0

Nie ma bata, dziś MISTRZOSTWO i jutro rezerwowy skład:)

0

Lecz kontuzję i wracaj na FINAŁ!!!

0

Najważniejsze żeby był Henry gotowy na Finał!:)

0

A tak w ogóle kto by chciał iść do przeciętnego z tej chwili klubu?

0

Pewny siebie jest, ale myślę, że to my wygramy:)

0

Sorry, że tu piszę...Kiedy będą oceny za mecz z Athletic?

0

Znakomity news!Spoko się czyta:))

0

No mocny skład!:)

0

hehe Pep jak zawsze świetne poczucie humoru:)

0

Bez obrazy Puyol, ale sygnał do pobudki dla Ciebie...

0

A niech se wygrywa;p I tak to my zostaniemy Mistrzami!:):)

0

aaaa tak ma prawo tak powiedzieć:)Przecież to Mistrzostwo jest bardzo, bardzo blisko!:)

0

Bez jaj, ale ta czerwona w meczu z Villarreal była niesłuszna...

0

uffff...

0

Należał się mu dziś odpoczynek, ale Pep zdecydował inaczej niestety.Właśnie mógł go wcześniej zmienić...

0

Chyba jacyś głupi kibice, którzy nie znają się w ogóle na piłce i nie widzieli jak gra Barca w tym sezonie wierzą.Na pewno dziś trochę słabszy mecz, ale nie zawsze się gra magicznie i się ma szczęście.Szkoda tej bramki w doliczonym czasie, ale co ma wisieć nie utonie:)

0

No po prostu super:/Niedość, że zdobyliśmy dziś Mistrzostwa to jeszcze kontuzja Iniesty!:/

0

ramon nie da się w każdym meczu grać pięknie, magicznie.Jest na pewno zmęczenie po meczu z Chelsea.

0

Brawo Dani:)

0

Żal to chyba meczu nie oglądasz, że gadasz, że nic nie grają:/Jedziemy z nimi jak chcemy...

0

Pachnie golem dla nas:)Ciśniemy ich!

0

No no Pep mocno pojechał ze składem^^

0

Jak patrze na grę Realu to aż mi się śmiać chcę.Oni grają taką padakę, że tylko śmiać się jak się ich ogląda.To już jest przeciętna drużyna...

0

Oby to powtórzył.Tego mu życzę z całego serca.Super transfer.Szczerze mówiąc nie myślałem, że będzie to aż tak duże wzmocnienie!To w tej chwili filar naszej defensywy:)

0

Jestem peBen podziwu dla niego.To przecie| dopiero jego pierwszy sezon jako pierwszy trener Barcelony a ju| tyle zrobiB.WycignB Blaugran z doBku, ucieszyB wszystkich kibiców tak gr tak teraz prezentuje Barca.BRAWO PEP!

0

Ja mam takie pytanie.Czy jak dziś Real nawet zremisuje z Valencią, a my wygramy z Villarreal to jesteśmy już mistrzami?

0

Taka Faza!To przecież jeszcze młody chłopak jest.Na pewno wyjdzie na ludzi i Barca będzie miała z niego wielki pożytek za kilka lat:)

0

To niby kogo miał dać do środka??:/

0

Panowie, a ja tam wierze w Sergio:)Wiem, że sobie poradzi chłopak!

0

Świetny sędzia.Na pewno nie da żeby Chelsea kopała naszych chłopaków:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?