Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Socjopata Na tej stronie Neuer nie wygra w żadnym plebiscycie. Ludzie mają do niego dystans przez decyzje trenera reprezentacji Niemiec.
0
@Avada Kedavra Może o to też chodzi Heynenowi? On potrzebuje silnych chłopaków, z charyzmą, walczących. Może tak odsiewa "słabsze jednostki"
0
@BigShaq Na początku myślałem że mi sie internet zacina przez te zwiechy :D
0
@Dr_Cabasisi W lutym masa turystów? Byłem w listopadzie w Paryżu i nie było źle.. co prawda to było 2 lata temu, może sie pozmieniało.
Dzięki za sugestie!
0
@Grabarz1750 Ceny i do Francji i Anglii są bardzo podobne. W sumie o Hiszpanii nie myślałem. Byłeś? Co możesz polecić? Coś ciekawego pokazać, co ciężko znaleźć w przewodnikach?
0
@IronSanHybrid Pepsi to Ci zaraz pomoże w rewolucji żołądkowej.
0
Chce zabrać dziewczynę w lutym na.. "ferie"? Odpocząć, gdzieś wylecieć.
Teraz pytanie. Londyn, czy Paryż? ;)
Co byście polecili? Prócz jakichś muzeów, CIEKAWE miejsca, które warto zwiedzić?
Coś jak w Anglii peron 9 i 3/4.. gdyby tylko moja interesowała się Harrym Potterem.. :D
0
@ksobi A mnie szczerze jeszcze żadna aplikacja do języków nie wciągnęła, mimo, że lubię się uczyć języka. Nudzilem się po 3 dniach, nic ciekawego. Wolę książki, czy korki.
0
@ForcaMilosz A Ty jesteś ślepy czy debil? O czym napisałem?
2
@Martwy Przecież on to sarkazmem, dla jaj powiedział. Ja rozumiem heheszki z komentatora ale bez przesady
3
W sumie mamy pomysł na grę. Ktoś szybki na skrzydle i zagranie do wbiegającego w polu karnym.
Jak Alba i Messi przez ostatnie kilka lat.
Nie mówcie, że nie ma taktyki :v
1
@NeroTFP "Na bazie licencji i sublicencji w 7 bałkańskich krajach, tj. w Serbii, Chorwacji, Północnej Macedonii, Czarnogórze, Kosowie, Słowenii, Bośni i Hercegowinie prawa do transmisji meczów PKO Ekstraklasy nabyła telewizja Planet Sport, będąca własnością Telekom Austria."
1
@kapi_lt Możesz na priv. ;)
0
@didzejos Znaczy.. podziały są w książce. W każdym "temacie" masz ilość gwiazdek na 5. Na pewno są tematy, gdzie będziesz się nudzić i wystarczy je ominąć, ale z pewnością są takie, które zaciekawią, może coś nowego wprowadzą. Jak chcesz mogę Ci podesłać spis treści cały, to zobaczysz co tam jest.
5
@Gosciuu @PatrychoO @Mario96w @shinthps @Striker Napisałem do samej autorki :D "Może być. Ta opcja jest dodana w kluczu w nowszym wydaniu."
Także mieliśmy wszyscy rację.
3
@PatrychoO @Mario96w @shinthps @Striker Dziekuje Wam i tak! Jeśli do czegoś dojdę to dam wam znać. Tak czy inaczej, uznajmy że louder jest poprawne :D
Miłego dnia dla was! ;)
1
@shinthps Chyba, że tak. Też mi się wydawało, że będzie pasować..
Albo ja już nie rozumiem tego języka.
@Mario96w No właśnie.
1
@PatrychoO Znaczy nie wiem, czy gdzieś to było. Wiem, że chyba taki żart sie przewijał :p Ale to z książki akurat.
1
@shinthps @Mario96w Dlatego, że jest w odpowiedziach, mało tego. Nie jest to książka oxfordu gdzie błędy się zdarzają a Autorki kanału "Po cudzemu"
Jej tez mógł błąd się przytrafić pewnie, ale.
Nie ma jednej odpowiedzi, ale dwie. "The most loudly LUB the loudest."
Z góry dzięki i tak za chęci! :D
0
@Mario96w @shinthps To lecimy."He broke her heart, she broke his PS. I think we know who cried ...... (loud).
Najlogiczniej powinno być louder. Ale nie. Czemu? ;)
0
Ktoś tu dobrze ma opanowany j. angielski? Potrzebuję pomocy z jednym zdaniem, chodzi o stopniowanie. Jak coś to priv. Z góry dzięki.
0
@BigShaq Nie podoba mi się. Brzmi jak nowy kawałek znanego Dja, a nie hymn LA Ligi. Nie ma nawet rytmu, który jest charakterystyczny dla tych krajów muzycznych. Słabe.
0
@Pogba dla Chelsea i ich zawodników to też "tylko sparing"
1
Ej, ale śmiesznie, ta firma co jest na naszych koszulkach wzięła nazwę od nazwy tego pucharu!
0
@Mazi Muzykę ;)
0
Myślicie, że jakiś zespół z MLS miałby szansę na wyjście z grupy Ligi Mistrzów? A może na większy sukces?
1
@krissu8 Głowę chronisz?
0
@DanielVeB A niech to.
5
@msmsms Nie interesuje sie tą serią, nie znam, nie wiem. To nie bait ;)
1
@msmsms Ciekawe.. Ze nawet o tym filmie nie słyszałem.