Gorostiaga
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielonka
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie nie ma dyskusji. Faul bez sensu. Dał się sprowokować i osłabił drużynę. Miałem wrażenie, że Mourinho wrócił.
0
Messi prowadzi w klasyfikacji Złotego Buta o 2 bramki przed Salahem i o 4 przed Lewandowskim i Immobile. Z tym, że w Bundeslidze i Premier League została już tylko 1 kolejka do rozegrania, a w Hiszpanii jeszcze 3.
0
Piłkarze Barcy będą super zmotywowani. Będą chcieli zatuszować złe wrażenie po porażce z Romą. Real też dostał po uszach w LaLidze, przegrał w rundzie jesiennej 0:3 u siebie i ma dużo do udowodnienia. Będzie dobry mecz.
0
Przynajmniej Bayern ma jeszcze jakieś szanse. 1:2, to nie 0:3.
1
Bayern przegrał po frajersku. Lewandowski miał dwie okazje. Jeden strzał w bramkarza, drugi obok bramkarze, ale też obok bramki. Szkoda.
3
Jutro w szatni: Valverde podchodzi do Andre Gomesa. "Andre, Ty przestań się już tak stresować, że grasz w tej Barcelonie". Stary, ile można! Wchodzisz na boisko, to wyobraź sobie, że grasz w memory z Markiem. Zmiatasz go w te kwadraciki, to możesz też pozamiatać obrońców z przeciwnej drużyny. No, głowa do góry! A dla podbudowania ego możesz nawet z Messim zagrać w te memory, jak Ci już tak dobrze idzie".
25
Nic straconego. Hiszpania zostaje Mistrzem Świata, Andres jest liderem drużyny i Złota Piłka dla niego.
1
Głupie teksty, napisane na "widzimisię" mogło tak być. Trener i tak jest winny. Przez cały sezon jak zagrali złą 1. połowę, to potrafił ich ustawić na 2. część meczu, że grali lepiej. A tym meczu - nic. Mógł chociaż zmiany wcześniej przeprowadzić. Też nic.
3
To nie był zły występ. Powiedzmy, że na tyle czasu ile spędził w klubie i na tle znakomitej wczoraj Celty był to występ nie najgorszy. Trzeba dac mu więcej minut, jeżeli ma się ograć.
1
Ja mam wrażenie, że po powrocie z reprezentacji Messiemu jakoś się nie chce grać. Zwróciliście uwagę, jak wczoraj nieustannie truchtał. To znaczy bardziej niż zwykle. Nie doskakiwał do obrońców przy pressingu. Bez piłki praktycznie nie biegał nic. To samo było z Valencią. Jakby mu motywacji brakowało.
0
Mam wrażenie, że niektórym to się w głowie poprzewracało. Poziom sportowy topowych drużyn bardzo się wyrównał. Każdy chce wygrywać. Barca ma Messiego. Dokonała rzeczy historycznej zdobywając tryplet dwukrotnie. Ale tego nie da się powtórzyć, w każdym sezonie! W ubiegłym roku frajersko przegrywaliśmy z zespołami typu Deportivo, ledwo udało się zdobyć Puchar Króla. A w tym sezonie po ucieczce Neymara w kluczowym momencie przygotowań do sezonu i blamażu z Realem w Superpucharze, kto z was przypuszczał, że Barca to ogarnie i jeszcze sklepie Real na bernabeu 0:3? To mistrzostwo trzeba docenić, puchar króla też trzeba docenić. Porażka z Romą była koszmarna, ale nie ma już co płakać. Jak Real znowu wygra CL, to zmieni to ocenę sezonu Barcy? Przypomina mi się Pawlak z Kargólem. "I ześlij Panie Boże na tych z Madrytu wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas z Katalonii nie doświadczaj"...
0
Czy to jest zgodne z przepisami o ochronie konsumenckiej?
2
Przejrzałem wyniki Barcy z drużynami TOP w tym sezonie (wliczając superpuchar).
