0

''Nie wyjdziemy na boisko po to, żeby prosić ich o autografy'' .Nieźle powiedział:D

0

Ja niektórych nie rozumiem.Dlaczego was interesuje Real??Niech sobie wygrywa z Betisem nawet 10:1!, ale nam wystarczy, że strzelimy 1 bramkę i wygrywamy mecz i dalej jest te 10 pkt przewagi na naszą korzyść w tabeli...

0

Z marnym Sportingiem to sobie mogą wygrywać...Zobaczymy jak sobie poradzą z Betisem.

Nareszcie strzelają więcej niż jedną bramkę!Brawa dla nich!!

0

Messsi_19

Ty nie słuchaj tych głupków z Realu, bo oni już myślą, że jak zremisowaliśmy to mamy jakiś kryzys:/

0

No właśnie trudno stało się.Przecież ciągle nie będziemy wygrywać (niestety), ale pozostaje trochę niedosyt bo w drugiej połowie przeważaliśmy, były okazje aby wygrać ten mecz.No cóż mówi się trudno i żyje się dalej!!

0

szacunek

Nie przesadzaj, grali słabo i mieli dużo szczęścia.Racing zagrał słabo, może jakby zagrał jak z Barcą to by wygrał, ale walić Real jutro musimy wygrać!!!:):)Stawiam 3:0.

0

No racja Sergio będzie trudno wygryść kogoś ze środka pola, ale dobrze, że dostał powołanie.Mam nadzieje, że zagra przynajmniej 20min:)Będzie to dla niego nowe doświadczenie.

0

Pique i Busquets powołani do pierwszej reprezentacji Hiszpanii:)

0

Pique i Busquets powołani do pierwszej reprezentacji Hiszpanii:)

0

Macie jakiś kanał żeby oglądać na SopCast mecz?

0

No oby Real przegrał z Racingiem, raczej w tym meczu nie zagra Robben z powodu choroby.

0

Ja nie rozumie kibiców Realu, to chyba dobrze, że Barca wychowała sobie takiego piłkarza jak Messi i teraz z niego korzysta to jest proste:/

0

Adrian

Prawda może Robben się rozkręcił, ale nie dorównuje on umiejętnościami Messiemu:)

Real grał dziś NIC, ale wygrał...

0

challenger

Jakbyś był na tyle inteligentny to byś się głupio nie pytał, która minuta tylko wbiłbyś w relacje live...

0

Sorry, że zawracam wam dupę ale czy macie jakiś dobry link do meczu?Bo szukam i szukam i nic:/Z góry dzięki:)

0

Zna ktoś skład Espaniolu??Pytam z ciekawości...

0

Mam nadzieje, że ten 2 gole będą w mecze z Racingiem:)

0

SopCast nr:6002 znakomicie działa:D

0

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego Dani jest na ławie?

0

8 asysta Xavi'ego w sezonie:)!!!

0

No to pięknie!:/

0

yogoorick

Co ty gadasz o jakimś kryzysie?Widać że jesteś nie normalny:/Nie wyszła pierwsza połowa nam i już coś pieprzysz o jakimś kryzysie?Żal mi cię i tyle ci powiem...Nie będziemy ciągle wygrywać czy wygrywać wysoko po 4-5:0 bo tak się nie da!!!!!!Zastanów się co ty piszesz.Będzie lepiej w drugiej połowie:)

0

Będzie lepiej w 2 połowie!!

0

Jak w ogóle padną:P Jak mam ściągać bramki to mam nadzieję że to będą bramki które strzeliła Barca!:)

0

Co?Nie podoba się coś bo nie strzelają bramki?

0

Sevilla wygrała z Villareal 1:0 (Renato 45') i Llorente nie zagra z Barça:)

Super wiadomość:)

0

Z innej beczki:

Sevilla wygrała z Villareal 1:0 (Renato 45') i Llorente nie zagra z Barca:)

Super wiadomość!!!!!!!:)

0

Nie rozumiem tego dlaczego nie gra Pinto??:/

0

deejay20092 bardzo śmieszne:P:D

0

Piękna piła Yaya :):):)BRAWO!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?