Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zodiak_10 Genialny pomysł, aby zachęcić ludzi :D
0
@Suzu Źle nie gra, szuka piłki. Ale jak już ją dostanie, ma genialną sytuacje, to strzela jak ślepy.
17
@Titi141414 Oh shit, Here we go again
0
@fajny_football Trochę słabszy? 3 lata to krótki okres?
2
@Asturyjczyk Ogólnie historia bardzo ciekawa i polecam zagłębić się w temat. Nawet powstała piosenka na podstawie tej historii. Broń dostała od ojca na... gwiazdkę.
0
@kenneth99 Drzewa ptakom
0
Jeszcze ktoś będzie podważać klasę Roberta? ;)
0
@Suzu Dlatego napisałem, że 500 NIE postawiłem ;)
0
@MesQueUnClub_87 oczywiście tam 500 nie postawiłem, to był e-kupon.
0
@MesQueUnClub_87 https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTQxMzI5NjYyNDU3MjcwMDoR/CCsSuc9jFMmZIc=
&kind=MAIN
0
@MesQueUnClub_87 https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTQxMzI5NjcwNzk1MzMwMDqj3VTH6He2aXSFU8Q=
&kind=MAIN
0
@MesQueUnClub_87 Dwa razy mi taki wszedł. Do 3 razy sztuka? :D
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM5Njc0MzY5NzcwMDpZcOxqHN1dIvwuujk=
&kind=MAIN
Wejdzie? :D
0
D E F G E C D
~ Lick
0
@Jackazz Czy Ty jesteś ślepy?
Jeśli chcą palić, niech palą z głową. Jeśli chcą pić, niech piją z głową.
Jeśli ktoś jest na tyle idiotą, że daje sie w tym kraju złapać na paleniu/piciu wiedząc, że za to można iść za kratki to tak, powinien "palić do lustra"
Dalej nie rozumiesz?
0
@kuba1794 W Polsce również odczujemy tego skutki. Z niedzieli na poniedziałek ciśnienie w ciągu 24h spadnie o ok. 17 hPa. W poniedziałek o świcie ciśnienie będzie wynosić ok. 990hPA. Bardzo niskie.
1
@Barwindg Z kolei na PS masz świetne gry, które są tylko na PS, chociażby The Last Of Us.
0
@Bruttal Chyba nie zrozumiałeś. Nie zakazuje im chodzić z tym, ale jak widać - jeśli nie siedzisz w pace - chodzisz z głową. Nie dajesz sie złapać. I o to mi chodzi. Jeśli już chcą z tym wyłazić na dwór i sie chwalić to niech to robią chociaż z głową.
0
@Bruttal Jeśli młodzi są na tyle głupi, że wiedząc że za marihuane mogą iść za kratki i wychodzą z nią na miasto to przyda im sie trochę kary.
0
@TheNekro94 Ale podobna zasada jest wszędzie. Pół litrowa butelka pepsi kosztuje 2 zł. Logicznie 2 litry powinny kosztować 8, no nie? Za 5 zł maksymalnie już dostaniesz.
0
@Phatro Ta, post był w akcie desperacji, forma wyżalenia. :D
2
@Phatro Szczerze? Jestem tu 2 lata, naprawdę było dużo walki o to i wątpię już ze coś się zmieni.
Ja rozumiem, że to jest mało, ale w regulaminie ponoć 100% naszych pieniędzy idzie na produkty. Wierz mi, to nie są jajka z wolnego wybiegu.
Anyway. Chodzi mi tylko o to, by się najeść, bo sam rozumiesz.
Jednym z kryteriów dzięki czemu tu jestem to właśnie obowiązek korzystania z wyżywienia.
Sam też przyznaj, że za 10 zł chociażby w szkole były naprawdę dobre obiady. Czy bary mleczne.
Nie chodzi mi o drogość.
0
Komentarz usunięty
1
@Phatro Zresztą. 7 zł to mało, owszem. Ale jak płacisz te 7 zł przez 20 dni w miesiącu, przez 3 lata to coś strzela przez takie jedzenie.
5
@Phatro Narzekam, a i owszem. Bo tym czymś sie nie można najeść, a takie jest założenie wyżywienia w bursach. Psie pieniądze? Ja nie wymagam łososia z jakimś kawiorem. Wymagam dobrego i pożywnego jedzenia, a to takim nie jest.
Nie, nie będę wracał z przyjemnością do takich czasów bo wracam do swojego miasta, idę do baru mlecznego i za 10 zł mam dwudaniowy obiad.
2
@Socjopata Niedługo, co nie znaczy teraz.
Zresztą, McDonaldy i inne takie gówna są stosunkowo drogie jak na możliwość najedzenia się tym.
1
Za 7 zł na sam obiad w bursie dostałem:
Jedno jajko, 100g niedogotowanych ziemniaków i surówke.
Można wziąć też barszcz ukraiński, który jest bez smaku.
Nosz kurcze jego mać. Za co ja płacę? :v
Dobrze, że tylko rok mi został w tym budynku.
0
@Suzu https://sklep.cyfrowypolsat.pl/lsf?utm_expid=.-OnX0BEoQXKKfM48jXEh0g.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F
Tutaj możesz sobie wybrać. Pakiet za 60 + Eleven + Polsat Sport premium. Wychodzi Ci 80 zł za miesiąc, ale dzięki temu, że masz 3 miesiące darmo, średnia to 70 na miesiąc.
Ja mimo wszystko mam i tak 70, ale staly klient, może dlatego.
1
@Mathew86 Ah, czyli Neymar domaga sie należnych pieniędzy, mimo to chce iść na ugodę, a Barca ma sie wypiąć? Ok.
0
@Uukasz_93 To od cholery płacisz. Mam CP, Polsat Premium, Eleveny i naprawdę sporo kanałów, "bule" 70 zł