Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 Pomijając streamy, mam Polsat premium więc no :D A gdybyś miał wybór?
0
Atletico - Juve czy PSG - Real? Co byście wybrali?
1
@D44H Może dlatego, że to hymn Borussii?
2
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale jest tak brzydki mecz, taka klepanina, bezsensowne wybicia, zagrania, podania. Nie mówię tylko o nas. Po obu stronach.
5
"Kraj w którym jest bardzo zimno?
- Skandynawia."
5
@antoniabc Firmy które upadają i mają długi mają z dupy dostać pieniądze? Niby z jakiej racji? Będzie. kłótnia o to, czemu ludzie zadłużeni nie dostają. Zwykli śmiertelnicy, a nie jacyś prezesi.
Jak wylonisz tych uczniów? Po średniej? Są lepsze i gorsze licea/szkoły podstawowe, w których łatwiej bądź trudniej zdobyć wyższą ocenę.
Z ludem nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać.
EDIT: Jest późno i źle przeczytałem. Z firmami przeczytałem "strat". Ale you got the idea.
Edit2: Zresztą na start firmy mamy PUP, UE. Da się.
0
@sonek Yeah, pomyłka, wybacz.
1
Witajcie! Zbliżają się wybory, więc mam do was 3 bardzo krótkie pytania. Ankieta nie ma na celu prowokacji, jeśli chcecie sie kłócić o politykę to proszę pod innym postem!
Proszę rozróżniać pytania 1 i 2(!)
https://forms.gle/VBnT592LGfRwQLWr8
Z góry dziękuję.
0
@Munio Że niby Brzęczek i Mourinho to ten sam poziom?
0
Drugi raz z rzędu Polska mi zwaliła kupon. Dałem tylko, że obie strzelą..
0
Need For Speed.
Underground czy Most Wanted?
0
@Cvzx W siatkówce nie zawsze serwujesz "na pałę"
0
@kibicsportu Mnie.
1
Widzę mamy świetną taktykę na 20 minut przed końcem spotkania przegrywając 2-0.
Klepmy piłkę 50 metrów od bramki, potem walnijmy długie podanie, może coś się uda.
0
@NaFazieHitman 19/20: 0
0
@MesQueUnClub_87 A ja w prawie tym wieku siedzę i zakuwam do majcy. Tak czy inaczej, dziewczyna genialna.
0
@YouShouldListenToMe Well, chodzę na religię, bo "muszę". A jeśli realizujemy materiał, to nie muszę się z nim zgadzać, mało tego. Mogę chodzić na religię nie będąc wierzącym. A "musze", bo religie mam w środku lekcji i nie będę siedzieć godzine na dupie w bibliotece, czy gdzieś. Mamy materiał, mamy temat, to zacytuje. Przecież nie obrażam, nie wyzywam. Dyskutujemy tylko.
3
Ksiądz dał nam na religii książkę "encyklopedia bioetyki."
Pierwsza lepsza strona, Temat: Antykoncepcja
"Zatem każdy, kto spełniając akt małżeński, świadomie go pozbawia naturalnej skuteczności działa przeciw naturze i dopuszcza się przez to czynu haniebnego i nieuczciwego w swej istocie. Ktokolwiek użyje małżeństwa w ten sposób, że akt małżeński, przez zastosowanie sztucznych sposobów ludzkich, pozbawia jego naturalnej siły rozrodczej, łamie prawo Boskie i natury, oraz obciąża swoje sumienie grzechem ciężkim"
Oh dear. Myślę, że ludzie nawet mocno wierzący nie mają takiego podejścia. Chyba że mam za dużą wiarę w ludzi..
3
@Wilczeq Chyba nie wiesz o czym piszesz.
1
@Ghotti Co masz na myśli?
0
@MichalZZZ Fortuna nie ma chyba tego.
0
Jakieś pewniaczki na dziś? :D
0
@MatiVEB25 Czemu więc np. wiek córek 9, 4 i 2 nie byłby prawidłowy?
2
@baczmus "Poziom trudności 3/10" xD
0
https://www.matemaks.pl/zagadki/zagadka56.html
Wyjaśni ktoś?
3
@fajny_football I to nie był 3 sezon Guardioli, tylko pierwszy, gdzie wprowadzał swój pomysł. Tu już widzieliśmy "pomysł" Valverde
0
Jaka wielka impreza (tj. Euro/MŚ) była waszą świadomą (pamiętacie większość, oglądaliście prawie wszystkie mecze)?
Moja (gówniarz jestem) to MŚ 2014
2
Jeśli w następnym meczu (u siebie z Valencią) nie zdobędziemy kompletu punktów będzie to najgorszy start sezonu w XXI wieku.
1
@Hosh Sabaton nie zagra. Wypadek mieli.
0
@daniel32778 Ale my tam wygrywamy dosyć regularnie.