0

Zielone są świetne! Takie inne :))

0

Ogląda ktoś Regal Barcelonę? Grają w play-off z Unicaja i niestety przegrywają 5 pkt do przerwy. Bardzo fajny, ciekawy mecz.

0

karpik, to my przegraliśmy ten finał na własne życzenie. Mieć 6 bramek przewagi i przegrać na takim poziomie, takiemu zespołowi jak Barca nie przystoi. Zgadzam się, fenomenalnie bronił Omeyer, ale chyba Blaugrana myślała już, że jest po meczu i uwierzyli, że już mają wygrany mecz. Szkoda tego niewykorzystanego karnego w końcówce bo potem obroniliśmy i rzuciliśmy. To by była bramka na remis. Szkoda... Kilonia pokazała, że jest MEGA mocna. Zeitzowi nie szło, ale w końcówce to on moim zdaniem dał wiarę, że można jeszcze to wygrać.

0

Cesc, chodź do nas!

0

No ciekawy news.

0

Co oni robią? Jak można go sprzedać? Mam nadzieję, ze to są płoty.

0

Dobrze, że nie całował herbu. Jeszcze sobie na to nie zasłużył.

0

Zielone są spoko. Takie inne.

0

Zielone są spoko. Takie inne.

0

Rodnei88, już przestań z tym Zlatanem.

0

Nie pieprzcie głupot już o tym, że Ibra będzie grzał ławę. Za dużo kasy za niego daliśmy by teraz nie grał. Na pewno będzie grał, razem w ataku z Villa i Messim.

0

Spoko foty :)))

0

Hiszpania ma prze pakę. Jeśli nie będą mistrzami to będzie to niespodzianka.

0

50 mln? Chyba tylko Real tyle im da. Nie przesadzajmy...

0

Tatarata, Ibra na pewno bedzie grał w pierwszym składzie czy to się komuś podoba czy nie. Chyba wiadomo ile za niego kasy wydaliśmy. Nie wierzę by siedział na lawie. Atak: VILLA-IBRA-MESSI . To będzie zabójczy atak ;))

0

:)))

0

GIT! Zasłużył sobie. Rewelacja :))

0

y2m, na bank Barca wydawała by 40 mln na rezerwowego. Weź się zastanów co ty piszesz. Przeciez to nie są małe pieniądze.

0

Szkoda, ze nie ma VV, ale z drugiej strony cieszę się, ze jest Pedro :))

0

robrunek123, puknij się w głowę chłopie. Jak Ibra może grać na skrzydle? Jak on biega przez cały mecz tyle co VV.

0

Trudno... W następnym sezonie na pewno się uda dojść do finału LM :)))

0

Ładnie to napisał :))

0

WITAMY!!!

0

Powiem tylko tyle: ZAJEBIŚCIE!

0

Prze typ ... :))))

0

CAMPEONES!! BARCELONA! OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLEEE!

0

OOOOOOOOOOOOOOOLEE!!!

0

CAMPEONES! CAMPEONES! BARCA! BARCA! CAMPEONES! OOOOOOOOOOOOOOOOOOLE!

0

CAMPEONES! CAMPEONES! BARCA! BARCA! CAMPEONES! OOOOOOOOOOOOOOOOOOLE!

0

LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?