Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
A ja dosłownie 2 dni temu czytałem artykuł, że przychody sklepów w sobotę wzrosły, I nie jest odczuwalna aż tak duża różnica.
Zresztą, te małe sklepiki prowadzone przez jedną/kilka osób są wniebowziete. Mają takie zyski, o jakich mogliby przed zmianą pomarzyć.
4
Ciężko wpisać w Google? Ludzie, bez przesady. Nie bądźcie takimi ciamajdami.
0
Nie, jest 1-0.
0
dodaj, że w lidze :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
całe życie drzwi przed nosem...
ku*wa.. weszło w głowę..
0
Ta nagroda jest tylko za LM.
0
W Polsce można jedynie to wykupić korzystając z jakichś programów które lokalizację zmienią?
0
Najpierw płatki, potem mleko, czy najpierw mleko a potem płatki?
0
Naprawdę tak ciężko wpisać "Puchar Davisa Pique" w Google? 3 sekundy Ci to zajmie, więcej niż napisanie tu komentarza i czekanie na odpowiedz?
15
To, że w kontrakcie ma 3 lata, nie znaczy że będzie 3 lata. Szczególnie w Legii.
37
Porównujesz Gent czy chociażby Genk do amatorów z Luksemburga? Gdzie Warszawa ma większy budżet od Lecha i Jagiellonii?
1
Wiecie co może kibiców Atletico boleć? Że Atletico, cholera, potrafi grać w ataku. Ale nie chcą, wolą strzelić jedną i wtedy czasem z kontry grać. Szkoda, bo potencjał mają z przodu.
0
Jak oceniacie Marciniaka po pierwszej połowie?
3
Skądś to my, kibice Barcelony, znamy.
0
Jaki stadion taka gra.
0
Jak najbardziej. Stłumiony, ale jest.
4
zwykły, otwarty Polsat.
0
Jedynie jak będziesz robić z jakiegoś przepisu (ja robiłem z Wedla) możesz odezwać się na priv. Wg mnie mają tam zachwiane proporcje.
1
Kaszanka z czekoladą... Nietypowe, dobre połączenie. Albo polubisz, albo Znienawidzisz. Warto spróbować w domu!
8
Ten Mapę pewnie dobry piłkarz.
25
Moderatorzy sprawdzają czy ładne.
1
Co to sie dzieje że nagle argentyńska prasa informuje, że Messi zawiesił grę w kadrze? Następne pismaki wykorzystujące niepowodzenie Argentyny na mistrzostwach?
6
Nike zawsze miało świetne reklamy. Pamiętam tą walkę z robotami.
0
Bardzo dobrze, uzupełniłeś swoją wiedzę.
0
Dowiedz sie jakie kraje (wymagania) są brane pod uwagę podczas Eurowizji i wróć.
8
Hahah, myślała że koniec i uj, po srebrze xD
44
Szczególnie dla piłkarzy. Masakra. Grają o 22 a na następny dzień na 7 do pracy.
0
Jeśli możesz to również poproszę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika