Gorostiaga
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielonka
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Masche wróć! Czekamy!
0
Cytując klasykę polskiej kinomatografii: "Mądrego to i dobrze posłuchać".
4
A dlaczego Andre Gomesa nie zapytają o takie porównanie. Też dzielił szatnię z nimi.
9
Dla mnie głupie są takie analizy. Za nami 3 kolejki, drugi mecz ledwo wygrany na kartoflisku, po 1 bramce. Na takie statystyki trzeba popatrzeć w połowie sezonu. Poza tym liczą się 3 pkt. a nie różnica bramek.
0
W zakładach Williama Hill'a takie kursy dziś na zwycięzcę Ligi Mistrzów:
1. Man. City - 5.50
2. Barca - 7.00
3. Juve - 8.00
4. PSG - 8,50
5. Bayern - 9,00
6. Real M. - 9,00
7. Ateletico - 13.00
8. Liverpoll - 13.00
9. Tott. - 26.00
10. Man U. - 29.00
21
Przedwczesny tekst. Dopiero 1. kolejka za nami.
3
ZP dostanie Grizzman, bo jest z Francji. Fifa The Best dostanie Modric.
10
Sampaoli żegna się z kadrą Argentyny. Media wskazują na Pakermana, jako prawdopodobnego następce. [za diario ole]
0
Nudne to już. Dajcie spokój.
1
Brzęczek ma ode mnie kredyt zaufania. Popatrzcie, kto prowadzi Chorwację.
0
Plotki, ploteczki. Wczoraj pisali, że Hazard nie potrzebny, bo jest Coutinho, a dziś że priorytet dyrekcji sportowej. Eh...
0
Cytat jest z błędem, Borek mówił to w kontekście młodych(!), czasem nastoletnich piłkarzy! Poza tym zdanie wyrwane jest z kontekstu. To jest po prostu hejt. Ban się należy.
0
Czasem nawet "ślepej kurze trafi się ziarno".
0
Po słabym występie Cristiano w finale LM potęguję się we mnie przekonanie, że Złotą Piłkę dostanie najlepszy piłkarz MŚ.
0
Sobotni finał LM jest dla mnie super zagadką. Oglądałem w tym sezonie naprawdę wiele meczów Realu. Widziałem ich największe wpadki. Są w finale i teoretycznie są zdecydowanym faworytem. I tak się zastanawiam, czy naprawdę z takiego cienkiego sezonu można wyciągnąć zwycięstwo w LM? Albo to będzie zdecydowane zwycięstwo Realu, albo totalna klapa. Jakie są wasze typy? Takie zdroworozsądkowe, a nie życzeniowe.
4
Pamiętajcie, że to jest sezon z Mistrzostwami Świata. Nagrodę FIFA The Best, na pewno dostanie najlepszy piłkarz MŚ (przecież to FIFA organizuje turniej!). Złotą Piłkę kto? Nawet jeśli Cristiano wygra LM, a np. Hiszpania wygra mundial, a Iniesta będzie podstawowym graczem, to kto wie, czy w ramach przeprosin ZP nie trafi do Iniesty. Takie trochę pobożne życzenie, ale kto wie...
2
Nie pamiętam, kiedy wcześniej Barca miała piłkarza, który strzelał by z taką regularnością z dystansu? Ktoś przychodzi wam do głowy?
0
Sergi Roberto do środka, Semedo zostaje na prawej stronie i zespół umeblowany bez Iniesty.
13
W końcu! W końcu bez owijania w bawełne, że "to nasz kolega, musi się rozwijać itp. itd." Leo mówi jak jest. Neymar w białej koszulce na pierwszym meczu na Camp Nou zobaczy świński ryj na murawie. Nie mam wątpliwości.
1
Polak jest właścicielem tego klubu, to może niech zatrudni kogoś reprezentującego Polską Myśl Szkoleniową. Może Franek Smuda. Myślę, że poradzi sobie nie gorzej niż Gerard Lopez.
2
Myślałem, że Zubizarereta był słaby, a potem przyszedł Fernandez... i wychodzi na to, że transfery pana Andoniego były lepsze.
0
Już nie chce mi się biadolić na wczorajszy mecz, tylko jedna uwaga. Suarez miał piłkę na 5:5 i walną nad poprzeczką... a mógł być remis.
0
Na tym zdjęciu nowej La Masii to dalej rusztowanie stoi, czy to taka wizja architektoniczna?
2
Jeszcze nie umarł, a już mu hołd chcą oddać. Jak będzie po katalońsku "Cześć Jego pamięci!". I jeszcze pytanie, czy będzie minuta ciszy w pierwszym meczu Barcy po imigracji Iniesty?
14
Mam nadzieję, że największą gwiazdą z obecnych na tym meczu będzie Denis.
3
Po co ten rewanż? Powinien być jeden mecz.
0
W tym roku Złotą Piłkę otrzyma najlepszy piłkarz Mistrzostw Świata. Jest więc prawdopodobne, że nie będzie to ani Messi, ani Ronaldo. Ewentualnie France Football przyzna ją Ronaldo (jeśli wygra LM), a nagroda Fifa The Best trafi do kogoś kto się wyróżni na organizowanych przez Fifa MŚ. Takie moje zdanie.
0
Czerwień zasłużona, ale cztery mecze zawieszenia? Przesada.
0
Głupie zagranie Roberto. Dał się sprowokować.
0
Ten gościu w celibacie, jak mówisz, wysłuchał się w życiu tyle opowieści o tym jak Ona to widzi, i jak On to widzi, że mógłby o tym pięć książek napisać.