Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca jak zwykle na farcie w ostatniej minucie.
:))))))
0
@tristan87 a w sobotę wyszedł ze szpitala.. Kurcze, szkoda straszna.
0
Haaland ma dostać drugą najwyższą pensje w zespole, zaraz po Messim.
Pomijając to na ile to jest fake news, należy mu się, czy nie? :)
3
@Pilka_jest_okragla XD
2
@Mr8lack Ale... to nie jest burdel, tak zawsze było.
Masz kwarantannę do momentu uzyskania wyniku negatywnego testu na Covid.
Na test masz dojechać środkiem własnym.
0
@pawello10 No tak.
7
@pawello10 "Messiemu sie należy" kocham ten argument.
Jak Argentyna wygra to będzie im sie należeć. Póki co, nie należy im się. Ani Messiemu, ani Argentynie.
1
@Pawel13sz Myślałem że zagrania Hurkacza wrzucasz.
5
0
Ło pierun, na Andore wychodzimy trzema napastnikami :D
0
@bielik Dla mnie taki telefon już jest stary, ja co tydzień nowy kupuje
0
Co ciekawego na obiad możecie zaproponować? Od zup, przez mięsa, po jakieś wegetariańskie obiady. Wszystko co wam przyjdzie do głowy, ostatnio zasmakowało :D
0
Świetne zmiany Sousy, trzeba to przyznać
0
Dajcie Sousie obywatelstwo Polskie.
0
WIELKI PIĄTEK POLAK
1
Ta obrona to jest żart
1
No i chuj. (15)
0
@PershingFanatykLMFCB bo Lewandowski nie tworzy akcji
3
@masq Trzeba było sobie dzieciaka zrobić, a nie narzekać na wielki PiS.
I 500+ i wolne z pracy. Same plusy.
0
@ElKamil A jak wprowadzą stan wyjątkowy? :)
2
O 11:00 konferencja dot. obostrzeń, będzie Morawiecki! Po raz pierwszy od dawna chyba xD
Mam nadzieję że to nie zwiastuje zakazu przemieszczania się.
0
Atletico dzisiaj zerżnięte przez sędziego strasznie.
3
@PatrychoO Mi z kolei kompletnie nie podszedł, może kilka scen. Ale tak to straszne męczarnie dla mnie. Nie moje kino.
1
@Barca1992 "covidianie" cały czas twierdzą, że to wina obu
0
@LeoMessiah XD oczywiście, że nie. I mówię to jako student matematyki
0
@Jinx Gdyby Barcelona grała w Szwajcarii to super motyw ten krzyż. No ale nie gra.
0
@Barca1992 pierdolenie, po prostu ludzie nie potrafią czytać
0
@Katalończyk 99 Widzę 4 Twój komentarz w ciągu kilku minut o tym samym, gdzie już Ci tłumaczono kilka razy że takie są przepisy, ślepy?
0
@Katalończyk 99 czyli nie znasz przepisów.
0
@Katalończyk 99 nie znasz przepisów?