0

1:0:) Brawo BOJAN!

0

Widać, że wszyscy chcą się pokazać trenerowi :)

0

Gramy naprawdę ładnie :) Spokojnie, z pierwszej piłki :)

0

Pedro mi się podoba:) (oczywiście jego sposób gry:) )

0

Pep się fajnie ubrał^^:D

0

Skład mocno eksperymentalny, no i 3 debiuty w pierwszej 11.No zobaczymy jaki ma skład Tottenham.

0

Wiesz co ja nie wiem bo nigdy nie oglądałem na tym.Zawsze odpalam SopCast i śmiga aż miło:)Może poczekaj do mecz i o 21:00 włącz tą stronę i może wtedy będzie.Tylko tak ci mogę pomóc :)

0

Może zna ktoś już skład Barcy na mecz z Tottenham'em?

0

MECZ JEST O 21:00 NASZEGO CZASU NA POLSACIE SPORT EXTRA, krzyniu!:)

0

Gilu, ci co nie mają Polsatu Sport Extra muszą odkurzyć na dyskach SopCast'y itp. jak np. JA :)

0

Super transfer!!:) Czy on dołączy do drużyny w Londynie?

0

Teraz to chyba już wszyscy chcą aby Eto'o opuścił Barcę!Łasy na kasę jak ...

0

Młode Wilki Guardioli :)

0

Ale napięcie:D

0

Właśnie na pewno Henrique będzie grał dużo w meczach w Londynie.Mam nadzieję, że się dobrze zaprezentuję i powalczy o miejsce w podstawowym składzie.Chociaż wiemy wszyscy jaka jest rywalizacja o miejsce w składzie w obronie, a szczególnie na środku...

0

Łasy na kasę:/

0

No zgadzam się.Jak będą grać to spokojnie:) Może i szybko wymieniają piłkę, ale to im nić nie daje.

0

Świetnie jakby przyszedł!!On ma chyba najlepszą technikę z napastników ustawionych na szpicy :) Eto zrobił już bardzo dużo dla Barcy...

0

Musze to powiedzieć: ZAJEBIŚCIE!!!!!:):)

0

Oby tylko Valencia go puściła ...

0

No właśnie drea.Szkoda, że nie pokazali jak gra w obronie.Bo podniecamy się tu jego techniką i w ogóle, że jest bardzo ofensywny, ale to jest obrońca.Ja się tam nie interesuję ligą włoską i nie oglądam Interu więc nie wiem jak on gra ... No, ale przyznaję, że filmik SUPER!!:)

0

I tak mamy lepszą ''8'' niż Madryt :):)

0

Czy ten mecz będzie można oglądać na jakimś kanale na SopCast?

0

Ja oglądam:)Zaraz zaczynają!

0

Te ich transfery w ogóle nie są przemyślane.Kupują same gwiazdeczki za dużą kasę i myślą, że tym powtórzą wyczyn Barcy z tego sezonu.Perez nie myśli tylko kupuję, wskazuję palcem kogo chcę i tego musi mieć koniecznie:/Na szczęście my jesteśmy mądrzejsi!:)

0

Ribery ZAPRASZAMY:)

0

Ma rację!!

0

Niech sobie ich kupują i tak nie mają z nami szans bo nie mają takich profesorów jak my czyli Xavi'ego i Inieste!!

0

W Chelsea też nie wiadomo czy by grał w podstawowym składzie.Przecież tam na lewej obronie gra A.Cole, a nie wierzę żeby Żyrkow go wygryzł ze składu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?