Barca-Real 1:3 P
Real-Barca 2:0 P
Barca-Juve 3:0 W
Atleti-Barca 1:1 R
Barca-Sevilla 2:1 W
Juve-Barca 0:0 R
Valencia-Barca 1:1 R
Villareal-Barca 0:2 W
Real-Barca 0:3 W
Barca-Valencia 1:0 W
Valencia-Barca 0:2 W
Chelsea-Barca 1:1 R
Barca-Atleti 1:0 W
Barca-Chelsea 3:0 W
Sevilla-Barca 2:2 R
Barca-Roma 4:1 W
Roma-Barca 3:0 P
Bilans: 9 wygranych, 5 remisów, 3 porażki
To nie wygląda źle. Właściwie wszystko wykrzywiła niewytłumaczalna porażka z Romą. Ostatni mecz, w którym Barca straciła 3 bramki, to był mecz z Realem w Superpucharze, ale nawet tam zdobyliśmy bramkę.
1
Spekulacje. El Chiringuito to nie jest przypadkiem program madrycki?
3
Karny z kapelusza był. Kto pomści Juve? Liverpoll, Bayern, Roma?
0
Czy piłkarze Barcelony wyjdą w meczu z Valencią z czarnymi opaskami na ramionach po wczorajszym blamażu?
0
Zaczęło się "polowanie na czarownice".
1
W mojej opinii wartość pucharów jest taka: Liga Mistrzów - 3 pkt, La Liga - 2 pkt, Copa del Rey - 1 pkt. Także jeżeli wygramy dwa pozostałe nam trofea, to trzeba jasno powiedzieć, że sezon był bardzo udany. A na przyszły rok Ligi Mistrzów, prosimy pana trenera o solidne notatki, żeby takich wypadów jak wczoraj w Rzymie już nie było.
1
Nie wierzę. Nagle katalońska prasa przypomniała sobie o Neymarze?
0
Może niektórym forumowiczom melisę zaparzyć? Skończy się sezon, to ocenimy jakie wazony trafią do gabloty. Trenera ocenia się w tym klubie na podstawie zdobytych trofeów.
0
Naprawdę, czy jak Reali nie zrobi tego szpaleru, to wartość wywalczonego Mistrzostwa Barcy będzie mniejsza?
0
Kto pamięta, że w rewanżu Wisła wygrała 1:0 z Barcą Pepa?
3
Real mocny. Ale co tam Real. Patrzymy na siebie!
99
Yerry Mina przytoczył też trenerowi Valverde wyniki ankiety zamieszczonej na fcbarca.com, w której zdecydowana większość użytkowników opowiedziała się za częstszymi występami Kolumbijczyka w składzie Barcy. - Trenerze, nawet na fcbarca chcą, żebym grał! - Nie wiem, nie wiem. Sam już nie wiem - miał odpowiedzieć Ernesto.
3
Bardzo go szanuje jako piłkarza. Nigdy nie narzeka. Jak już złapał rytm, zaczął strzelać i było wielce prawdopodobne, że zagra w Gran Derbi, to złapał kontuzję i wróciła ławka. Uważam, że powinien częściej dostawać szansę jako joker.
0
Jak ktoś jest źle nastawiony, te niewiele mu trzeba. Ja palmy kupiłem za bramą, a nie przed bramą, od dziewczyn z Oazy, które zbierały na wakacyjny wyjazd na rekolekcje. Super. Niech nawet pojadą do Barcelony!
0
Myślę, że zagra 45 min. Może 60.
0
Głupie porównania. Do pieczątki najlepszego piłkarza wszechczasów Leo brakuje jedynie sukcesu z reprezentacją. Jak pieczątki nie dostanie, to dla mnie też będzie najlepszy.
0
Tu nie było żadnej złośliwości w tym pytaniu. Raczej trzeba pochwalić mądre korzystanie z zasobów Internetu.
0
Ciekawe czy znalazł się w tej grupie Carvajal, który to w czerwcu kreatywnie zaintonował "Pique cabron...