Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zawsze będą wygrywać, trzeba się też pogodzić z taką bolesną porażką. Gdyby jechali wszystkich po 4:0 to by było nudne... To dobrze, że dzisiaj przegraliśmy, może się nauczą pokory i szacunku dla przeciwnika.
0
Brawo Panowie!
0
Szkoda, ze nie dali mu jeszcze jednej szansy...
0
Jak ma uraz, to po jaką cholerę pojechał na zgrupowanie :/ :/ Powinien zostać i wykurować się w 100%.
0
Teraz mają niezły atak, trzeba przyznać ...
0
Sprzedać go najlepiej, po co wypożyczenie? Ciekawe gdzie trafi za rok ? ;pp
0
I dobrze ;p niech się boją xD
0
Jakie dobre humory xd Gukwa, też się zdziwiłem, że rozmawiają. Widać, że nie ma już koszmarów o Zlatanie ^^
0
To sobie tam trochę chłop posiedzi xD xD
0
Falstart Realu i wygrana Barcy. Lepiej być nie może :)))))
0
Majorka gra bardzo dobrze. Należy im się bramka. Może jeszcze strzelą.
0
Spokojnie... Na pewno się wykurują.
0
I jest też Adriano :)
0
Ładna wrzutka Daniego :)
0
VIIIILLLLLAAAAA!
0
Może nie gramy za ładnie, ale wiadomo, że to początek sezonu jest. Rozkręcimy się i będzie GIT :))))
0
HAHAHAHA brawo VV!
0
LEEEEEEOOOOOOOOOOO
0
weniu wyluzuj
0
Znowu Keita...
0
Powodzenia w Milanie.
0
Żal mi zarządu. Po jaką cholerę go kupowali?
0
Bez sensu było go w ogóle kupować, na jeden sezon :/
0
Liczyłem na to ;)
0
Skoro on tak mówi, to tak musi być :)
0
Stówka ;))))
0
:)))))))))))))))))))))))))))))) SUPER!
0
Bez sensu było go w ogóle kupować...
0
Moim zdaniem, udane losowanie. Mamy teoretycznie słabą grupę, z której powinniśmy wyjść z 1 miejsca. Ja się cieszę, że strawiliśmy na Rubin. Trzeba się przecież zrewanżować za porażkę.
0
Moja grupa:
BARCELONA
Benfica
Basel
Auxerre