Gorostiaga
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielonka
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ewentualnie, jeśli jest z tym problem, to może kolega @sciach z głowy potrafiłby napisać jaka była powiedzmy pierwsza 5. najlepiej ocenianych zawodników Barcy w ocenach pomeczowych redakcji. Dzięki.
9
Prośba do redakcji. Czy można przygotować takie podsumowanie minionego sezonu w postaci średniej z ocen pomeczowych dla zawodników. Ciekawy jestem którzy zawodnicy Barcy wypadli w poprzednim sezonie najlepiej. Messi, wiadomo będzie 1. Ale dalej...
3
Gratulacje dla autora tekstu. Znakomity. Świetnie napisany, z elementami analizy i błyskotliwymi wnioskami, nie nachalny. Super. Rzadko się zdarza przeczytać coś, co dawałoby nową wiedzę na temat funkcjonowania drużyny. Drugi tak dobry tekst czytałem w Przeglądzie Sportowym, autorstwa redaktora Ćwiąkały, o grzechach Ernesto Valverde, po porażce na Anfield.
0
Griezmann w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach klubowych: 47 występów, 21 goli, 10 asyst. Spotkań jako środkowy napastnik - 23, jako cofnięty napastnik - 22. Za transfermart.
1
Co za bzdury! Pierwszy raz widziałem, żeby Messi siedział tyle na ławie, a oni piszą, że szatnią rządzą zawodnicy. Na siłę szukanie tematów.
2
Był taki zawodnik, nazywał się Makalele. Makalele odwalał czarną robotę. Zapierniczał z tyłu boiska, żeby gwiazdy mogły być gwiazdami. Żeby taki Zidane, Ronaldo Nazario czy inny Figo mógł podryblować, a jak zapomniał wrócić do obrony, to tę dziurę łatał Makalele. Rakitic, to jest właśnie taki gość. Gwiazdą nie jest i nie będzie, ale zalepia dziury po Messim i Dembele i etc. Warto o tym pamiętać.
1
Guardiola nie wróci póki jest Bartomeu. Xavi jeszcze za wcześnie, bo nie ma zaliczonego nawet jednego sezonu w roli trenera. Koeman to trener z doswiadczenie, ale praktycznie bez sukcesu. Bardziej widzę jako kandydata obecnego trenera Ajaxu. Myślę, że będą szukać trenera preferującego ładną grę dla oka.
1
A ja mam odwrotny zarzut do Valverde. Jak trzeba było zagrać na wynik, to trzeba było od początku postawić na Semedo i Roberto, a nie próbować grać to samo co na Camp Nou z Coutinho. Mam wrażenie, że chciał pokazać, że Valverde wcale nie jest taki valverdowski, że on też ma fantazję. A tu trzeba było przede wszystkim bronić!
2
Jasne, jasne. Jak para młoda organizuję ślub, to oczywiście na przyjęcie kasa się znajdzie, na fotografa się znajdzie, na dron, czy watę cukrową na przyjęciu dla dzieci też. Ale jak trzeba zapłacić w kościele, to oczywiście za darmo. Światło przecież nic nie kosztuje, organista i kościelny też nie powinni mieć rodziny na utrzymaniu.
2
Ja chyba inny mecz oglądałem, bo te oceny to raczej mocno zaniżone. To był jeden z najlepszych meczów zespołu (ZESPOŁU, a nie tylko Messiego) w tym sezonie.
1
Zgadzam się. Valverde to świetny trener. Niektórym się wydaje, że można grać jak Guardiola przez lata. Grać można, ale to nie będzie przynosić już tytułów. Przypominam z jakim wynikiem w ostatnim sezonie żegnał się Pep. Puchar Króla. I tyle. Nowy trener przynosi nową wizję gry i jeśli ma wyniki, to znaczy, że się nadaje. Styl gry to sztuka dla sztuki, jeśli nie przynosi ona tytułów.
1
Po wczorajszej kolejce La Liga nastąpiła znacząca zmiana w strefie spadkowej. Villareal dzięki wygranej 0:2 z Levane udało się z niej wydostać, a na miejsce Żółtej Łodzi Podwodnej wskoczyła Celta Vigo, przegrywając z Betisem 0:1. Bez Iago Aspasa Celta gra katastrofalnie!
0
To znaczy, zna już wszystkie bary i restauracje wokół Camp Nou.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Przewrotny ten futbol. Tydzień temu w Lyonie 25 strzałów i 0 goli. Wczoraj w Madrycie 4 strzały i 3 bramki.
0
Według mnie Vidal zacznie na ławce. I mam wrażenie, że będzie jakieś zaskoczenie, z przynajmniej jednym zawodnikiem. Moim zdaniem EV będzie szukał elementu zaskoczenia.
0
Co ten Piątek miał wczoraj strzelić? Dziura między napastnikiem, a linią pomocy była taka jak Rów Mariański. A najczęściej koledzy z obrony, to zamiast grać przez linię pomocy, to wywali piłę ile fabryka dała (na zasadzie) - a może, może się Piątkowi uda.
9
Wydaję mi się, że nie chodzi tu o Viniciusa, tylko o to, że Sergi Roberto daje więcej w rozegraniu niż Vidal.
2
Zależy od stopnia zaawansowania choroby i wielu innych czynników, od tego jak pacjent reaguje na leczenie itd. W chorobie nowotworowej ważne żeby nie tracić nadziei na poprawę.
1
Oglądałem go kilka razy w meczach Betisu. Robił świetne wrażenie. Niemniej w Barcy to opcja na ławkę.
1
Jeśli się nie mylę, to taka strzelecka forma u Suareza miała postać sinusoidy. Miał serie meczów z bramkami, potem nic, potem znowu bramki. W tabeli pichichi nadal jest drugi za Messim. A skoro nie strzela już długo, to zaraz znowu zacznie trafiać. Na dobry początek niech trafi jakiegoś karnego. Tak na przełamanie.
0
Aha. Messi nie trafia, co czwartego karnego. To poproszę, że jak wypada ten "co czwarty", niech strzela Suarez, albo ktoś inny.
0
Gratulacje dla autora. Kawał pracy i to jakiej! Brawo.
0
Nie wierzę, żeby socios, którzy podejmują decyzję, nie mieli wglądu do takich danych.
0
Co to jest w ogóle za informacja nieprecyzyjna. Jeśli w budżecie klubu są ujęte dochody za transfer zawodnika, to wystarczy zajrzeć do dokumentów i będzie czarno na białym czy jest to 50 czy 42 miliony.
0
Langusta na palmie na YT. Zaraz po La Ramblii, a czasem nawet przed.
6
Co tam kara finansowa. Konsole mu zabierzcie. To będzie kara dla niego!
1
Tylko nas remis nie satysfakcjonuje. Tylko 3 pkt.
0
Co jest w końcu z tym podziałem transmisji kolejki La Liga w polskich stacjach. Barca z Atletico na C+, kolejny mecz z Villarealem na C+, derby z Espanyolem na C+. A Eleven???
0
Myślałem, że Xavi już nie wróci, a jak patrzę na Arthura...