0

Puchar Włoch i mecz Milan - Lazio
Ekstraklasa i Lech - Legia
Czy jednak derby Manchesteru? Na co dziś się decydujecie?

0

Bardziej chodzi również o to, że wchodząc do Serie A - uważanej za jedną z najbardziej defensywnych lig na świecie - już w pierwszym sezonie zdobył 19 bramek i 8 asyst, a to nie jest koniec sezonu. Tak tak, Piątek strzelił więcej. Ale np. w ogóle nie asystuje.

0

Chcą dobić Tottki. City jest we 3 na własnej połowie. Oby ich to nie zgubiło.

30

Nie wiem co wy macie z tymi koszulkami. Oglądam na telewizorze i bez problemu odróżniam piłkarzy City od Tottenhamu.

0

Cóż tu się odpierdziela?

0

Poziom na LA Rambli z każdym dniem spada..

0

Na Polsacie.

0

Krótka ankieta "na czasie" (dot. strajku nauczycieli)
Kilka pytań, wszystkie zamknięte! Z góry dziękuję Wam za odpowiedź, przyda się do szkoły.
https://forms.gle/1AANAUkk14weWR2g8

1

Graczy jest masa.

2

Kto nie ma co robić do meczu - TVP SPORT, Kwalifikacje do Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej.
Polska - Niemcy

19

Strajk nauczycieli, ok. 7 stopni na dworze, bez wiatru.. A tylko ja na boisku. I co tu robić?

0

Ustawiasz sobie ten limit. Możesz nawet wejść teraz do swojego banku przez internet i to zmienić.

0

To na pewno do mnie?

2

Przynajmniej będziesz normalny.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

4

Katar wg mnie może być czarnym koniem.

4

Więc teraz razem i z całej siły,
dzieci, co wróżki nie opuściły,
głosem wołają i sercem całym:
„Żyj nam, Skierlinko! My cię kochamy!"

9

A co ma Republika Litewska do Łotwy?

2

I rozumiem dzięki Twoim i "meczyki.pl" zapewnieniom to jest 100% prawda?

3

Zobacz jak tamten u góry ma wysuniętą nogę. Nie dałbym sobie języka uciąć za to, czy był tu spalony.

0

Artykuł na WP: "Coca-Cola się przyznała. Wiadomo, ile zurzywa co roku plastiku"

Niestety, nie podrobione. Mam przed oczyma na ich stronie. Smutne to. Przecież nawet tutaj mi podkreśla.

0

Kogo z - grających - zawodników chcielibyście zobaczyć w składzie Barcy, którzy już tu grali? Nie zakładamy kupna, po prostu gdybanie, za kim tęsknicie.

0

Skąd masz te dane? Transfermarkt mówi zupełnie co innego.

EDIT: Chodzi zapewne o ten sezon. Wybacz w takim razie.

0

Wg Twoich statystyk to jest 0.82 gola na mecz :)

0

Umiejętności =/= mentalność. Pamiętaj.

1

Wystarczy nie czytać LA rambli i sie ogląda jak na żywo. Naprawdę problemy macie.

1

Myślicie, że przedłużanie przez Horngachera sprawy z Niemcami ma wpływ na pogorszenie skoków Polaków?

6

Bez przesady. Aktualnie jest taka różnorodność streamów, w jakości HD i bez zacięć. Wystarczy dobrze szukać ;)

0

Pisz priv! ;)

3

Ludzie, ile razy trzeba wam powtarzać, że Marciniak korzysta z VARu, ale na słuchawce. VAR potwierdza jego decyzję i nie przerywa gry, proste. Gdyby sprzeczał się z arbitrami z VARu, nie chciał korzystać, już dawno by wyleciał z UEFA Elite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?