0

Real to DNO! Dzisiaj to pokazali!

0

Ronaldo chciał 8:0. To dostał 5:0, troszkę zabrakło by spełnić jego życzenie.

0

WIDZIAŁ KTOŚ DZISIAJ OZILA NA BOISKU? BO JA NIE...!

0

A tymi piętkami Barcelona jeszcze bardziej upokarzał Real. To niesamowite zwycięstwo!

0

Dzisiaj Real pokazał jakim jest zespołem. To jest tylko grupa gwiazd, która nie tworzy drużyny i kolektywu. Pokazali, że nie umieją się pogodzić z porażką. A to co zrobili Ramos i Ronaldo to jest hańba dla tego klubu. ŻAL MI ICH! Pokazali dzisiaj jacy są cwani.

0

I kto jest tera lepszy? Ronaldo czy Messi? MESSI JEST O 100 razy lepszy od ronaldo!

0

BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

0

BAWMY SIĘ PANOWIE! BAWMY SIĘ!

0

Ja nie idę jeszcze spać bo po takim zwycięstwie nie będę mógł usnąć.

0

MESSIvsCR7, dawaj dalej. Pisz dalej! HAHAHAHAHA prze gość! HAHAHA

0

Ciekaw jestem co teraz powiedzą zawodnicy Realu, szczególnie Ronaldo. Taki cwany był przed meczem, chciał 8:0, dostał 5:0. Było blisko i byśmy spełnili jego życzenie. To był niesamowity mecz, lepszy od tego, w którym wygraliśmy 6:2. Mourinho, co teraz powiesz...? HAHAHAHA

0

Mi tylko żal Casillasa. Jak musiał dziś widzieć Real totalnie bez pomysłu, bez ładu. Oni biegali dzisiaj tak jak by byli pijani. HAHAHAHAHA!

0

TO ZWYCIĘSTWO JEST LEPSZE OD TEGO 6:2!

0

Dzisiaj Ramos i Ronaldo jeszcze bardziej upokorzyli Real. Żal mi takiego klubu. Nie umieją przegrywać. Mocni tylko w gębie, a na boisku dzieci we mgle!

0

REAL UPOKORZONY! Ciekawe co teraz powie Mourinho? HAHAHAHAHAH

0

I teraz wychodzi, że bez sensu były ten newsy przed meczem porównywających graczy obydwu drużyn. Ozil lepszy od Iniesty? Właśnie dzisiaj to zobaczyliśmy. Ozil'a to ja dziś w ogóle na boisku nie widziałem. HAHAHAHAHA! BARCA PANY!

0

Kibice Realu! Zapraszamy teraz na naszą stronę!

0

JA JESZCZE RAZ NAPISZE, ŻE PO TAKICH FAULACH I TO CO ZROBILI RONALDO, A NA KONIEC RAMOS TYLKO JESZCZE BARDZIEJ UPOKARZAJĄ REAL!

0

GDZIE KIBICE REALU? CO TERAZ CWANIAKI? TAK SIĘ NAPINALIŚCIE PRZED MECZEM, A TU CO? 5:0!

0

Real tymi faulami i tym co zrobił Ronaldo i na koniec Ramos się tylko skompromitowali!

0

BARCO JESTEŚ WIELKA!

0

5:0! Ten meczu był lepszy niż ten, w którym wygraliśmy 6:2! BARCA!BARCA!BARCA! Real UPOKORZONY! BARCELONO JEST WIELKA!

0

Ale ten Real jest SŁABY! BARCA RZĄDZI!

0

Co za cioty, nie umieją przegrywać. Lamusy jedne!

0

Ale ZAJEBIŚCIE gramy! Real nie istnieje totalnie!

0

Jedziemy z nimi dzisiaj. Ja się nie boje tego meczu. Ja wiem o tym, że Barcelona wygra. Nie boje się taktyki Mourinho. Pojedziemy ich! Stawiam 2:0 po bramkach Messiego i Villi. VAMOS!

0

Ozil lepszy od Iniesty? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

0

Będzie trudno na pewno, ale WYGRAMY!

0

świetna akcja i podanie Adriano :))

0

Masche gra świetnie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?