Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6543 kanał na SopCast:)
0
Nie ma się co przejmować tym Fabiano, przecież Real z taką formą to na pewno przegra z Sevilla:))
0
Boje się że nam strzelą...nie gramy dziś olśniewająco.
0
sevs w dzisiejszej piłce boczni obrońcy podłączają się do akcji ofensywnej:)spokojnie...
0
GOLLLLLLLLLLLL
0
VV teraz ładnie:)
0
Spokojnie.
0
No thx za link:)Spoko odbiór:))
0
Dajcie mi link do meczu!!!!!
0
No to może być trochę ryzykowne posunięcie.Już bym wolał aby wszedł z ławki przy jakimś niekorzystnym wyniku dla nas.
0
MESSI!!!!!NO TO JEDZIEMY Z NIMI!!!!!Stawiam 2:0 dla nas.
0
Jutro musi coś strzelić:D
0
Co wy się tak przejmujecie??Remis to niezły wynik:)
0
Nie przesadzajmy Keita tak słabo nie zagrał...Bardzo poprawny występ chyba najlepszy jego w barwach Blaugrany!!:)
0
Macie coś teraz do Keity??
0
Damy rade:):)
0
Henry musi wejść...nie ma rady:/
0
Co ten Bojan dziś robi??:/:/
0
Pique brawo!!!!:/:/
0
Pique narazie słabo...
0
Już bramki nie możemy strzelić w tych pierwszych minutach i gadasz że ciężko będzie:/:/
0
Macie linki do mecze żebyście później nie pisali:
http://www.justin.tv/live24s
http://www.justin.tv/psn_2
http://www.justin.tv/luchoquirozz
http://www.justin.tv/lotfi203500
http://www.iraqgoals.com/en/ch4.html
http://www.atdhe.net/live-tv-784.html
Jest również na SopCast mecz:)
Miłego oglądania:)Pozdro!!!
0
Skład jest OK:):)Spoko że Hleb gra od 1minuty, zobaczymy co pokaże:D
0
Co prawda w oczy kole?Bo taka jest że Real się męczył z tymi słabeuszami i musisz to przyznać a nie wyzywać.
0
Real wymęczył zwycięstwo na własnym boisku ze słabeuszami...My jutro tylko zwycięstwo, musimy wykorzystać potknięcie Villareal!!!!:):)
0
Giuly strzelił właśnie bramkę Lyonowi:)
0
Boże!Co wy się tak przejmujecie że Real wygrywa do przerwy:/I tak jest słaby:D Może coś Recreativo strzeli po przerwie:)
0
Bardzo często w meczach juniorskich padają wyniki hokejowe...tak to już jest.
0
Wejście Smoka;D Brawo!
0
jasiu20 co to za aluzja??