Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zielone są świetne! Takie inne :))
0
Ogląda ktoś Regal Barcelonę? Grają w play-off z Unicaja i niestety przegrywają 5 pkt do przerwy. Bardzo fajny, ciekawy mecz.
0
karpik, to my przegraliśmy ten finał na własne życzenie. Mieć 6 bramek przewagi i przegrać na takim poziomie, takiemu zespołowi jak Barca nie przystoi. Zgadzam się, fenomenalnie bronił Omeyer, ale chyba Blaugrana myślała już, że jest po meczu i uwierzyli, że już mają wygrany mecz. Szkoda tego niewykorzystanego karnego w końcówce bo potem obroniliśmy i rzuciliśmy. To by była bramka na remis. Szkoda... Kilonia pokazała, że jest MEGA mocna. Zeitzowi nie szło, ale w końcówce to on moim zdaniem dał wiarę, że można jeszcze to wygrać.
0
Cesc, chodź do nas!
0
No ciekawy news.
0
Co oni robią? Jak można go sprzedać? Mam nadzieję, ze to są płoty.
0
Dobrze, że nie całował herbu. Jeszcze sobie na to nie zasłużył.
0
Zielone są spoko. Takie inne.
0
Zielone są spoko. Takie inne.
0
Rodnei88, już przestań z tym Zlatanem.
0
Nie pieprzcie głupot już o tym, że Ibra będzie grzał ławę. Za dużo kasy za niego daliśmy by teraz nie grał. Na pewno będzie grał, razem w ataku z Villa i Messim.
0
Spoko foty :)))
0
Hiszpania ma prze pakę. Jeśli nie będą mistrzami to będzie to niespodzianka.
0
50 mln? Chyba tylko Real tyle im da. Nie przesadzajmy...
0
Tatarata, Ibra na pewno bedzie grał w pierwszym składzie czy to się komuś podoba czy nie. Chyba wiadomo ile za niego kasy wydaliśmy. Nie wierzę by siedział na lawie. Atak: VILLA-IBRA-MESSI . To będzie zabójczy atak ;))
0
:)))
0
GIT! Zasłużył sobie. Rewelacja :))
0
y2m, na bank Barca wydawała by 40 mln na rezerwowego. Weź się zastanów co ty piszesz. Przeciez to nie są małe pieniądze.
0
Szkoda, ze nie ma VV, ale z drugiej strony cieszę się, ze jest Pedro :))
0
robrunek123, puknij się w głowę chłopie. Jak Ibra może grać na skrzydle? Jak on biega przez cały mecz tyle co VV.
0
Trudno... W następnym sezonie na pewno się uda dojść do finału LM :)))
0
Ładnie to napisał :))
0
WITAMY!!!
0
Powiem tylko tyle: ZAJEBIŚCIE!
0
Prze typ ... :))))
0
CAMPEONES!! BARCELONA! OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLEEE!
0
OOOOOOOOOOOOOOOLEE!!!
0
CAMPEONES! CAMPEONES! BARCA! BARCA! CAMPEONES! OOOOOOOOOOOOOOOOOOLE!
0
CAMPEONES! CAMPEONES! BARCA! BARCA! CAMPEONES! OOOOOOOOOOOOOOOOOOLE!
0
LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!