1

.. Nie do końca rozumiem, pomimo tego, że potrafię odczytywać.
Chodzi mi o to, że nie mam na czym ćwiczyć.

0

To jest akurat bardzo proste, jedynie poćwiczyć trzeba, a atlas zagubiony :/

0

Zna ktoś może stronę, gdzie - chociaż Europę - a najlepiej cały świat, dostanę z siatką współrzędnych (geograficzną)? Cholera nie mogę znaleźć, jedynie co to Polski znalazłem. Potrzebuję tak, abym mógł odczytać jakie współrzędne geograficzne ma dane miasto. (Chodzi mi o to, abym ja szukał, a nie wpisał miasto a komputer pokazał.)

11

Widział kompilacje najlepszych zagrań na yt, chyba wie co mówi, tak?

2

Nasze Polskie siatkarki do lat 19 zdobyły brązowy medal na Mistrzostwach Europy pokonując Turcję 3-2!

4

A gdzie Suarez?

0

Gdyby wygrany nie spełnił tego, co w umowie, była jakaś kara?

1

Niczym nie uargumentowane? Ciekawe..

1

Dlaczego tak uważasz? :)

0

Mnie akurat nie zapytali, nie chodzi mi o to. Mówię ogólnie.

7

Aktualnie jestem w KFC.. czy podawanie imienia przy kasie, a następnie wywoływanie go na całego fast-fooda nie zalicza się do RODO?

2

Liga narodów jest podzielona na 4 dywizje. A, B, C, D. Z każdej dywizji będzie wyłoniony jeden zwycięzca, główny, I on będzie miał już zagwarantowane miejsce w ME. Tak, taka Malta może dostać taką przepustkę.

3

I powiesz mi, że myślałeś że Mistrzostwa Europy są organizowane przez FIFA?

47

Pewnie, bo przecież lot przez cały Ocean, zmiana strefy czasowej, by zagrać jeden mecz to zajebisty pomysł.

0

Patrzysz również przez pryzmat bycia kibicem Barcelony. Nie mówię, że jest gorszy, ale myślę że oba mecze będą trzymały równy poziom.

0

Nie bo Polacy, ale oba mecze na papierze są świetne.

1

Czy ja tak powiedziałem? Nie. Po prostu uważam, że w tym sezonie padło więcej niż 1 taka bramka.

0

Kilka innych bramek z nagrody Puskasa :)

1

Ja pierdziele, po co wyskakujesz z Ronaldo? Nikt by się nie zachwycał, bo ta bramka jest.. średnia. Widziałeś ją w ogóle? Serio uważasz że powinna tam być?

1

Jednak mimo wszystko stoję przy tym, że nie powinna sie tam znaleźć.

6

Ej z całym szacunkiem, ale co jest takiego niesamowitego w bramce Messiego że została nominowana do Puskasa?.. Z resztą bramek ona się nie może kompletnie mierzyć.. Messi miewał wiele lepsze bramki, chociażby wolne.

0

Okej, ale co za cymbał przypomina sobie o tym kilka godzin przed podpisaniem kontraktu, po ustaleniu wszystkiego, I bez słowa wyjeżdża?

0

Patrz, myślałem że to było dosłownie chwilę przed wakacjami. Jednak czas ciut szybciej mija.. Wybacz!

0

Niedawno była gala, a Ty już chcesz wręczać następnej osobie! Calma, Calma!

0

Ale tu sie cisza zrobi już od jutra.. :v

0

na równi z PSG? Ty widzisz co piszesz? Atak mają nieziemski, prawda, ale reszta na mniejszym poziomie, od wielu drużyn.

2

Nie zapomnij zostawić herbu

0

Klasyk, musze oglądnąć :D

0

A tak poważnie, widział ktoś film "śmierć w Wenecji"? Facet w łódce fajny? :D

1

zaraz Ci napiszą, że sędziowie, że brak Varu i takie tam xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?