0

No widać, że Pep nie lekcewarzy Getafe i dobrze:)

0

cwaniaki^^ale i tak nas nie przejdą!!:)

0

Brawo Dani^^Ale zasiał:D

0

Sorry, że tu piszę, ale chciałbym się zapytać kiedy jest Final Four Euroligi?Dzięki za odpowiedź:)

0

Ostro Pep ze składem:)

0

Moim zdaniem Pique powinien dostać przynajmniej 7:)

0

Chyba nikt nie wierzy w to nawet kibic z Madrytu, że Bayern zdoła odrobić straty z Camp Nou...

0

tatar

Może i nic nie osiągnął, ale co z tego jak w tym sezonie osiągnie potrójną koronę z Barceloną:)

0

Po meczu z Recreativo pewnie dziś będą, ale nie wiem dlaczego nie ma z Bayernem...

0

Nie ma co patrzeć na styl.Najważniejsze są 3 punkty!!:):)

0

MESSI [*] ...Nie idzie mu dziś w ogóle:/

0

MESSI [*] ...Nie idzie mu dziś w ogóle:/

0

No BRAWO!Iniesta:)

0

Caceres tylko do VV zagrywa:/

0

Powinien wbić za Messiego Hlebek:)

0

1babul1

Co ty gadasz?Zgubił formę:/Bez sensu takie gadanie jest...Nie wychodzi mu po prostu meczu a nie, że nie ma formy.Nie będzie zawsze grał Bajecznie bo to tylko człowiek, a nie jakaś maszyna, że ją ładujesz i śmiga.

0

Trzeba narzucić własny rytm gry i będzie spoko!:)

0

VV znakomicie:)

0

Hehe znakomicie się zaczęło:)

0

Mógł Pep dać szanse Hlebowie

0

Skład spoko:)Stawiam 3:0!!!

0

Naprawdę chłopak się rozwija w Barcelonie.Będą z niego ludzie:)

0

No to jak my nie jesteśmy perfekcyjni to jacy oni są??

0

Niech on się nie martwi o nas tylko niech myśli o rewanżowym meczu z Porto:)

0

GERARD

Właśnie pisałem o tym wcześniej:)Nie możemy ich zlekceważyć i patrzeć że przegrali ostatnio w lidze 5:1.Zagrajmy na swoim poziomie, wpadnijmy we właściwy rytm to możemy być spokojni o wynik.No i oczywiście trzeba wyeliminować Toniego i Ribery'ego, ale nie zapomnieć o tym, że Bayern ma też innych spoko graczy.

0

szusti

Czego tak od razu zakładasz.Co za głupie myślenie:/Po prostu szanują rywala.To co ma powiedzieć, że ''Pykniemy ich spokojnie u siebie 4:0, a rewanż to będzie tylko formalnością i wystawimy rezerwowy skład.''

0

Uważam, że gdy trenerem Bayernu był Hitzfeld to grali na prawdę bardzo dobry futbol.Nie zrozumiałe jest to dlaczego zamienili go za Klinsmanna.Gdy on przyszedł Bayern gra zdecydowanie gorzej.Zgadzacie się z tym?

0

Jeśli nie zagra tak jak piszą to SUPER!!!Bez wątpienia to chyba filar obrony bawarskiej drużyny:):)

0

Akcja wyśmienita...Należą się mu brawa:)Może ktoś wie skąd przyszedł do Wolfsburga?

0

Mi też się bardzo podobali wczoraj.Mam nadzieje, że taką postawą jak z nami w meczu to mogą Realowi ukraść punkty i mam nadzieje, że to zrobią:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?