Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
.. Nie do końca rozumiem, pomimo tego, że potrafię odczytywać.
Chodzi mi o to, że nie mam na czym ćwiczyć.
0
To jest akurat bardzo proste, jedynie poćwiczyć trzeba, a atlas zagubiony :/
0
Zna ktoś może stronę, gdzie - chociaż Europę - a najlepiej cały świat, dostanę z siatką współrzędnych (geograficzną)? Cholera nie mogę znaleźć, jedynie co to Polski znalazłem. Potrzebuję tak, abym mógł odczytać jakie współrzędne geograficzne ma dane miasto. (Chodzi mi o to, abym ja szukał, a nie wpisał miasto a komputer pokazał.)
11
Widział kompilacje najlepszych zagrań na yt, chyba wie co mówi, tak?
2
Nasze Polskie siatkarki do lat 19 zdobyły brązowy medal na Mistrzostwach Europy pokonując Turcję 3-2!
4
A gdzie Suarez?
0
Gdyby wygrany nie spełnił tego, co w umowie, była jakaś kara?
1
Niczym nie uargumentowane? Ciekawe..
1
Dlaczego tak uważasz? :)
0
Mnie akurat nie zapytali, nie chodzi mi o to. Mówię ogólnie.
7
Aktualnie jestem w KFC.. czy podawanie imienia przy kasie, a następnie wywoływanie go na całego fast-fooda nie zalicza się do RODO?
2
Liga narodów jest podzielona na 4 dywizje. A, B, C, D. Z każdej dywizji będzie wyłoniony jeden zwycięzca, główny, I on będzie miał już zagwarantowane miejsce w ME. Tak, taka Malta może dostać taką przepustkę.
3
I powiesz mi, że myślałeś że Mistrzostwa Europy są organizowane przez FIFA?
47
Pewnie, bo przecież lot przez cały Ocean, zmiana strefy czasowej, by zagrać jeden mecz to zajebisty pomysł.
0
Patrzysz również przez pryzmat bycia kibicem Barcelony. Nie mówię, że jest gorszy, ale myślę że oba mecze będą trzymały równy poziom.
0
Nie bo Polacy, ale oba mecze na papierze są świetne.
1
Czy ja tak powiedziałem? Nie. Po prostu uważam, że w tym sezonie padło więcej niż 1 taka bramka.
0
Kilka innych bramek z nagrody Puskasa :)
1
Ja pierdziele, po co wyskakujesz z Ronaldo? Nikt by się nie zachwycał, bo ta bramka jest.. średnia. Widziałeś ją w ogóle? Serio uważasz że powinna tam być?
1
Jednak mimo wszystko stoję przy tym, że nie powinna sie tam znaleźć.
6
Ej z całym szacunkiem, ale co jest takiego niesamowitego w bramce Messiego że została nominowana do Puskasa?.. Z resztą bramek ona się nie może kompletnie mierzyć.. Messi miewał wiele lepsze bramki, chociażby wolne.
0
Okej, ale co za cymbał przypomina sobie o tym kilka godzin przed podpisaniem kontraktu, po ustaleniu wszystkiego, I bez słowa wyjeżdża?
0
Patrz, myślałem że to było dosłownie chwilę przed wakacjami. Jednak czas ciut szybciej mija.. Wybacz!
0
Niedawno była gala, a Ty już chcesz wręczać następnej osobie! Calma, Calma!
0
Ale tu sie cisza zrobi już od jutra.. :v
0
na równi z PSG? Ty widzisz co piszesz? Atak mają nieziemski, prawda, ale reszta na mniejszym poziomie, od wielu drużyn.
2
Nie zapomnij zostawić herbu
0
Klasyk, musze oglądnąć :D
0
A tak poważnie, widział ktoś film "śmierć w Wenecji"? Facet w łódce fajny? :D
1
zaraz Ci napiszą, że sędziowie, że brak Varu i takie tam xD