0

Credit Agricole czy GetIN Bank? A może jeszcze inny? :D

1

@Kokokokok I te kibicowanie bodajże Francuzom w finale, aby ich udupili :D

15

Za 2 dni minie 5 lat od kiedy Polska zaczęła drogę po Brąz na Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej.
5 lat. Jak ten czas zapie*dala.
A teraz ze średniej grupy nie możemy awansować na ME..

1

@Zip zaskoczyło go, że Atletico przy wyniku 1-2 narzuciło pressing. Wow.

0

@Hanok To jaki przepis chcesz wprowadzić? Od ilu centymetrów ma być spalony? Nie da się tego rozważyć, bo ZAWSZE będą kontrowersje, że tam jest 9,49 a nie 9,5cm.
Podobnie jak z tą ręką Messiego w polu karnym. Zmienili, że przy zdobyciu gola każda ręka będzie gwizdana.

1

@Yoshi94 Był spalony. Minimalny, ale był.

1

@Hanok jaka niby różnica? XD Spalony to spalony. Po to została wprowadzona ta technologia aby takie sprawy rozwiązywać.
Ma być w przepisie że od pół metra dopiero jest spalony? A jak będzie 49. 5cm?
Spalony zawsze jest spalonym. Nie ważne jaki.

0

@Hanok Spalony i ręka. Czemu więc powinno być 4:1?

0

@Kondzix spalony to spalony.

2

Ale zobaczcie na Simeone. Było 2-1 i cały czas skakał przy tej Linii. Skacze do teraz. Valverde? No.. No.

0

@jedrek7000 bark był liczony, bo dłoń przecież nie jest w grze.

2

Wg mnie faul był jeszcze przed wykonaniem rzutu rożnego. I dlatego tylko żółta.

0

@niepoprawniepoprawny są! ;)
Jak coś to pisz.

1

@NaFazieHitman czy oni nie wiedzą, że jajo sie robi...?

0

@Artsss prędzej Europa vs Ameryka Południowa

5

@contowsky co ciekawe. W ich lidze za zwycięstwo przyznaje się... 4 punkty.

0

@Cvzx Albo źle napisałem albo cały czas źle mnie rozumiecie.
Znam definicje pierwiastka, ale myślałem, że ma ona głębszy sens
Że jest ona jakoś specjalnie "udowodniona". Doczytałem na jakichś forach, że po prostu jest to historycznie uwarunkowane, że z pierwiastka kwadratowego nie ma liczby ujemnej. bez większego "dowodu" czy czegokolwiek. Tylko o to mi chodziło.

0

@konrad1661 i, tak, wiem.

0

@grubson_bubson jutro... Znaczy dzisiaj, ale jak w końcu pójdę spać to się nad tym zastanowię :D tak czy inaczej, dzięki!

0

@HassanMubarak W kwadratowym, czy też arytmetycznym, to tak nie działa.

0

@grubson_bubson Nah, nie tyle co nie znałem/myliłem, co jedynie myślałem czemu właśnie z definicji b>równe0. Myślałem, że ma to głębszy sens.

0

@jeyx77x Z pierwiastka kwadratowego masz rozwiązania 2 i -2? No nie. Masz tylko odpowiedź 2.

0

@matirafi Z definicji nie możemy dzielić przez 0, ale jest to udowodnione.

0

@Piorun No nie. Pierwiastek z 4 to tylko 2.
Ja tu mówię o pierwiastku :D

0

@Hushovt A ja wręcz uwielbiam :D Serio, rozwiązywanie wszelkich rodzajów zagadek, działań, czy siedzenie nad książką poprostu sprawia mi przyjemność.

0

Każdy wie.. A przynajmniej każdy kto skończył podstawówke powinien wiedzieć.. Że pierwiastek z 4=2. Wiadomo, 2*2=4.
Ale.. Czemu nie -2? -2*-2 również równa się 4.
Owszem, taka jest definicja. Ale matma jest na tyle rozumnym przedmiotem, że wszystko jest udowodnione, ma sens. Więc.. Jakiś Pomysł?

4

@Danny Gaucho ładny sweter.

3

@LeoKrol Polecam Revolut.

15

@SeeleyBooth Nie wiem czy tu jest z czym dyskutować.

0

Ile czasu, mniej więcej, uczyliście sie zakładać soczewki? Jak się przemóc?
Jako dzieciak byłem u okulisty i kazał mi siedzieć 5 godzin nad jednym okiem więc sie trochę zraziłem.
Jakieś porady?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?