Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1:0:) Brawo BOJAN!
0
Widać, że wszyscy chcą się pokazać trenerowi :)
0
Gramy naprawdę ładnie :) Spokojnie, z pierwszej piłki :)
0
Pedro mi się podoba:) (oczywiście jego sposób gry:) )
0
Pep się fajnie ubrał^^:D
0
Skład mocno eksperymentalny, no i 3 debiuty w pierwszej 11.No zobaczymy jaki ma skład Tottenham.
0
Wiesz co ja nie wiem bo nigdy nie oglądałem na tym.Zawsze odpalam SopCast i śmiga aż miło:)Może poczekaj do mecz i o 21:00 włącz tą stronę i może wtedy będzie.Tylko tak ci mogę pomóc :)
0
Może zna ktoś już skład Barcy na mecz z Tottenham'em?
0
MECZ JEST O 21:00 NASZEGO CZASU NA POLSACIE SPORT EXTRA, krzyniu!:)
0
Dla tych, którzy potrzebują linków:
http://www.atdhe.net/8206/watch-tottenham-hotspur-vs-fc-barcelona
http://www.fromsport.com/video-46135.html
http://www.fromsport.com/video-46224.html
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16
0
Gilu, ci co nie mają Polsatu Sport Extra muszą odkurzyć na dyskach SopCast'y itp. jak np. JA :)
0
Super transfer!!:) Czy on dołączy do drużyny w Londynie?
0
Teraz to chyba już wszyscy chcą aby Eto'o opuścił Barcę!Łasy na kasę jak ...
0
Młode Wilki Guardioli :)
0
Ale napięcie:D
0
Właśnie na pewno Henrique będzie grał dużo w meczach w Londynie.Mam nadzieję, że się dobrze zaprezentuję i powalczy o miejsce w podstawowym składzie.Chociaż wiemy wszyscy jaka jest rywalizacja o miejsce w składzie w obronie, a szczególnie na środku...
0
Łasy na kasę:/
0
No zgadzam się.Jak będą grać to spokojnie:) Może i szybko wymieniają piłkę, ale to im nić nie daje.
0
Świetnie jakby przyszedł!!On ma chyba najlepszą technikę z napastników ustawionych na szpicy :) Eto zrobił już bardzo dużo dla Barcy...
0
Musze to powiedzieć: ZAJEBIŚCIE!!!!!:):)
0
Oby tylko Valencia go puściła ...
0
No właśnie drea.Szkoda, że nie pokazali jak gra w obronie.Bo podniecamy się tu jego techniką i w ogóle, że jest bardzo ofensywny, ale to jest obrońca.Ja się tam nie interesuję ligą włoską i nie oglądam Interu więc nie wiem jak on gra ... No, ale przyznaję, że filmik SUPER!!:)
0
I tak mamy lepszą ''8'' niż Madryt :):)
0
Czy ten mecz będzie można oglądać na jakimś kanale na SopCast?
0
Ja oglądam:)Zaraz zaczynają!
0
Te ich transfery w ogóle nie są przemyślane.Kupują same gwiazdeczki za dużą kasę i myślą, że tym powtórzą wyczyn Barcy z tego sezonu.Perez nie myśli tylko kupuję, wskazuję palcem kogo chcę i tego musi mieć koniecznie:/Na szczęście my jesteśmy mądrzejsi!:)
0
Ribery ZAPRASZAMY:)
0
Ma rację!!
0
Niech sobie ich kupują i tak nie mają z nami szans bo nie mają takich profesorów jak my czyli Xavi'ego i Inieste!!
0
W Chelsea też nie wiadomo czy by grał w podstawowym składzie.Przecież tam na lewej obronie gra A.Cole, a nie wierzę żeby Żyrkow go wygryzł ze składu.