Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no ja jakoś nie liczę na aż 6 bramek w meczu z Chelsea.Mają bardzo solidną obronę z Terrym na czele.Ale damy radę!
0
NA KOLANA, NA KOLANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No taka faza nie piszmy nic na stronie Realu.Cieszmy się z wygranej na naszej stronie:)
0
gostek15
My się nie nabijamy z Realu, przynajmniej ja.Tylko to jest po prostu KOMPROMITACJA na własnym stadionie dostać 2:6!:)
0
WIELKA BARCA!!!!!!!!!
0
pep
chyba strony pomyliłeś...
0
Dla takich chwil warto żyć!!!!!!!!!!:)
0
No to chyba już im tyle starczy.Bo teraz się bawią z nimi jak z dziećmi:)
0
HAHAHAHA!!!!!Nie no wybaczcie, ale jakoś nie wierzyłem, że strzelili im aż 6 goli na SB!:)
0
I co teraz?Podniecali się, że wygrali z Sevillą, którą my pykneliśmy 4:0:)TAK SIE GRA!!!!!!I LOVE BARCA:*:*:*
0
MESSI!!!!!2:5 i blamaż Królewskich!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale przy tej grze mogą się nadziać na jakoś kontrę i ewentualną bramkę...
0
No Szacun dla Realu bo nie boją się otwartej gry i idą na całość.
0
Pique:)
0
Xavi - Profesor:)
0
ALE MECZ!!!2:4:)Henry - MISTRZ!
0
Messi zatańczył:)
0
Ale się miło patrzy jak Real biega za piłką:)
0
TAK JEST!!UTRZYMUJMY SIĘ PRZY PIŁCE NIECH REAL BIEGA!
0
DO KOŃCA!!!!!!!
0
HAHAHA 1:3!!!!!!!!BRAWO:)Ich ''Makallele'' stracił^^
0
Trzeba strzelić 3 bramkę i się trochę uspokoi:)
0
Boże!Znowu zmarnowali:/
0
Ale Casillas wyjmuje...
0
Ech czarno widzę Abidala w pojedynkach z Robbenem...
0
JEDZIEMY JESZCZE PANOWIE!!!!!!!:):):)
0
1:2!!!!!!!!!!!BRAWO PUYOL!!!!!!
0
NIE DAJEMY IM TERAZ!!!!!!!!!
0
1:1!!!!!!!!!
0
Ech...