Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma bata, dziś MISTRZOSTWO i jutro rezerwowy skład:)
0
Lecz kontuzję i wracaj na FINAŁ!!!
0
Najważniejsze żeby był Henry gotowy na Finał!:)
0
A tak w ogóle kto by chciał iść do przeciętnego z tej chwili klubu?
0
Pewny siebie jest, ale myślę, że to my wygramy:)
0
Sorry, że tu piszę...Kiedy będą oceny za mecz z Athletic?
0
Znakomity news!Spoko się czyta:))
0
No mocny skład!:)
0
hehe Pep jak zawsze świetne poczucie humoru:)
0
Bez obrazy Puyol, ale sygnał do pobudki dla Ciebie...
0
A niech se wygrywa;p I tak to my zostaniemy Mistrzami!:):)
0
aaaa tak ma prawo tak powiedzieć:)Przecież to Mistrzostwo jest bardzo, bardzo blisko!:)
0
Bez jaj, ale ta czerwona w meczu z Villarreal była niesłuszna...
0
uffff...
0
Należał się mu dziś odpoczynek, ale Pep zdecydował inaczej niestety.Właśnie mógł go wcześniej zmienić...
0
Chyba jacyś głupi kibice, którzy nie znają się w ogóle na piłce i nie widzieli jak gra Barca w tym sezonie wierzą.Na pewno dziś trochę słabszy mecz, ale nie zawsze się gra magicznie i się ma szczęście.Szkoda tej bramki w doliczonym czasie, ale co ma wisieć nie utonie:)
0
No po prostu super:/Niedość, że zdobyliśmy dziś Mistrzostwa to jeszcze kontuzja Iniesty!:/
0
ramon nie da się w każdym meczu grać pięknie, magicznie.Jest na pewno zmęczenie po meczu z Chelsea.
0
Brawo Dani:)
0
Żal to chyba meczu nie oglądasz, że gadasz, że nic nie grają:/Jedziemy z nimi jak chcemy...
0
Pachnie golem dla nas:)Ciśniemy ich!
0
No no Pep mocno pojechał ze składem^^
0
Jak patrze na grę Realu to aż mi się śmiać chcę.Oni grają taką padakę, że tylko śmiać się jak się ich ogląda.To już jest przeciętna drużyna...
0
Oby to powtórzył.Tego mu życzę z całego serca.Super transfer.Szczerze mówiąc nie myślałem, że będzie to aż tak duże wzmocnienie!To w tej chwili filar naszej defensywy:)
0
Jestem peBen podziwu dla niego.To przecie| dopiero jego pierwszy sezon jako pierwszy trener Barcelony a ju| tyle zrobiB.WycignB Blaugran z doBku, ucieszyB wszystkich kibiców tak gr tak teraz prezentuje Barca.BRAWO PEP!
0
Ja mam takie pytanie.Czy jak dziś Real nawet zremisuje z Valencią, a my wygramy z Villarreal to jesteśmy już mistrzami?
0
Taka Faza!To przecież jeszcze młody chłopak jest.Na pewno wyjdzie na ludzi i Barca będzie miała z niego wielki pożytek za kilka lat:)
0
To niby kogo miał dać do środka??:/
0
Panowie, a ja tam wierze w Sergio:)Wiem, że sobie poradzi chłopak!
0
Świetny sędzia.Na pewno nie da żeby Chelsea kopała naszych chłopaków:)