Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy to wykorzystać. To bardzo duże osłabienia dla nich!
0
Dobrze, że wie, że może grać lepiej niż ostatnio. Oby tak było, ta bramka z Atletico na pewno mu pomoże. Bardzo na niego liczę :))
0
Dobrze, że wie, że może grać lepiej niż ostatnio. Oby tak było, ta bramka z Atletico na pewno mu pomoże. Bardzo na niego liczę :))
0
Przy tej bramce to Iniesta i Sergio dali się ograć jak juniorzy Reyesowi:/
0
Przestańcie narzekać ku***! Przecież to dopiero PIERWSZA! porażka w lidze. Nie ma tragedii, nadal jesteśmy liderami. Kiedyś musieliśmy przegrać, chyba nie myśleliście, że ciągle będziemy wszystkich jeździć bo to się by zrobiło nudne. Piłkarze Barcy to też ludzie. Chyba tu poniektórym po zdobyciu tych 6 trofeów się w bani poprzewracało!
0
Boże nawet jak dzisiaj przegramy to przecież się świat nie zawali! Dalej będziemy liderami.
0
Ibra podoba mi się dziś. Przynajmniej walczy chłopak i strzelił bramkę. Nie jest jeszcze tragedia, jeszcze II połowa. Ja wierzę, że wywalczymy chociaż remis!
0
Ibra! Nie ma co tylko walczyć dalej!
0
Podajcie jakiś kanał na SopCast!
0
robson dzięki
0
Smutek masz jakiś kanał? Jak tak to daj pełny link, nawet po Chińsku.
0
Może być nawet Chiński kanał :D
0
Macie jakiś link na SopCast? Plsss podajcie, tylko pełny :)
0
Świetny skład! Jedziemy z nimi :D Macie jakiś link na SopCast?
0
Eto, Eto, Eto :/ Idźcie se kibicować Interowi.
0
gilbert właśnie, że nie wystarczy. Masz jakiś kanał?
0
DAJCIE JAKIŚ LINK NA SOPCAST, ALE PEŁNY
0
ema daj pełny link!
0
Dajcie jakiś link na SopCast
0
Macie coś na SopCast?
0
Wielki piłkarz i świetny napastnik!
0
Dobrze gada, nie przesadzajmy.
0
Ja bardzo liczę na Ruede :))
0
Ufffffff...
0
Niektórzy tu tylko potrafią narzekać. Jak nie na to, że Ibra nie biega, to na to, że Sergio nie jest w ogóle agresywny. Przestańcie już gadać tylko oglądajcie mecz. Najważniejsze byśmy wygrali!
0
Brawo PEDRO!
0
Pedro... ale okazja:/
0
Macie jakiś link na SopCast z meczu?
0
Będzie ciężko, ale liczę, że wygramy i Ibra się przełamie :)
0
No i co teraz powiecie na Ibrę? Nie ma podań to jak ma coś grać. Dostał piłę i dał świetną asystę Messiemu. Nie przesadzajcie już. To świetny gracz.