0

Sorry, pomyliłem się. Każdemu się przecież może zdarzyć błąd. 00 To nie jest mój rok urodzenia. Popełniłem błąd.

0

Wygrana 34 punktami, nieźle. VAMOS!

0

Dobrze mówi

0

Abidal da radę wykurować się na niedzielny mecz? Czy Maxwell będzie grał?

0

Takich głupot to ja dawno nie czytałem.

0

Sorry, ale Thiago to jeszcze nie ten poziom co Xavi. On ma jeszcze czas, ale jest za młody by godnie zastąpić takiego gracza.

0

My lepiej szukajmy zmiennika dla Xaviego, bo nie wiem jak on wytrzyma ten sezon jak będzie grał bez odpoczynku. Moim zdaniem powinniśmy starać sie kupić Fabregasa.

0

Wczoraj zagrał nieźle jak na jego "debiut" po 11 miesiącach przerwy. Liczę, ze wróci szybko do swojej optymalnej formy. Wiadomo, ze potrzebuje czasu.

0

No właśnie nie wiem dlaczego cholera nie uznali bramki Bojana? Przecież tam nie było faulu! Trudno...

0

Pep trochę przesadził dając tak rezerwowy skład. To jest jednak Sevilla i czy brakowało kilku podstawowych graczy to nie znaczy, ze jest słaba. Środek obrony z Milito, który nie grał 11 miesięcy i Chygra, który wiadomo, ze nie prezentuje sie zbyt dobrze. Przecież nic by się nie stało jakby zagrał Pique czy Puyol. Bardzo ryzykownie postąpił Pep w tej sytuacji. Na defensywnym pomocniku zagrał Mazquez, który tez jak wiadomo nie jest w najlepszej formie i on chyba w tym sezonów jeszcze nie grał na tej pozycji. Moim zdaniem głupie posuniecie. Thiago za Xaviego, to wiadomo, ze mózg drużyny musiał odpocząć, ale młody go godnie nie zastąpił. Może nie grał złe, ale jeśli on ma być alternatywą dla Xaviego to ja dziękuję. Ma potencjał chłopak, ale jest jeszcze za młody by zastępować takiego gracza i to jeszcze na pozycji rozgrywającego. Jednak Barca musi się postarać i sprowadzić na Camp Nou Fabregasa, choć to będzie bardzo trudne zadanie. Za bardzo nie zrozumiałem, dlaczego Ibra wszedł za Pedro, a nie za Bojana. Jak juz zmieniać Pedro to za Henrego. Bojan sobie nie radził na skrzydle i bez sensu było go tam na siłę trzymać. Nie dość, ze mało gra w tym sezonie to jeszcze go umieścili na takiej pozycji, na której w tym sezonie grał może z dwa razy. On zapewne dostanie szanse w niedzielę na szpicy i zobaczymy jak się zaprezentuje. Cóz trudno, porazka, ale przecież gdybyśmy wszystko wygrywali to by się stało nudne...

0

Zawsze jak się przegrywa to się zwala na sędziego, ale w tym przypadku to są uzasadnione pretensje! :/ Chygra zawalił z tym karnym, ale jak można sobie wbić bramkę od razu po tym jak się dopiero wyrównało stan meczu. Nie wiem czy nasi stali, a oni od razu przebiegli w nasze pole karne. Nie powinno się tak szybko tracić bramek :/

0

Trudno... Jeszcze nie odpadliśmy, jeszcze mamy 90min w Sevilli !

0

Dawać jeszcze, 7 minut mamy!

0

Wierzyłem w niego, wierzyłem, że będzie grał lepiej. Ale po takim czymś to on niech lepiej ...

0

HAHAHAHA nie no bez jaj :/

0

gilbert3 to wiesz jak gra Elche? ;>

0

ech...

0

Ibra musi wejść i będzie OK.

0

Dobrze dziś jak na razie cała defensywa, bardzo pewnie. Oby tylko nie stracić jakiejś głupiej bramki.

0

Thiago na razie naprawdę bardzo fajnie gra. Oby tak dalej. Jest dobrze, zaraz powinno coś wpaść :)

0

kedzior, no właśnie jest Hiszpanem i na pewno już jakieś zrozumienie z Xavim i Iniestą ma, bo przecież grają ze sobą w reprezentacji.

0

Co on pieprzy? Ledwo co przyszedł, zdobył 6 pucharów i co trzeba odpocząć? Nie wierze by tak zrobił!

0

Dobrze gada. Specjalnie nie ma co się martwić tym remisem, tylko dalej kontynuować swoją pracę :))

0

Ibra ma już 5 żółtych? Super:/

0

No i co, że zremisowali? Niektórzy tutaj chcą by tylko wygrywali i jechali wszystkich po 4:0. To też są ludzie i zdarzają się słabsze mecze. Ibra taki niestety miał dzisiaj.

0

only1ronaldo, jak Ronaldo przyszedł do Realu to czas był byś zaczął kibicować im.

0

michał1-bca weź idź spać chłopie.

0

Kurwa:/ Trzeba walczyć!

0

Niezła I połowa! Brawo

0

Jeszcze raz napisze: ALE AKCJA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?