0

@Homeopata8989 Pomijając streamy, mam Polsat premium więc no :D A gdybyś miał wybór?

0

Atletico - Juve czy PSG - Real? Co byście wybrali?

1

@D44H Może dlatego, że to hymn Borussii?

2

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale jest tak brzydki mecz, taka klepanina, bezsensowne wybicia, zagrania, podania. Nie mówię tylko o nas. Po obu stronach.

5

"Kraj w którym jest bardzo zimno?
- Skandynawia."

5

@antoniabc Firmy które upadają i mają długi mają z dupy dostać pieniądze? Niby z jakiej racji? Będzie. kłótnia o to, czemu ludzie zadłużeni nie dostają. Zwykli śmiertelnicy, a nie jacyś prezesi.
Jak wylonisz tych uczniów? Po średniej? Są lepsze i gorsze licea/szkoły podstawowe, w których łatwiej bądź trudniej zdobyć wyższą ocenę.
Z ludem nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać.


EDIT: Jest późno i źle przeczytałem. Z firmami przeczytałem "strat". Ale you got the idea.

Edit2: Zresztą na start firmy mamy PUP, UE. Da się.

0

@sonek Yeah, pomyłka, wybacz.

1

Witajcie! Zbliżają się wybory, więc mam do was 3 bardzo krótkie pytania. Ankieta nie ma na celu prowokacji, jeśli chcecie sie kłócić o politykę to proszę pod innym postem!

Proszę rozróżniać pytania 1 i 2(!)

https://forms.gle/VBnT592LGfRwQLWr8

Z góry dziękuję.

0

@Munio Że niby Brzęczek i Mourinho to ten sam poziom?

0

Drugi raz z rzędu Polska mi zwaliła kupon. Dałem tylko, że obie strzelą..

0

Need For Speed.
Underground czy Most Wanted?

0

@Cvzx W siatkówce nie zawsze serwujesz "na pałę"

0

@kibicsportu Mnie.

1

Widzę mamy świetną taktykę na 20 minut przed końcem spotkania przegrywając 2-0.

Klepmy piłkę 50 metrów od bramki, potem walnijmy długie podanie, może coś się uda.

0

@NaFazieHitman 19/20: 0

0

@MesQueUnClub_87 A ja w prawie tym wieku siedzę i zakuwam do majcy. Tak czy inaczej, dziewczyna genialna.

0

@YouShouldListenToMe Well, chodzę na religię, bo "muszę". A jeśli realizujemy materiał, to nie muszę się z nim zgadzać, mało tego. Mogę chodzić na religię nie będąc wierzącym. A "musze", bo religie mam w środku lekcji i nie będę siedzieć godzine na dupie w bibliotece, czy gdzieś. Mamy materiał, mamy temat, to zacytuje. Przecież nie obrażam, nie wyzywam. Dyskutujemy tylko.

3

Ksiądz dał nam na religii książkę "encyklopedia bioetyki."
Pierwsza lepsza strona, Temat: Antykoncepcja
"Zatem każdy, kto spełniając akt małżeński, świadomie go pozbawia naturalnej skuteczności działa przeciw naturze i dopuszcza się przez to czynu haniebnego i nieuczciwego w swej istocie. Ktokolwiek użyje małżeństwa w ten sposób, że akt małżeński, przez zastosowanie sztucznych sposobów ludzkich, pozbawia jego naturalnej siły rozrodczej, łamie prawo Boskie i natury, oraz obciąża swoje sumienie grzechem ciężkim"
Oh dear. Myślę, że ludzie nawet mocno wierzący nie mają takiego podejścia. Chyba że mam za dużą wiarę w ludzi..

3

@Wilczeq Chyba nie wiesz o czym piszesz.

1

@Ghotti Co masz na myśli?

0

@MichalZZZ Fortuna nie ma chyba tego.

0

Jakieś pewniaczki na dziś? :D

0

@MatiVEB25 Czemu więc np. wiek córek 9, 4 i 2 nie byłby prawidłowy?

2

@baczmus "Poziom trudności 3/10" xD

0

3

@fajny_football I to nie był 3 sezon Guardioli, tylko pierwszy, gdzie wprowadzał swój pomysł. Tu już widzieliśmy "pomysł" Valverde

0

Jaka wielka impreza (tj. Euro/MŚ) była waszą świadomą (pamiętacie większość, oglądaliście prawie wszystkie mecze)?
Moja (gówniarz jestem) to MŚ 2014

2

Jeśli w następnym meczu (u siebie z Valencią) nie zdobędziemy kompletu punktów będzie to najgorszy start sezonu w XXI wieku.

1

@Hosh Sabaton nie zagra. Wypadek mieli.

0

@daniel32778 Ale my tam wygrywamy dosyć regularnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?