0

Nie no ja jakoś nie liczę na aż 6 bramek w meczu z Chelsea.Mają bardzo solidną obronę z Terrym na czele.Ale damy radę!

0

NA KOLANA, NA KOLANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

No taka faza nie piszmy nic na stronie Realu.Cieszmy się z wygranej na naszej stronie:)

0

gostek15

My się nie nabijamy z Realu, przynajmniej ja.Tylko to jest po prostu KOMPROMITACJA na własnym stadionie dostać 2:6!:)

0

WIELKA BARCA!!!!!!!!!

0

pep

chyba strony pomyliłeś...

0

Dla takich chwil warto żyć!!!!!!!!!!:)

0

No to chyba już im tyle starczy.Bo teraz się bawią z nimi jak z dziećmi:)

0

HAHAHAHA!!!!!Nie no wybaczcie, ale jakoś nie wierzyłem, że strzelili im aż 6 goli na SB!:)

0

I co teraz?Podniecali się, że wygrali z Sevillą, którą my pykneliśmy 4:0:)TAK SIE GRA!!!!!!I LOVE BARCA:*:*:*

0

MESSI!!!!!2:5 i blamaż Królewskich!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale przy tej grze mogą się nadziać na jakoś kontrę i ewentualną bramkę...

0

No Szacun dla Realu bo nie boją się otwartej gry i idą na całość.

0

Pique:)

0

Xavi - Profesor:)

0

ALE MECZ!!!2:4:)Henry - MISTRZ!

0

Messi zatańczył:)

0

Ale się miło patrzy jak Real biega za piłką:)

0

TAK JEST!!UTRZYMUJMY SIĘ PRZY PIŁCE NIECH REAL BIEGA!

0

DO KOŃCA!!!!!!!

0

HAHAHA 1:3!!!!!!!!BRAWO:)Ich ''Makallele'' stracił^^

0

Trzeba strzelić 3 bramkę i się trochę uspokoi:)

0

Boże!Znowu zmarnowali:/

0

Ale Casillas wyjmuje...

0

Ech czarno widzę Abidala w pojedynkach z Robbenem...

0

JEDZIEMY JESZCZE PANOWIE!!!!!!!:):):)

0

1:2!!!!!!!!!!!BRAWO PUYOL!!!!!!

0

NIE DAJEMY IM TERAZ!!!!!!!!!

0

1:1!!!!!!!!!

0

Ech...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?