0

6543 kanał na SopCast:)

0

Nie ma się co przejmować tym Fabiano, przecież Real z taką formą to na pewno przegra z Sevilla:))

0

Boje się że nam strzelą...nie gramy dziś olśniewająco.

0

sevs w dzisiejszej piłce boczni obrońcy podłączają się do akcji ofensywnej:)spokojnie...

0

GOLLLLLLLLLLLL

0

VV teraz ładnie:)

0

Spokojnie.

0

No thx za link:)Spoko odbiór:))

0

Dajcie mi link do meczu!!!!!

0

No to może być trochę ryzykowne posunięcie.Już bym wolał aby wszedł z ławki przy jakimś niekorzystnym wyniku dla nas.

0

MESSI!!!!!NO TO JEDZIEMY Z NIMI!!!!!Stawiam 2:0 dla nas.

0

Jutro musi coś strzelić:D

0

Co wy się tak przejmujecie??Remis to niezły wynik:)

0

Nie przesadzajmy Keita tak słabo nie zagrał...Bardzo poprawny występ chyba najlepszy jego w barwach Blaugrany!!:)

0

Macie coś teraz do Keity??

0

Damy rade:):)

0

Henry musi wejść...nie ma rady:/

0

Co ten Bojan dziś robi??:/:/

0

Pique brawo!!!!:/:/

0

Pique narazie słabo...

0

Już bramki nie możemy strzelić w tych pierwszych minutach i gadasz że ciężko będzie:/:/

0

0

Skład jest OK:):)Spoko że Hleb gra od 1minuty, zobaczymy co pokaże:D

0

Co prawda w oczy kole?Bo taka jest że Real się męczył z tymi słabeuszami i musisz to przyznać a nie wyzywać.

0

Real wymęczył zwycięstwo na własnym boisku ze słabeuszami...My jutro tylko zwycięstwo, musimy wykorzystać potknięcie Villareal!!!!:):)

0

Giuly strzelił właśnie bramkę Lyonowi:)

0

Boże!Co wy się tak przejmujecie że Real wygrywa do przerwy:/I tak jest słaby:D Może coś Recreativo strzeli po przerwie:)

0

Bardzo często w meczach juniorskich padają wyniki hokejowe...tak to już jest.

0

Wejście Smoka;D Brawo!

0

jasiu20 co to za aluzja??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?