopCast z meczu ??
0
Dajcie jakieś linki do meczu :) Proszę.
0
Będzie mecz na SopCast ?
0
Nie wiem ja tam szybko przeczytałem i odpisałem. Nie dopatrzyłem się ironii. Ale to i tak nawet nie mówiąc tego do Marco to mogłem napisać. To po prostu KOMPROMITACJA jest.
0
Marco co ty gadasz w ogóle. Chłopie nie ważne ile wydali na ten skład czy 110 mln, czy grają na wyjeździe. Grają bardzo dobrym składem, z Benzemą i Raulem w ataku. Nie ważne, że ich zaskoczyli. Real to jest największy klub świata i przygrywają do przerwy z jakimiś 3 ligowcami 3:0!! Rozumiesz? Nic ich nie usprawiedliwia. NIC. To kiedy niby będą mieli to zgranie? Sezon już się zaczął dawno i trwa a oni dalej grają taką samą padakę jak w tamtym sezonie. Bez Kryśki to oni są niczym. To jest KOMPROMITACJA ja nich. Ja się tylko śmieje :)))))))
0
Szczerze to ja mam w du*** co on gada. Po co w ogóle ten news. Kto by w ogóle z obecnego składu Barcy by tam chciał trafić?
0
lincoln zapomniałeś chyba dodać jeszcze Pirlo .
0
Na pewno Tito przyczynił się do tych sukcesów z poprzedniego sezonu. Bez niego Pep nie poradziłby sobie. BRAWO TITO :)))
0
I tak ma być już do końca sezonu :))))))
0
Powodzenia Guddy :)))) Bardzo go lubię i szanuję.
0
Uwielbiam takie kryzysy panowie :)))))
0
K@mson, a mi się Maxwell wczoraj bardzo podobał. Rozegrał moim zdaniem dobry mecz. W defensywie poprawnie, bez większych błędów.
0
Nie mogłem jakoś w to uwierzyć, że strzelił te trzy bramki. Niesamowity mecz, najlepszy na boisku zdecydowanie :)))))))
0
no i jest też MESSIIIIII:)
0
nowacz nie przesadzaj :D
0
Jest też fala na Camp Nou :)))
0
IBRAAAAAAAAAAAAAAAA!
0
hehe Ibra trafił do siatki dziś już 3 razy, ale 2 razy ze spalonego :D