0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalonbar Żółtek sobie poradzi

2

@Bobo25 ciekawi mnie jak długo zajmie rozesłanie 30 milionów listów poleconych.

0

A jeśli chodzi o wygląd i prezencje? Który z kandydatów prezentuje się najlepiej na prezydenta, pomijając merytoryke ich wypowiedzi? :D

0

@Lord_Vader genialny głos z pięknym wokalistą*

0

@BarcaInfo Te arabskie komentarze są genialne.

0

@koziar widzę świąteczna atmosfera tam.

1

@Chwytliwy Myślisz że nie dostrzeże różnicy między Sosnowcem i Nowym Jorkiem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest tu może jakaś osóbka studiującą informatykę? Mam kilka pytań :D

0

@monek77 Dzięki, ale bardziej chodzi mi o coś co będę mógł od razu "wyświetlać" na komputerze.
Chociażby rysować piękne funkcje w paincie używając takiego bajeru :D
Ale wiem w którym kierunku szukać, dzięki!

1

@DLFCB Generalnie nie przepadam za słabą grą aktorską*, słabym scenariuszem i heheszkami bo "ku*wa" pada.
* Nie wszystkich(!)

0

Czy wie może ktoś z was jak się nazywa firma albo w ogóle jak się nazywa taki sprzęt..
Chodzi mi o jakiś amatorski.. "panel?", tak abym mógł podłączyć do komputera (np. USB), ja będę pisał fizycznie na tym panelu, tak jak w zeszycie, a to co będę pisać będzie sie wyświetlać na komputerze (Paint, albo jakiś przeznaczony do tego program). Nie wiem czy wgl to dobrze wytłumaczyłem :D
Z góry dzięki.

0

@kamilos1214 "jakąś tam wypowiedź", czytałeś to w ogóle czy z góry zobaczyłeś Stanowski to be?

0

@MarioVeB! Chyba że zmarły jest metr pod ziemią.

0

@kamilos1214 Nie będzie.

2

@IronSanHybrid Tydzień temu byłem tego pewien w 100 %. Teraz z dnia na dzień słuchając kolejnych wywiadów z CKE, MEN, coraz bardziej wątpię.

0

Wybory 10 maja
A co z egzaminami 8klasisty, maturalne, zawodowe? Uważacie ze będą o czasie?
Przypominam, że chociażby 8 klasisty są już tydzień po świętach.

0

@TheMugShot Zadania maturalne robię bez problemu, jest taki w zasadzie głupi problem odczytania z zadania.
Więcej informacji na priv :D

2

Jest tu jakiś z cwaniak z wzorów Viete'a?

0

@Shroud jeśli to sprawy techniczne to lepiej żeby dopracowali do perfekcji, bo na to ta historia zasługuje :D

1

@Martwy HABA!!!!

0

@pax Jego wina. Nie mógł sie wcześniej urodzić?

0

@VenoM przecież to jest spadek jednodniowy, tak to cały czas roslo
I to mocno.

11

@Puyolex To był ten klasyk gdzie Munir "zabrał" Pique szansę na manite?
Jeśli tak to właśnie z tego :D

3

@l0Messini Chyba widać no nie?

1

@HansLanda A co powiesz na to, że we Włoszech jednej doby zmarło więcej osób niż przez cały poprzedni sezon grypy we Włoszech?

0

Po wielu miesiąc w końcu postanowiłem założyć Twittera.
Kogo polecacie obserwować? Niekoniecznie ze świata piłki.
Polsko/anglo-języczni. Innych języków nie znam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?