Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ostatnie pytanie.. "Było, nic to nie dalo/zajęcia były nudne/nie przemawiały do młodzieży" Taką odpowiedź jeszcze bym dał.
3
Chorwacja ma niewiele więcej.
1
Jakby Messi zdobył to byś tu zobaczył ile osób obchodzi.
1
Europa kolejny raz potwierdza że jest to najlepszy kontynent pod względem piłkarskim.
6
Czy uważacie hymn Ligi Mistrzów za ładny, wpadający w ucho podkreślający poziom tych rozgrywek?
Dla mnie jest bardzo dobry, słuchanie "kaszanki" powoduje ciarki na moim ciele.
0
dodawaj spacje :)
0
Jeśli byłaby taka możliwość (zmiany reprezentacji) to w której aktualnie widzielibyście Messiego?
Pomijając przywiązanie do własnego kraju, I mając na uwadze obecną kadrę w danej reprezentacji (tj. Hiszpania bez Iniesty i Pique, itd.)
0
La Ramblo, pomożecie? Szukam filmu, nie pamiętam z jakim aktorem. Gość specjalnie poszedł do więzienia, w którym organizowano walki, czasem nawet do śmierci. Przekazywał informacje o tym więzieniu jakimś ludziom zzewnątrz umieszczając wiadomości w książkach.
1
No nie bardzo.
0
No to chyba jest oczywiste że skoro nie jesteś klientem Polsatu to musisz zapłacić XD
0
Bez dodatkowych opłat.
3
Ludzie, Hiszpania przez 120 minut nie zdołała strzelić bramki. Zdobyła - Tak. Ale nie strzeliła. Nie zasłużyła jak widać na ćwierćfinał. Brawo Ruscy.
1
Panowie! Liczę na pomoc. Ktoś kiedyś wrzucał tu rozpiskę meczów na Euro 2020, mianowicie chodzi mi, że grupa "A" będzie grała tu i tu, grupa "B", itd. Chyba, że to był fejk jakiś a jeszcze nie ustalone jest.
24
Anglia - League One jest trzecią ligą.
0
Jestem ciekaw jak wybierają tych sędziów "Nie-przewodniczących" VAR-u na dalsze fazy.
1
Podasz na priv?
0
Błagam, spróbuj znaleźć tego twitta, ew. przypomnieć nazwisko tego ziomka.
0
Ale nie oszukujmy się, z grą jak wtedy, moglibyśmy walczyć o 1/4
30
"Ciężko wytłumaczyć tą porażkę. W pełni zasłużyliśmy na odpadnięcie już po fazie grupowej. Zabrakło nam absolutnie wszystkiego - pewności siebie, dynamiki oraz pomysłu na grę." [źródło WP]
- Powiedział trener reprezentacji Niemiec po przegranym meczu.
Przynajmniej nie tłumaczy sie mówiąc "Mieliśmy doskonale warunki. Przygotowania szły bardzo dobrze. Próbowaliśmy różnych technik, jestem zadowolony z graczy. Niestety nie przekroczymy pewnego poziomu, rywal ma lepszych zawodników"
10
Po co VAR? Na przykład żeby wykopać Niemców z mundialu.
0
Tylko sie droczę :)
0
Nie warto, wierz mi.
3
Nie może trafić, a trafi - na Francję.
0
I na powtórce widać było uderzenie - lekkie, ale było.
0
Chodzi o to, że podobny tekst słyszałem już 2 lata temu. Nie wiem czy też Pele, ale było dawno było.
2
Robert Lewandowski: Trafiliśmy do najcięższej grupy na mistrzostwach.
A to śmieszek
0
Myślę że każdy z nas zaraz po losowaniu był zadowolony.
3
Postawiłem na Niemców, ale jak przegrają to przynajmniej humor sie poprawi :D
0
Ja pierdole następny. Islandia też gra jeszcze mecz.
1
drugi raz xD