Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
''Nie wyjdziemy na boisko po to, żeby prosić ich o autografy'' .Nieźle powiedział:D
0
Ja niektórych nie rozumiem.Dlaczego was interesuje Real??Niech sobie wygrywa z Betisem nawet 10:1!, ale nam wystarczy, że strzelimy 1 bramkę i wygrywamy mecz i dalej jest te 10 pkt przewagi na naszą korzyść w tabeli...
0
Z marnym Sportingiem to sobie mogą wygrywać...Zobaczymy jak sobie poradzą z Betisem.
Nareszcie strzelają więcej niż jedną bramkę!Brawa dla nich!!
0
Messsi_19
Ty nie słuchaj tych głupków z Realu, bo oni już myślą, że jak zremisowaliśmy to mamy jakiś kryzys:/
0
No właśnie trudno stało się.Przecież ciągle nie będziemy wygrywać (niestety), ale pozostaje trochę niedosyt bo w drugiej połowie przeważaliśmy, były okazje aby wygrać ten mecz.No cóż mówi się trudno i żyje się dalej!!
0
szacunek
Nie przesadzaj, grali słabo i mieli dużo szczęścia.Racing zagrał słabo, może jakby zagrał jak z Barcą to by wygrał, ale walić Real jutro musimy wygrać!!!:):)Stawiam 3:0.
0
No racja Sergio będzie trudno wygryść kogoś ze środka pola, ale dobrze, że dostał powołanie.Mam nadzieje, że zagra przynajmniej 20min:)Będzie to dla niego nowe doświadczenie.
0
Pique i Busquets powołani do pierwszej reprezentacji Hiszpanii:)
0
Pique i Busquets powołani do pierwszej reprezentacji Hiszpanii:)
0
Macie jakiś kanał żeby oglądać na SopCast mecz?
0
No oby Real przegrał z Racingiem, raczej w tym meczu nie zagra Robben z powodu choroby.
0
Ja nie rozumie kibiców Realu, to chyba dobrze, że Barca wychowała sobie takiego piłkarza jak Messi i teraz z niego korzysta to jest proste:/
0
Adrian
Prawda może Robben się rozkręcił, ale nie dorównuje on umiejętnościami Messiemu:)
Real grał dziś NIC, ale wygrał...
0
challenger
Jakbyś był na tyle inteligentny to byś się głupio nie pytał, która minuta tylko wbiłbyś w relacje live...
0
Sorry, że zawracam wam dupę ale czy macie jakiś dobry link do meczu?Bo szukam i szukam i nic:/Z góry dzięki:)
0
Zna ktoś skład Espaniolu??Pytam z ciekawości...
0
Mam nadzieje, że ten 2 gole będą w mecze z Racingiem:)
0
SopCast nr:6002 znakomicie działa:D
0
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego Dani jest na ławie?
0
8 asysta Xavi'ego w sezonie:)!!!
0
No to pięknie!:/
0
yogoorick
Co ty gadasz o jakimś kryzysie?Widać że jesteś nie normalny:/Nie wyszła pierwsza połowa nam i już coś pieprzysz o jakimś kryzysie?Żal mi cię i tyle ci powiem...Nie będziemy ciągle wygrywać czy wygrywać wysoko po 4-5:0 bo tak się nie da!!!!!!Zastanów się co ty piszesz.Będzie lepiej w drugiej połowie:)
0
Będzie lepiej w 2 połowie!!
0
Jak w ogóle padną:P Jak mam ściągać bramki to mam nadzieję że to będą bramki które strzeliła Barca!:)
0
Co?Nie podoba się coś bo nie strzelają bramki?
0
Sevilla wygrała z Villareal 1:0 (Renato 45') i Llorente nie zagra z Barça:)
Super wiadomość:)
0
Z innej beczki:
Sevilla wygrała z Villareal 1:0 (Renato 45') i Llorente nie zagra z Barca:)
Super wiadomość!!!!!!!:)
0
Nie rozumiem tego dlaczego nie gra Pinto??:/
0
deejay20092 bardzo śmieszne:P:D
0
Piękna piła Yaya :):):)BRAWO!!!!!!!