Gorostiaga
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielonka
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Można zapytać z jakiego powodu redakcja zaczęła korzystać ze zdjęć na wolnej licencji?
0
Niech wróci do Hiszpanii. W Sevilli grał znakomicie! Może być Valencia, jeśli Kondogbia tam nie zostanie.
0
Rakitic - Miszczu!
0
I tak stawiam, że to Messi będzie Królem Strzelców.
0
Gomes prawdopodobnie zagra w tym meczu, ze względu na kontuzję Busiego. Także szansa na nową pozycję też jest :-)
0
3:0 w pierwszym meczu i rewanż będzie formalnością.
0
Szok. Dostaliśmy najsłabszą drużynę w zestawieniu. A Real znowu będzie miał ciężko. Włosi się zamurują i będą jeszcze szukać rewanżu za przegrany finał.
0
Powiedzmy kogo nie nie chcemy. Najbardziej City i Realu. Reszta może być.
0
Wylosujemy City albo Juve. Real weźmie Romę albo Liverpool. Znając nasze szczęście. Ale jak się chce wygrać, to trzeba bić każdego.
0
W temacie ubiegłorocznego przedłużenia umowy przez Iniestę. Sprzedanie tego tematu jako "Iniesta z dożywotnim konktraktem" było pijarowym Mistrzostwem Świata. Tu raczej chodziło o coś zupełnie innego. Zawodnik dostał w nagrodę za wszystkie lata spędzone w klubie, możliwość swobodnego, bo nie związanego z opłacaniem klauzl czy kar, rozwiązania kontraktu(!), na podstawie jego decyzji w kwietniu każdego roku. I wszystko wskazuje na to, że Iniesta skorzysta z tego przy pierwszej okazji. Klub nie dostanie za niego złamanego grosza, bo zawodnik zgodnie z kontraktem rozwiąże umowę. Tak sprawę w klubie rozwiązano. Iniesta Eterno? Wątpie.
9
To był mecz z Chelsea inny niż wszystkie. Przeważnie bramkarz The Blues był nie do przejścia, a wczoraj odwrotnie. Messiemu nigdy nie szło, a wczoraj wręcz przeciwnie. Barca miała częściej pecha, a wczoraj to The Blues szczęścia nie mieli. Czyja w tym zasługa? Postawiłbym na Valvarde.
0
Neymar aktualnie jest więźniem Emira Kataru (cytując byłego już agenta Verratiego). Nie ma klauzuli wykupu, więc odejście z PSG przed zakończeniem kontraktu jest możliwe tylko za zgodą właściciela klubu.
W tej chwili zespół wygląda wspaniale. Ale przypomnijcie sobie mecze presezonu z Neymarem. Wyglądało to bardzo obiecująco.
20
W moich oczach zawsze Szefuncio był obrońcą z konieczności. Jego najlepsza wersja to defensywny pomocnik. Tak jak gra w Argentynie.
2
Pieniądze nie grają. Ronaldo na okładce dziennika w Katalonii! To jest dopiero sensacja. Ale Real to jest nasz wróg od dziesięcioleci, a PSG to wróg nowy i do tego jaki (cytując Pawlaka) pażerny! Podebrał nam Neymara to niech się teraz wstydzi (nawet jeśli lanie było od Madrytu).
11
Dajcie spokój. Naprawdę nie ma w Barcelonie B nikogo, kto mógłby się ogrywać? Dać szansę Cucurelli!
0
Wczoraj pressing był na najwyższym poziomie. Co strata - to odbiór. Atletico praktycznie nie miało żadnej 100% okazji. Wprowadzenie Gomeza, a nie Dembele - zrozumiałe, ze względu na przeciwnika. Gdyby było 2:0 w II połowie, pewnie wszedłby Dembele. Mecz wygrany. Nie ma co robić pretensji Valverde. Jak będzie przegrywał, to ponarzekamy.
