Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No widać, że Pep nie lekcewarzy Getafe i dobrze:)
0
cwaniaki^^ale i tak nas nie przejdą!!:)
0
Brawo Dani^^Ale zasiał:D
0
Sorry, że tu piszę, ale chciałbym się zapytać kiedy jest Final Four Euroligi?Dzięki za odpowiedź:)
0
Ostro Pep ze składem:)
0
Moim zdaniem Pique powinien dostać przynajmniej 7:)
0
Chyba nikt nie wierzy w to nawet kibic z Madrytu, że Bayern zdoła odrobić straty z Camp Nou...
0
tatar
Może i nic nie osiągnął, ale co z tego jak w tym sezonie osiągnie potrójną koronę z Barceloną:)
0
Po meczu z Recreativo pewnie dziś będą, ale nie wiem dlaczego nie ma z Bayernem...
0
Nie ma co patrzeć na styl.Najważniejsze są 3 punkty!!:):)
0
MESSI [*] ...Nie idzie mu dziś w ogóle:/
0
MESSI [*] ...Nie idzie mu dziś w ogóle:/
0
No BRAWO!Iniesta:)
0
Caceres tylko do VV zagrywa:/
0
Powinien wbić za Messiego Hlebek:)
0
1babul1
Co ty gadasz?Zgubił formę:/Bez sensu takie gadanie jest...Nie wychodzi mu po prostu meczu a nie, że nie ma formy.Nie będzie zawsze grał Bajecznie bo to tylko człowiek, a nie jakaś maszyna, że ją ładujesz i śmiga.
0
Trzeba narzucić własny rytm gry i będzie spoko!:)
0
VV znakomicie:)
0
Hehe znakomicie się zaczęło:)
0
Mógł Pep dać szanse Hlebowie
0
Skład spoko:)Stawiam 3:0!!!
0
Naprawdę chłopak się rozwija w Barcelonie.Będą z niego ludzie:)
0
No to jak my nie jesteśmy perfekcyjni to jacy oni są??
0
Niech on się nie martwi o nas tylko niech myśli o rewanżowym meczu z Porto:)
0
GERARD
Właśnie pisałem o tym wcześniej:)Nie możemy ich zlekceważyć i patrzeć że przegrali ostatnio w lidze 5:1.Zagrajmy na swoim poziomie, wpadnijmy we właściwy rytm to możemy być spokojni o wynik.No i oczywiście trzeba wyeliminować Toniego i Ribery'ego, ale nie zapomnieć o tym, że Bayern ma też innych spoko graczy.
0
szusti
Czego tak od razu zakładasz.Co za głupie myślenie:/Po prostu szanują rywala.To co ma powiedzieć, że ''Pykniemy ich spokojnie u siebie 4:0, a rewanż to będzie tylko formalnością i wystawimy rezerwowy skład.''
0
Uważam, że gdy trenerem Bayernu był Hitzfeld to grali na prawdę bardzo dobry futbol.Nie zrozumiałe jest to dlaczego zamienili go za Klinsmanna.Gdy on przyszedł Bayern gra zdecydowanie gorzej.Zgadzacie się z tym?
0
Jeśli nie zagra tak jak piszą to SUPER!!!Bez wątpienia to chyba filar obrony bawarskiej drużyny:):)
0
Akcja wyśmienita...Należą się mu brawa:)Może ktoś wie skąd przyszedł do Wolfsburga?
0
Mi też się bardzo podobali wczoraj.Mam nadzieje, że taką postawą jak z nami w meczu to mogą Realowi ukraść punkty i mam nadzieje, że to zrobią:)