0

Barçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0

Yaya co zrobił Brawo Leo :))

0

GGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!

0

Co on zrobił? :/

0

Malaga prowadzi z Realem!

0

HAHAHA, jaja se robią :/

0

Przydałby się jakiś link na SopCast po polsku :))

0

Fajny wywiad ;))

0

Muszą zaatakować, przecież chcą się utrzymać. Jak się otworzą, to my ich zniszczymy!

0

Villa !

0

Brawo ;))))

0

Dobrze, że wraca. Przed kontuzją był w znakomitej formie. Myślę, że Maxwell go dobrze zastąpił :)

0

Świetnie!

0

Spokojnie, Bojan sobie na pewno jeszcze pogra w kadrze. Przecież on ma dopiero 19 lat i ma jeszcze czas. Spokojnie.

0

OOOOOOOLLLEEEEEEEEeeeeeeeeee!

0

CAMPEONE CAMPEONE OLEOLEEEEEEEEEEEEEEEE

0

Nie ma bata. Musimy to wygrać!

0

Sada jaka trójka :D

0

kurde zaczynają odrabiać ... :/ :/

0

Na razie jest MIAZGA!

0

No może, ja go nie zauważyłem ;)

0

Pique i Bojan na trybunach :))

0

Macie jakiś link na SopCast po polsku?

0

Nie można sie przejmować tym co oni piszą.

0

Ważne 3 punkty!

0

UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF...

0

TRZYMAĆ TO!!

0

Kurwa jaja se robią!!

0

GGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?