Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalonbar Żółtek sobie poradzi
2
@Bobo25 ciekawi mnie jak długo zajmie rozesłanie 30 milionów listów poleconych.
0
A jeśli chodzi o wygląd i prezencje? Który z kandydatów prezentuje się najlepiej na prezydenta, pomijając merytoryke ich wypowiedzi? :D
0
@Lord_Vader genialny głos z pięknym wokalistą*
0
@BarcaInfo Te arabskie komentarze są genialne.
0
@koziar widzę świąteczna atmosfera tam.
1
@Chwytliwy Myślisz że nie dostrzeże różnicy między Sosnowcem i Nowym Jorkiem?
3
@Rudi35 https://www.google.com/amp/s/obcyjezykpolski.pl/mierz-sily-na-zamiary/amp/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest tu może jakaś osóbka studiującą informatykę? Mam kilka pytań :D
0
@monek77 Dzięki, ale bardziej chodzi mi o coś co będę mógł od razu "wyświetlać" na komputerze.
Chociażby rysować piękne funkcje w paincie używając takiego bajeru :D
Ale wiem w którym kierunku szukać, dzięki!
1
@DLFCB Generalnie nie przepadam za słabą grą aktorską*, słabym scenariuszem i heheszkami bo "ku*wa" pada.
* Nie wszystkich(!)
0
Czy wie może ktoś z was jak się nazywa firma albo w ogóle jak się nazywa taki sprzęt..
Chodzi mi o jakiś amatorski.. "panel?", tak abym mógł podłączyć do komputera (np. USB), ja będę pisał fizycznie na tym panelu, tak jak w zeszycie, a to co będę pisać będzie sie wyświetlać na komputerze (Paint, albo jakiś przeznaczony do tego program). Nie wiem czy wgl to dobrze wytłumaczyłem :D
Z góry dzięki.
0
@kamilos1214 "jakąś tam wypowiedź", czytałeś to w ogóle czy z góry zobaczyłeś Stanowski to be?
0
@MarioVeB! Chyba że zmarły jest metr pod ziemią.
0
@kamilos1214 Nie będzie.
2
@IronSanHybrid Tydzień temu byłem tego pewien w 100 %. Teraz z dnia na dzień słuchając kolejnych wywiadów z CKE, MEN, coraz bardziej wątpię.
0
Wybory 10 maja
A co z egzaminami 8klasisty, maturalne, zawodowe? Uważacie ze będą o czasie?
Przypominam, że chociażby 8 klasisty są już tydzień po świętach.
0
@TheMugShot Zadania maturalne robię bez problemu, jest taki w zasadzie głupi problem odczytania z zadania.
Więcej informacji na priv :D
2
Jest tu jakiś z cwaniak z wzorów Viete'a?
0
@Shroud jeśli to sprawy techniczne to lepiej żeby dopracowali do perfekcji, bo na to ta historia zasługuje :D
1
@Martwy HABA!!!!
0
@pax Jego wina. Nie mógł sie wcześniej urodzić?
0
@VenoM przecież to jest spadek jednodniowy, tak to cały czas roslo
I to mocno.
11
@Puyolex To był ten klasyk gdzie Munir "zabrał" Pique szansę na manite?
Jeśli tak to właśnie z tego :D
3
@l0Messini Chyba widać no nie?
1
@HansLanda A co powiesz na to, że we Włoszech jednej doby zmarło więcej osób niż przez cały poprzedni sezon grypy we Włoszech?
0
Po wielu miesiąc w końcu postanowiłem założyć Twittera.
Kogo polecacie obserwować? Niekoniecznie ze świata piłki.
Polsko/anglo-języczni. Innych języków nie znam :D