Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma Lech szanse, przy odrobinie szczęścia.
2
@KSSniper Ale też ładnie pracował w obronie. Zdziwiłem się przy kilku momentach, jak on się cofał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 I czy potem można ze smakiem zjeść?* :D
0
Czy ciasto z piekarni mogę dłużej niż tydzień trzymać w lodówce?
0
@Pawlusek Pieniądze to raz.
Dwa, stawianie na wychowanków w Barcelonie pozostawia wiele do życzenia.
1
Wybory 20 marca. A kiedy Bartomeu kończy urząd? Bo to inna sprawa... ;)
0
@Pressinho Ale też fatalnie zarządzane kluby są tego powodem.
8
@Janas11224 Rok z gościem który nie chce tutaj grać, który będzie kapitanem zespołu. Piękny to będzie rok.
0
Jeśli mielibyście cały zarząd jakiegokolwiek klubu na świecie przenieść do Barcelony - jaki byście wybrali?
Osobiście u mnie Bayern byłby jednym z faworytów.
1
@Cyzix Ktoś chyba ma ruskiego streama xD
0
@kibicsportu@ Jako dzieciak gralem kiedyś w małym klubie.
Dzieciak, z 13 lat. Trener nas nie uczył taktyki bo "jestesmy za młodzi i nie ogarniemy" :)
2
@Dani13 Narazie to Ty pieprzysz głupoty. Polska piłka jest chujowa i tyle.
6
@Dani13 Czyli to wina Strejlaua. Wszystko jasne.
0
Ma może tutaj ktoś wiedzę nt. wniosków o udostępnienie informacji publicznej? Potrzebuje małej pomocy.
0
@Jaca27 To z pewnością.
Tylko to zajmie długi czas. 5 lat minimum.
8
@Pawlak1992 Tylko że po Ronaldinho widać było zastępcę - Messiego.
Po Messim.. Nie widzę. Mimo wszystko, narazie nie ma tutaj takiej osoby.
0
@FafitFCB Sarkastyczny komentarz, nie widzę nic złego.
1
@Moriarty Ah, to kompletnie inne światy :D Ja na matmę z kolei.
Tak czy inaczej - obyśmy razem byli szczęśliwi 31.08 :D
Powodzenia!
0
@Moriarty O proszę. Mogę wiedzieć jaki kierunek?
0
Wybiera sie ktoś stąd na UJ?
9
@Coutinho007 A mi sie podoba.
5
@MesQueUnClub_87 Wszędzie musicie to LGBT wciskać?
Nawet w pogodę?
0
@Encore żeby tak wyzywać swojego byłego zawodnika.. No popatrz..
Wcale nie ma tu tego co do Neymara.
Ale tak, to inna sytuacja bo leci na kase oszust jeden.
XD
0
@Melman Tylko że PSG koniec końców wygrało. Barca, niekoniecznie.
0
@Tomo1989 cudnie, we wrześniu akurat sie tam Przeprowadzam
0
@Dosq ale stracili dwie, a nie 8 bramek. ;)
1
@Chinaski W Niemczech nie żyje więc wiadomo, mnie to aż tak nie dotyka, ale ja im kibicuje.
Fajnie grają, tworzą teraz swoją historię, w ciągu kilku lat od zaplecza niemieckiej piłki do półfinału Ligi Mistrzów.
I to bez zakupu jakichś wielkich nazwisk - Neymarów i innych.
1
Pablo "Sarabija"? Zawsze czytałem "Sarabja". Ja sie myliłem czy to komentator niezbyt poprawnie?