Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
0
Yaya co zrobił Brawo Leo :))
0
GGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!
0
Co on zrobił? :/
0
Malaga prowadzi z Realem!
0
HAHAHA, jaja se robią :/
0
Przydałby się jakiś link na SopCast po polsku :))
0
Fajny wywiad ;))
0
Muszą zaatakować, przecież chcą się utrzymać. Jak się otworzą, to my ich zniszczymy!
0
Villa !
0
Brawo ;))))
0
Dobrze, że wraca. Przed kontuzją był w znakomitej formie. Myślę, że Maxwell go dobrze zastąpił :)
0
Świetnie!
0
Spokojnie, Bojan sobie na pewno jeszcze pogra w kadrze. Przecież on ma dopiero 19 lat i ma jeszcze czas. Spokojnie.
0
OOOOOOOLLLEEEEEEEEeeeeeeeeee!
0
CAMPEONE CAMPEONE OLEOLEEEEEEEEEEEEEEEE
0
Nie ma bata. Musimy to wygrać!
0
Sada jaka trójka :D
0
kurde zaczynają odrabiać ... :/ :/
0
Na razie jest MIAZGA!
0
No może, ja go nie zauważyłem ;)
0
Pique i Bojan na trybunach :))
0
Macie jakiś link na SopCast po polsku?
0
Nie można sie przejmować tym co oni piszą.
0
Ważne 3 punkty!
0
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF...
0
TRZYMAĆ TO!!
0
Kurwa jaja se robią!!
0
GGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!