0
Wczoraj słabo. Lahoz namieszał, ale nie ukrywajmy było słabo. Przede wszystkim mało klarownych sytuacji. Suarez na pół gwizdka. Taki mecz trochę, jak z zeszłego sezonu. Winnym wyniku jest Valverde, ale mimo to, jest znakomitym trenerem. Wyciągnie wnioski. Z Atleti będzie grał o zwycięstwo.
2
Jedno życzenie mam. Gdyby trafił się karny, to wolę, żeby podszedł Suarez. Messiemu coś nie idą te karne, i jeszcze te nieszczęsne wspomnienie z ostatniego pófinału. Karnego niech strzela Luis.
0
To jest taki sezon, niepodobny do wcześniejszych. Buffonowi też wcześniej nie strzelił i myślę, że Chelsea pęknie tym razem przed Messim.
2
Takie samo odczucie miałem w instytucie na warszawskim Ursynowie. Człowiek stał już na księżycu, a dalej nie potrafi wyleczyć nowotworów. Niepojęte...
1
Słabiutki wczoraj Paryż. Neymar egoista (skąd my to znamy?), z przodu mają armaty, ale z tyłu chaos. Lo Celso proste błędy. Emery zdjął Cavaniego, licząc na remis? Końcówka Realu zabójcza. I mieli szczęście. Przy drugim golu bramkarz nastrzelił Cristiano po prostu. Żeby jednak z tego wyjść to u siebie PSG musi zagrać super skutecznie z przodu. Tak to widzę. A najlepsze, że Real wczoraj wcale nie zagrał żadnego mega-meczu. Przyzwoicie, a wystarczyło.
9
Kto ogląda Eibar w La Liga ten wie, że to jest zespół grający piłką, a nie autobus z tyłu. Dlatego nawet mimo dobrej formy i zapewne nieco rezerwowego składu Barcy, spotykają się dwie drużyny chcące grać w piłkę. W takich meczach w zdecydowanej większości przypadków wygrywa Barca :-)
4
Ja dziś przestrzegam postu. 3 posiłki. Jeden do syta. Jak dopada głód pije herbatę. Zresztą sens postu jest w sferze duchowej, a nie materialnej.
0
Niedzielny mecz widziałem. Było zbyt schematycznie. Albo znowu na siłę do Messiego, Dembele słabiutko (choć usprawiedliwiony bo po kontuzji). Przede wszystkim brakowało klarownych sytuacji.
2
Przypomnijcie sobie słowa agenta o Verrattim. "...stał więźniem Emira Kataru". To samo jest z Neymarem. We Francji nie ma klauzuli. Szejk zapłacił 220 mln, nie licząc premii dla piłkarza, agenta, kucharza.. itp. Teraz miałby go za 300 mln puścić?!! Opcja z Lewandowskim jest bardziej prawdopodobna, ale ze względu na wiek, Real będzie się starał w pierwszej kolejności o Kane.
0
2 spostrzeżenia z wczoraj. Nie był to normalny mecz. Barca straciła część atutów. W normalnych okolicznościach wczoraj byłoby zwycięstwo. Barca w 2 połowie grała jak w Anglii. Długie piłki, mnóstwo dośrodkowań (w tym rożnych) i bramka padła właśnie w ten sposób. I to jest super, że nie grali na siłę po swojemu, bo punktów by nie było nic.
38
Wspaniały piłkarz. Jeden z najlepszych transferów ostatnich 10 lat.
5
Zmartwiłbym się tym, gdyby trenerem był nadal Luis Enrique - trener jednego schematu.
19
I fajnie. W meczu z Villarealem jego wejście było bardzo ważne. Jak w studio Eleven powidział redaktor Wilkowicz: "Wszedł Paco, w końcu było z kim pograć".
0
Do wejścia Paco brakowało dynamiki. Myślę, że nawet gdyby nie było czerwonej kartki, to Barca by wygrała, tylko 1:0.