0

A kto by cię tu chciał... ?

0

Po co nam kolejny środkowy obrońca?:/ Adaminho dobrze przeczytałeś ;p

0

No jasne bo tylko faulem można Leo zatrzymać ^^ :D

0

Jaka zasłona dymna? Na pewno nie zagra jak napisali, że nie zagra przez 3 tygodnie i jeszcze w meczach reprezentacji.

0

Dobrze, że gramy z nimi dopiero 17 stycznia :D

0

Galaktyczny jest ten Real rzeczywiście. Chyba tylko wtedy kiedy gra ze słabymi drużynami. Żal mi patrzeć na ich grę w pierwszej połowie w mecz z Sevillą. Przynajmniej powinno być już ze 3:0, ale Iker znowu ich ratuje. Tylko się śmiać :)))))

0

Mnie po tym meczu najbardziej będzie cieszyć bramka Pedro i postawa Iniesty :)))

0

Żal co gramy ...

0

Nie zawsze będziemy grać magie i strzelać przeciwnikom po 4 bramki ... Dobrze jest, piękna bramka Pedro i wygrywamy :)

0

Asysta Maxwella :))))))

0

PEDROOOOOOOOOOOOOOOOO !

0

bexley ja też bym nie pogardził :D

0

Należy się im :))))

0

Szacunek za tekst :))

0

BRAWO IBRA! :)))))))))

0

PEDROOOOOOOOOOOOOOO! asysta Ibry :)

0

Na jakim kanale SopCast działa dobrze ?

0

Brawo Leo! Jeszcze jeden!

0

Sorry, że nie do tematu. Czy będą na jakimś polskim kanale skróty LM z dzisiaj?

0

spokojne 4:0 dla nas.

0

BRAWO RICKY! BRAWO BARCA!

0

Największą gwiazdą Realu jest moim zdaniem Kaka.Udowodnił to nawet wczorajszy mecz z Tenerife, w którym Brazylijczyk wszedł z ławki i pociągnął grę wicemistrza Hiszpanii.Grali w pierwszej połowie padakę, a on wszedł i zaczęli grać dużo lepiej.On robi różnice w Realu.Świetny zawodnik!

0

Skurw**** Luque !

0

co ten sędzia robi o_O ?

0

Pique! Kolejna asysta Xavi'ego:)))) BRAWO.

0

Dobra, ale już nie zaczynajcie tego tekstu '' gdzie są krytycy Ibry?''. Jest niesamowity!

0

BRAWO IBRA!!

0

misk co ty pieprzysz? Na pewno wygramy!

0

No i już Ibra! :)))))

0

Ibra musi wbić w II połówce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?