1

Ma Lech szanse, przy odrobinie szczęścia.

2

@KSSniper Ale też ładnie pracował w obronie. Zdziwiłem się przy kilku momentach, jak on się cofał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 I czy potem można ze smakiem zjeść?* :D

0

Czy ciasto z piekarni mogę dłużej niż tydzień trzymać w lodówce?

0

@Pawlusek Pieniądze to raz.
Dwa, stawianie na wychowanków w Barcelonie pozostawia wiele do życzenia.

1

Wybory 20 marca. A kiedy Bartomeu kończy urząd? Bo to inna sprawa... ;)

0

@Pressinho Ale też fatalnie zarządzane kluby są tego powodem.

8

@Janas11224 Rok z gościem który nie chce tutaj grać, który będzie kapitanem zespołu. Piękny to będzie rok.

0

Jeśli mielibyście cały zarząd jakiegokolwiek klubu na świecie przenieść do Barcelony - jaki byście wybrali?
Osobiście u mnie Bayern byłby jednym z faworytów.

1

@Cyzix Ktoś chyba ma ruskiego streama xD

0

@kibicsportu@ Jako dzieciak gralem kiedyś w małym klubie.
Dzieciak, z 13 lat. Trener nas nie uczył taktyki bo "jestesmy za młodzi i nie ogarniemy" :)

2

@Dani13 Narazie to Ty pieprzysz głupoty. Polska piłka jest chujowa i tyle.

6

@Dani13 Czyli to wina Strejlaua. Wszystko jasne.

0

Ma może tutaj ktoś wiedzę nt. wniosków o udostępnienie informacji publicznej? Potrzebuje małej pomocy.

0

@Jaca27 To z pewnością.
Tylko to zajmie długi czas. 5 lat minimum.

8

@Pawlak1992 Tylko że po Ronaldinho widać było zastępcę - Messiego.
Po Messim.. Nie widzę. Mimo wszystko, narazie nie ma tutaj takiej osoby.

0

@FafitFCB Sarkastyczny komentarz, nie widzę nic złego.

1

@Moriarty Ah, to kompletnie inne światy :D Ja na matmę z kolei.
Tak czy inaczej - obyśmy razem byli szczęśliwi 31.08 :D
Powodzenia!

0

@Moriarty O proszę. Mogę wiedzieć jaki kierunek?

0

Wybiera sie ktoś stąd na UJ?

9

@Coutinho007 A mi sie podoba.

5

@MesQueUnClub_87 Wszędzie musicie to LGBT wciskać?
Nawet w pogodę?

0

@Encore żeby tak wyzywać swojego byłego zawodnika.. No popatrz..
Wcale nie ma tu tego co do Neymara.
Ale tak, to inna sytuacja bo leci na kase oszust jeden.
XD

0

@Melman Tylko że PSG koniec końców wygrało. Barca, niekoniecznie.

0

@Tomo1989 cudnie, we wrześniu akurat sie tam Przeprowadzam

0

@Dosq ale stracili dwie, a nie 8 bramek. ;)

1

@Chinaski W Niemczech nie żyje więc wiadomo, mnie to aż tak nie dotyka, ale ja im kibicuje.
Fajnie grają, tworzą teraz swoją historię, w ciągu kilku lat od zaplecza niemieckiej piłki do półfinału Ligi Mistrzów.
I to bez zakupu jakichś wielkich nazwisk - Neymarów i innych.

1

Pablo "Sarabija"? Zawsze czytałem "Sarabja". Ja sie myliłem czy to komentator niezbyt poprawnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?