Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real to DNO! Dzisiaj to pokazali!
0
Ronaldo chciał 8:0. To dostał 5:0, troszkę zabrakło by spełnić jego życzenie.
0
WIDZIAŁ KTOŚ DZISIAJ OZILA NA BOISKU? BO JA NIE...!
0
A tymi piętkami Barcelona jeszcze bardziej upokarzał Real. To niesamowite zwycięstwo!
0
Dzisiaj Real pokazał jakim jest zespołem. To jest tylko grupa gwiazd, która nie tworzy drużyny i kolektywu. Pokazali, że nie umieją się pogodzić z porażką. A to co zrobili Ramos i Ronaldo to jest hańba dla tego klubu. ŻAL MI ICH! Pokazali dzisiaj jacy są cwani.
0
I kto jest tera lepszy? Ronaldo czy Messi? MESSI JEST O 100 razy lepszy od ronaldo!
0
BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
0
BAWMY SIĘ PANOWIE! BAWMY SIĘ!
0
Ja nie idę jeszcze spać bo po takim zwycięstwie nie będę mógł usnąć.
0
MESSIvsCR7, dawaj dalej. Pisz dalej! HAHAHAHAHA prze gość! HAHAHA
0
Ciekaw jestem co teraz powiedzą zawodnicy Realu, szczególnie Ronaldo. Taki cwany był przed meczem, chciał 8:0, dostał 5:0. Było blisko i byśmy spełnili jego życzenie. To był niesamowity mecz, lepszy od tego, w którym wygraliśmy 6:2. Mourinho, co teraz powiesz...? HAHAHAHA
0
Mi tylko żal Casillasa. Jak musiał dziś widzieć Real totalnie bez pomysłu, bez ładu. Oni biegali dzisiaj tak jak by byli pijani. HAHAHAHAHA!
0
TO ZWYCIĘSTWO JEST LEPSZE OD TEGO 6:2!
0
Dzisiaj Ramos i Ronaldo jeszcze bardziej upokorzyli Real. Żal mi takiego klubu. Nie umieją przegrywać. Mocni tylko w gębie, a na boisku dzieci we mgle!
0
REAL UPOKORZONY! Ciekawe co teraz powie Mourinho? HAHAHAHAHAH
0
I teraz wychodzi, że bez sensu były ten newsy przed meczem porównywających graczy obydwu drużyn. Ozil lepszy od Iniesty? Właśnie dzisiaj to zobaczyliśmy. Ozil'a to ja dziś w ogóle na boisku nie widziałem. HAHAHAHAHA! BARCA PANY!
0
Kibice Realu! Zapraszamy teraz na naszą stronę!
0
JA JESZCZE RAZ NAPISZE, ŻE PO TAKICH FAULACH I TO CO ZROBILI RONALDO, A NA KONIEC RAMOS TYLKO JESZCZE BARDZIEJ UPOKARZAJĄ REAL!
0
GDZIE KIBICE REALU? CO TERAZ CWANIAKI? TAK SIĘ NAPINALIŚCIE PRZED MECZEM, A TU CO? 5:0!
0
Real tymi faulami i tym co zrobił Ronaldo i na koniec Ramos się tylko skompromitowali!
0
BARCO JESTEŚ WIELKA!
0
5:0! Ten meczu był lepszy niż ten, w którym wygraliśmy 6:2! BARCA!BARCA!BARCA! Real UPOKORZONY! BARCELONO JEST WIELKA!
0
Ale ten Real jest SŁABY! BARCA RZĄDZI!
0
Co za cioty, nie umieją przegrywać. Lamusy jedne!
0
Ale ZAJEBIŚCIE gramy! Real nie istnieje totalnie!
0
Jedziemy z nimi dzisiaj. Ja się nie boje tego meczu. Ja wiem o tym, że Barcelona wygra. Nie boje się taktyki Mourinho. Pojedziemy ich! Stawiam 2:0 po bramkach Messiego i Villi. VAMOS!
0
Ozil lepszy od Iniesty? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
0
Będzie trudno na pewno, ale WYGRAMY!
0
świetna akcja i podanie Adriano :))
0
Masche gra świetnie!