Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kto by cię tu chciał... ?
0
Po co nam kolejny środkowy obrońca?:/ Adaminho dobrze przeczytałeś ;p
0
No jasne bo tylko faulem można Leo zatrzymać ^^ :D
0
Jaka zasłona dymna? Na pewno nie zagra jak napisali, że nie zagra przez 3 tygodnie i jeszcze w meczach reprezentacji.
0
Dobrze, że gramy z nimi dopiero 17 stycznia :D
0
Galaktyczny jest ten Real rzeczywiście. Chyba tylko wtedy kiedy gra ze słabymi drużynami. Żal mi patrzeć na ich grę w pierwszej połowie w mecz z Sevillą. Przynajmniej powinno być już ze 3:0, ale Iker znowu ich ratuje. Tylko się śmiać :)))))
0
Mnie po tym meczu najbardziej będzie cieszyć bramka Pedro i postawa Iniesty :)))
0
Żal co gramy ...
0
Nie zawsze będziemy grać magie i strzelać przeciwnikom po 4 bramki ... Dobrze jest, piękna bramka Pedro i wygrywamy :)
0
Asysta Maxwella :))))))
0
PEDROOOOOOOOOOOOOOOOO !
0
bexley ja też bym nie pogardził :D
0
Należy się im :))))
0
Szacunek za tekst :))
0
BRAWO IBRA! :)))))))))
0
PEDROOOOOOOOOOOOOOO! asysta Ibry :)
0
Na jakim kanale SopCast działa dobrze ?
0
Brawo Leo! Jeszcze jeden!
0
Sorry, że nie do tematu. Czy będą na jakimś polskim kanale skróty LM z dzisiaj?
0
spokojne 4:0 dla nas.
0
BRAWO RICKY! BRAWO BARCA!
0
Największą gwiazdą Realu jest moim zdaniem Kaka.Udowodnił to nawet wczorajszy mecz z Tenerife, w którym Brazylijczyk wszedł z ławki i pociągnął grę wicemistrza Hiszpanii.Grali w pierwszej połowie padakę, a on wszedł i zaczęli grać dużo lepiej.On robi różnice w Realu.Świetny zawodnik!
0
Skurw**** Luque !
0
co ten sędzia robi o_O ?
0
Pique! Kolejna asysta Xavi'ego:)))) BRAWO.
0
Dobra, ale już nie zaczynajcie tego tekstu '' gdzie są krytycy Ibry?''. Jest niesamowity!
0
BRAWO IBRA!!
0
misk co ty pieprzysz? Na pewno wygramy!
0
No i już Ibra! :)))))
0
Ibra musi wbić w II połówce!