2

Masche wróć! Czekamy!

0

Cytując klasykę polskiej kinomatografii: "Mądrego to i dobrze posłuchać".

4

A dlaczego Andre Gomesa nie zapytają o takie porównanie. Też dzielił szatnię z nimi.

9

Dla mnie głupie są takie analizy. Za nami 3 kolejki, drugi mecz ledwo wygrany na kartoflisku, po 1 bramce. Na takie statystyki trzeba popatrzeć w połowie sezonu. Poza tym liczą się 3 pkt. a nie różnica bramek.

0

W zakładach Williama Hill'a takie kursy dziś na zwycięzcę Ligi Mistrzów:

1. Man. City - 5.50
2. Barca - 7.00
3. Juve - 8.00
4. PSG - 8,50
5. Bayern - 9,00
6. Real M. - 9,00
7. Ateletico - 13.00
8. Liverpoll - 13.00
9. Tott. - 26.00
10. Man U. - 29.00

21

Przedwczesny tekst. Dopiero 1. kolejka za nami.

3

ZP dostanie Grizzman, bo jest z Francji. Fifa The Best dostanie Modric.

10

Sampaoli żegna się z kadrą Argentyny. Media wskazują na Pakermana, jako prawdopodobnego następce. [za diario ole]

0

Nudne to już. Dajcie spokój.

1

Brzęczek ma ode mnie kredyt zaufania. Popatrzcie, kto prowadzi Chorwację.

0

Plotki, ploteczki. Wczoraj pisali, że Hazard nie potrzebny, bo jest Coutinho, a dziś że priorytet dyrekcji sportowej. Eh...

0

Cytat jest z błędem, Borek mówił to w kontekście młodych(!), czasem nastoletnich piłkarzy! Poza tym zdanie wyrwane jest z kontekstu. To jest po prostu hejt. Ban się należy.

0

Czasem nawet "ślepej kurze trafi się ziarno".

0

Po słabym występie Cristiano w finale LM potęguję się we mnie przekonanie, że Złotą Piłkę dostanie najlepszy piłkarz MŚ.

0

Sobotni finał LM jest dla mnie super zagadką. Oglądałem w tym sezonie naprawdę wiele meczów Realu. Widziałem ich największe wpadki. Są w finale i teoretycznie są zdecydowanym faworytem. I tak się zastanawiam, czy naprawdę z takiego cienkiego sezonu można wyciągnąć zwycięstwo w LM? Albo to będzie zdecydowane zwycięstwo Realu, albo totalna klapa. Jakie są wasze typy? Takie zdroworozsądkowe, a nie życzeniowe.

4

Pamiętajcie, że to jest sezon z Mistrzostwami Świata. Nagrodę FIFA The Best, na pewno dostanie najlepszy piłkarz MŚ (przecież to FIFA organizuje turniej!). Złotą Piłkę kto? Nawet jeśli Cristiano wygra LM, a np. Hiszpania wygra mundial, a Iniesta będzie podstawowym graczem, to kto wie, czy w ramach przeprosin ZP nie trafi do Iniesty. Takie trochę pobożne życzenie, ale kto wie...

2

Nie pamiętam, kiedy wcześniej Barca miała piłkarza, który strzelał by z taką regularnością z dystansu? Ktoś przychodzi wam do głowy?

0

Sergi Roberto do środka, Semedo zostaje na prawej stronie i zespół umeblowany bez Iniesty.

13

W końcu! W końcu bez owijania w bawełne, że "to nasz kolega, musi się rozwijać itp. itd." Leo mówi jak jest. Neymar w białej koszulce na pierwszym meczu na Camp Nou zobaczy świński ryj na murawie. Nie mam wątpliwości.

1

Polak jest właścicielem tego klubu, to może niech zatrudni kogoś reprezentującego Polską Myśl Szkoleniową. Może Franek Smuda. Myślę, że poradzi sobie nie gorzej niż Gerard Lopez.

2

Myślałem, że Zubizarereta był słaby, a potem przyszedł Fernandez... i wychodzi na to, że transfery pana Andoniego były lepsze.

0

Już nie chce mi się biadolić na wczorajszy mecz, tylko jedna uwaga. Suarez miał piłkę na 5:5 i walną nad poprzeczką... a mógł być remis.

0

Na tym zdjęciu nowej La Masii to dalej rusztowanie stoi, czy to taka wizja architektoniczna?

2

Jeszcze nie umarł, a już mu hołd chcą oddać. Jak będzie po katalońsku "Cześć Jego pamięci!". I jeszcze pytanie, czy będzie minuta ciszy w pierwszym meczu Barcy po imigracji Iniesty?

14

Mam nadzieję, że największą gwiazdą z obecnych na tym meczu będzie Denis.

3

Po co ten rewanż? Powinien być jeden mecz.

0

W tym roku Złotą Piłkę otrzyma najlepszy piłkarz Mistrzostw Świata. Jest więc prawdopodobne, że nie będzie to ani Messi, ani Ronaldo. Ewentualnie France Football przyzna ją Ronaldo (jeśli wygra LM), a nagroda Fifa The Best trafi do kogoś kto się wyróżni na organizowanych przez Fifa MŚ. Takie moje zdanie.

0

Czerwień zasłużona, ale cztery mecze zawieszenia? Przesada.

0

Głupie zagranie Roberto. Dał się sprowokować.

0

Ten gościu w celibacie, jak mówisz, wysłuchał się w życiu tyle opowieści o tym jak Ona to widzi, i jak On to widzi, że mógłby o tym pięć książek napisać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?