2

Ostatnie pytanie.. "Było, nic to nie dalo/zajęcia były nudne/nie przemawiały do młodzieży" Taką odpowiedź jeszcze bym dał.

3

Chorwacja ma niewiele więcej.

1

Jakby Messi zdobył to byś tu zobaczył ile osób obchodzi.

1

Europa kolejny raz potwierdza że jest to najlepszy kontynent pod względem piłkarskim.

6

Czy uważacie hymn Ligi Mistrzów za ładny, wpadający w ucho podkreślający poziom tych rozgrywek?

Dla mnie jest bardzo dobry, słuchanie "kaszanki" powoduje ciarki na moim ciele.

0

dodawaj spacje :)

0

Jeśli byłaby taka możliwość (zmiany reprezentacji) to w której aktualnie widzielibyście Messiego?
Pomijając przywiązanie do własnego kraju, I mając na uwadze obecną kadrę w danej reprezentacji (tj. Hiszpania bez Iniesty i Pique, itd.)

0

La Ramblo, pomożecie? Szukam filmu, nie pamiętam z jakim aktorem. Gość specjalnie poszedł do więzienia, w którym organizowano walki, czasem nawet do śmierci. Przekazywał informacje o tym więzieniu jakimś ludziom zzewnątrz umieszczając wiadomości w książkach.

1

No nie bardzo.

0

No to chyba jest oczywiste że skoro nie jesteś klientem Polsatu to musisz zapłacić XD

0

Bez dodatkowych opłat.

3

Ludzie, Hiszpania przez 120 minut nie zdołała strzelić bramki. Zdobyła - Tak. Ale nie strzeliła. Nie zasłużyła jak widać na ćwierćfinał. Brawo Ruscy.

1

Panowie! Liczę na pomoc. Ktoś kiedyś wrzucał tu rozpiskę meczów na Euro 2020, mianowicie chodzi mi, że grupa "A" będzie grała tu i tu, grupa "B", itd. Chyba, że to był fejk jakiś a jeszcze nie ustalone jest.

24

Anglia - League One jest trzecią ligą.

0

Jestem ciekaw jak wybierają tych sędziów "Nie-przewodniczących" VAR-u na dalsze fazy.

1

Podasz na priv?

0

Błagam, spróbuj znaleźć tego twitta, ew. przypomnieć nazwisko tego ziomka.

0

Ale nie oszukujmy się, z grą jak wtedy, moglibyśmy walczyć o 1/4

30

"Ciężko wytłumaczyć tą porażkę. W pełni zasłużyliśmy na odpadnięcie już po fazie grupowej. Zabrakło nam absolutnie wszystkiego - pewności siebie, dynamiki oraz pomysłu na grę." [źródło WP]
- Powiedział trener reprezentacji Niemiec po przegranym meczu.
Przynajmniej nie tłumaczy sie mówiąc "Mieliśmy doskonale warunki. Przygotowania szły bardzo dobrze. Próbowaliśmy różnych technik, jestem zadowolony z graczy. Niestety nie przekroczymy pewnego poziomu, rywal ma lepszych zawodników"

10

Po co VAR? Na przykład żeby wykopać Niemców z mundialu.

0

Tylko sie droczę :)

0

Nie warto, wierz mi.

3

Nie może trafić, a trafi - na Francję.

0

I na powtórce widać było uderzenie - lekkie, ale było.

0

Chodzi o to, że podobny tekst słyszałem już 2 lata temu. Nie wiem czy też Pele, ale było dawno było.

2

Robert Lewandowski: Trafiliśmy do najcięższej grupy na mistrzostwach.
A to śmieszek

0

Myślę że każdy z nas zaraz po losowaniu był zadowolony.

3

Postawiłem na Niemców, ale jak przegrają to przynajmniej humor sie poprawi :D

0

Ja pierdole następny. Islandia też gra jeszcze mecz.

1

drugi raz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?