Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
witajcie! Odpowiecie może na pytanie, czy duża jest różnica między slim a zwykłą ps4? Mam ofertę za 500 zł, PS4 Slim 1gb z Fifą i dwoma padami
33
Jeśli skończył dopiero 18, to jest to obowiązkowa komisja wojskowa, nic strasznego.
Jeśli już po komisji, to różnie. Znajomego zaprosili obowiązkowo, ale okazało się, że tylko rozmowa. "w razie wojny zostajesz i bronisz portu"
4
Well, nie w Śląsku tylko na Śląsku, to po pierwsze. Po drugie, w 1922 było.
0
Ah, nie jechałem na dół już, nie zauważyłem. :v Idiota ze mnie.
0
Jeśli poważnie, zapraszam priv. W bliskiej rodzinie najwyższego stopnia ;)
0
Wiecie może, od którego U-?? zaczynają się mecze po 45 minut? Mam na myśli od którego rocznika. Z góry dzięki!
14
Jakiś czas temu wstawiałem tutaj ankietę ws. jakości komentarza w Polsce.
Wyniki są nieco zaskakujące dla mnie, większość z Was - zarówno dla Hiszpańskiej jak i Niemieckiej ekstraklasy wybrało Eleven sports, jako tą platformę, z której chętniej byście słyszeli komentarz.
Po chwili zastanowienia, myślę, że może to wynikać z tego, że klienci m.in Polsatu nigdy nie słyszeli komentarza Panów z Canal+ i wyniki mogą być nieco "zakłamane".
Co do reprezentacji myślę, że nie ma zbyt wielkiego zaskoczenia. A teraz dokładny rozkład:
Piłka nożna - klubowa (Hiszpania). 103 odpowiedzi
68% - Eleven Sports
32% - Canal+
Piłka nożna - klubowa (Niemcy). 99 odpowiedzi
75,8% - Eleven Sports
24,2% - Canal+
Piłka nożna - reprezentacja. 100 odpowiedzi
68% - TVP
32% - Polsat
Siatkówka - reprezentacja. 99 odpowiedz
72,7% - Polsat
27,3% - TVP
2
Można pominąć pytanie, ale racja, nie pomyślałem.
1
Spoko, około 18 wrzucę.
7
Raz na zawsze, zdecydujmy. Gdzie chętniej ogladącie, tylko ze względu na komentatorów?
Zamknięte 4 pytania. Z góry dzięki, przyda mi się do pracy.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuWcV5Qmi-DGXjvIFalcM4Sg3rEyX1SVdmmCz-4nIBXM0KtQ/viewform?usp=sf_link
0
Tylko, że to nie od niej zależało.
0
Mówisz poważnie o Edycie?
3
Z polskich to zdecydowanie Fortuna.
9
"Nie jest niemożliwe" Gdzie Ty tu widzisz wyraźne nie?
0
Piłka podskoczyła, zaskoczyła Roberta.
5
Podolskim*
5
Suka? Dlaczego?
0
Jak wg was spisuje sie Marciniak?
0
Witajcie, ktoś tutaj pochodzi z Bydgoszczy? Mam jedno pytanie.. proszę o wiadomość w komentarzu albo na priv. Z góry dzięki!
6
Serio? Te zdania są na poziomie 1, 2 gimnazjum. Jeśli ktoś nie ogarnia, może wbić w tłumacza.
EDIT: W zasadzie to teraz 7, 8 podstawówki :v
0
Wiecie może na jakim mniej więcej poziomie jest matura z polskiego? Podstawa, nie rozszerzenie. Teoretycznie powinno być C2, w końcu to nasz ojczysty język.. jednak.. patrząc na testy dla obcokrajowców C2, to nasza matura jest na niższym poziomie. Tego testu C2 sam bym nie był w stanie rozwiązać na 100%, niektóre zdania, pytania są pokręcone.
0
Pewnie napiszę to ponownie dzień, teraz zbyt mało osób - chyba - odpisze, ale spróbujmy. Mianowicie, od czasu gdy BZWBK zmieniło nazwę na Santander, wszystko się spieprzyło. Przerwy konserwacyjne trwające 17 godzin, które są chyba w każdy tydzień, brak możliwości wypłaty, zapłaty, przelewów mimo zapewnienia banku, że już powinno działać (trochę jak EA). Możliwe, że to przejściowe póki się ze wszystkim nie ogarną i nie wprowadzą, ale.
Jaki bank polecacie? Dodam, że jestem młodym uczniem, jeszcze niepełnoletnim.
4
Ja słyszałem, że już przyjęli. W bursie dali nam już informacje, że będzie zamknięte. Szkoła również o tym poinformowała.
0
Słyszałem, że w Stanach Zjednoczonych na południowych wybrzeżach praktykuje sie "podpiwniczki" (?). Schron, gdzie mają zapasy wody, żywności, a gdzie mogą sie ukryć w razie takich właśnie tajfunów.. Nie mam pojęcia czy na tej wyspie takowe istnieją, ale oby jakiekolwiek..
0
Ah.. to nie zdążyliby im pomóc. Myślałem, że może chociaż część spróbują jakkolwiek pomóc, chociaż nie mam pojęcia jak. Cóż, szkoda.. Jestem ciekaw myśli tych ludzi, którzy wiedzieli, że za kilka godzin stoczą bój o życie z naturą, cholernie nierówna walka..
0
Swoją drogą.. Tajfuny tworzą sie wcześniej nim dotrą na ląd.. Jak wcześnie ten sie utworzył?
11
Ludzie, ku2, czytajcie te przepisy. Szpitale, wizyty, operacje NORMALNIE PRACUJĄ, I ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE. Do cholery no.
2
Wszystkie badania, operacje zostaną normalnie przeprowadzone. Placówki lecznicze, szpitale, normalnie pracują.
0
Warto dodać, że jeśli chodzi o mecze o punkty to Gibraltar takich zwyciężył dwa.
Niemcy i Polska.. po jednym.
0
Mój błąd.