3

Jak obstawiacie dzisiejszy Finał Ligi Mistrzów? Mam nadzieję że City da radę w ciągu 90 minut, bo kupon obstawiony :D

11

Można na Polsat narzekać, ale trzeba przyznać że komentatorów siatkarskich mają świetnych.

2

@njuerr zajmując drugie miejsce przegrywasz finał. Zajmując trzecie - wygrywasz mecz. To różnica jest.

0

@BartqRKO oj, z pewnością dodatkowa kasa, do tego brązowe medale, nie ma opcji aby grali tam rezerwowi :D

0

Czy powinny być, według Was, rozgrywane mecze o 3 miejsce Ligi Mistrzów?
A 3 miejsce Ligi Europy?

7

De Gea ostatni raz rzut karny obronił w... 2016 roku.


1

Ten komentator na Polsacie to pajac czy co? wytyczne są żeby czekać jeśli nie ma się pewności ze spalonym, a ten się dziwi. No co za kurwa pajac.

5


Świetnie Milik trafił.

2

0

Ej, a ta Nowa Miotła? Dużo o niej mówią i daje dobre wyniki dosyć często. Może by zatrudnić jako trenera.

0

Kto ma - według Was - gorszą kadrowo sytuację w tym momencie? Barcelona czy Real?
Pomijam wszelkie kontuzje, kwarantanny.

0

@Colin94 Cholera wie :D A to różnica?

0

Cześć! Znacie może kogoś kto studiuje matematykę na UP w Krakowie? Prosiłbym priv jeśli tak! ;)

6

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Boże święty jaki ja jestem przeszczęśliwy, że mu się to udało. Brawo Robert.

14

Najgorzej wykonany karny jaki widziałem od dawna. Ani tu siły, ani techniki, nic.

1

@don'T.R.I.P.e no więc pewnie jak zapłacisz ponownie (pobierze Ci się z konta) to Ci informacja zniknie.

19


Będzie oglądane? :D

2

@messi564 Wiem, że na kilku osobach to gówno a nie argument, ALE.
Mój Tata i mama wzieli Pfizera, nic prócz bólu ręki.
Ja i dziewczyna wzięliśmy Moderne, nic prócz bólu ręki.
Mama dziewczyny wzięła Astrę, 2 dni z objawami grypopodobnymi, gorączka, etc.
Nie neguje Astry, daje tylko przykład na swojej rodzince :p

0

@MaziFCB a mimo to 40% bramek ligowych całego Juventusu jest jego.

1

@mr_robot Są jedyni w lidze

0

0

Ale na dzisiaj tasiemiec pójdzie, czuję to w kościach.

0

Najbardziej obiektywna strona z której mogę się czegoś więcej dowiedzieć o Nowym Ładzie to..?

20

Teraz w szatni Lewy smsuje do Gikiewicza, żeby coś tam wpuścił w ostatniej... choć jedną :D

0

Naprawdę nie rozumiem tego Freiburga. Nie chcą mieć polskich kibiców? Powinni dać Lewemu na luzie strzelić dwie bramki, i tak w lidze o nic nie grają. No jedynie o jakąś ligę konferencji, ale to wstyd w niej grać.

1

@Messibestplayerintheworld Niestety w tych najważniejszych meczach przyszły porażki i remisy...

3

To jak, Lewy pobije dziś rekord Muellera? ;)

2

@Mario96w moja dziewczyna i ja przeszliśmy bez problemu. Jedyne co to ręka bolała, prócz tego żadnych dolegliwości. 20 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?