0

Nie zawsze będą wygrywać, trzeba się też pogodzić z taką bolesną porażką. Gdyby jechali wszystkich po 4:0 to by było nudne... To dobrze, że dzisiaj przegraliśmy, może się nauczą pokory i szacunku dla przeciwnika.

0

Brawo Panowie!

0

Szkoda, ze nie dali mu jeszcze jednej szansy...

0

Jak ma uraz, to po jaką cholerę pojechał na zgrupowanie :/ :/ Powinien zostać i wykurować się w 100%.

0

Teraz mają niezły atak, trzeba przyznać ...

0

Sprzedać go najlepiej, po co wypożyczenie? Ciekawe gdzie trafi za rok ? ;pp

0

I dobrze ;p niech się boją xD

0

Jakie dobre humory xd Gukwa, też się zdziwiłem, że rozmawiają. Widać, że nie ma już koszmarów o Zlatanie ^^

0

To sobie tam trochę chłop posiedzi xD xD

0

Falstart Realu i wygrana Barcy. Lepiej być nie może :)))))

0

Majorka gra bardzo dobrze. Należy im się bramka. Może jeszcze strzelą.

0

Spokojnie... Na pewno się wykurują.

0

I jest też Adriano :)

0

Ładna wrzutka Daniego :)

0

VIIIILLLLLAAAAA!

0

Może nie gramy za ładnie, ale wiadomo, że to początek sezonu jest. Rozkręcimy się i będzie GIT :))))

0

HAHAHAHA brawo VV!

0

LEEEEEEOOOOOOOOOOO

0

weniu wyluzuj

0

Znowu Keita...

0

Powodzenia w Milanie.

0

Żal mi zarządu. Po jaką cholerę go kupowali?

0

Bez sensu było go w ogóle kupować, na jeden sezon :/

0

Liczyłem na to ;)

0

Skoro on tak mówi, to tak musi być :)

0

Stówka ;))))

0

:)))))))))))))))))))))))))))))) SUPER!

0

Bez sensu było go w ogóle kupować...

0

Moim zdaniem, udane losowanie. Mamy teoretycznie słabą grupę, z której powinniśmy wyjść z 1 miejsca. Ja się cieszę, że strawiliśmy na Rubin. Trzeba się przecież zrewanżować za porażkę.

0

Moja grupa:

BARCELONA

Benfica

Basel

Auxerre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?