Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak obstawiacie dzisiejszy Finał Ligi Mistrzów? Mam nadzieję że City da radę w ciągu 90 minut, bo kupon obstawiony :D
11
Można na Polsat narzekać, ale trzeba przyznać że komentatorów siatkarskich mają świetnych.
2
@njuerr zajmując drugie miejsce przegrywasz finał. Zajmując trzecie - wygrywasz mecz. To różnica jest.
0
@BartqRKO oj, z pewnością dodatkowa kasa, do tego brązowe medale, nie ma opcji aby grali tam rezerwowi :D
0
Czy powinny być, według Was, rozgrywane mecze o 3 miejsce Ligi Mistrzów?
A 3 miejsce Ligi Europy?
7
De Gea ostatni raz rzut karny obronił w... 2016 roku.
1
Ten komentator na Polsacie to pajac czy co? wytyczne są żeby czekać jeśli nie ma się pewności ze spalonym, a ten się dziwi. No co za kurwa pajac.
5
Świetnie Milik trafił.
2
@EdinsonCavani Najlepszy i tak komentarz.
https://x.com/Pozycz_dyche2/status/1397396792992485383
0
Ej, a ta Nowa Miotła? Dużo o niej mówią i daje dobre wyniki dosyć często. Może by zatrudnić jako trenera.
0
Kto ma - według Was - gorszą kadrowo sytuację w tym momencie? Barcelona czy Real?
Pomijam wszelkie kontuzje, kwarantanny.
0
@Colin94 Cholera wie :D A to różnica?
0
Cześć! Znacie może kogoś kto studiuje matematykę na UP w Krakowie? Prosiłbym priv jeśli tak! ;)
6
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Boże święty jaki ja jestem przeszczęśliwy, że mu się to udało. Brawo Robert.
14
Najgorzej wykonany karny jaki widziałem od dawna. Ani tu siły, ani techniki, nic.
1
@don'T.R.I.P.e no więc pewnie jak zapłacisz ponownie (pobierze Ci się z konta) to Ci informacja zniknie.
19
Będzie oglądane? :D
2
@messi564 Wiem, że na kilku osobach to gówno a nie argument, ALE.
Mój Tata i mama wzieli Pfizera, nic prócz bólu ręki.
Ja i dziewczyna wzięliśmy Moderne, nic prócz bólu ręki.
Mama dziewczyny wzięła Astrę, 2 dni z objawami grypopodobnymi, gorączka, etc.
Nie neguje Astry, daje tylko przykład na swojej rodzince :p
0
@MaziFCB a mimo to 40% bramek ligowych całego Juventusu jest jego.
1
@mr_robot Są jedyni w lidze
0
https://www.facebook.com/LaczyNasPilka/videos/213727213666527/
Co tu się dzieje... :D
0
Ale na dzisiaj tasiemiec pójdzie, czuję to w kościach.
0
Najbardziej obiektywna strona z której mogę się czegoś więcej dowiedzieć o Nowym Ładzie to..?
20
Teraz w szatni Lewy smsuje do Gikiewicza, żeby coś tam wpuścił w ostatniej... choć jedną :D
0
Naprawdę nie rozumiem tego Freiburga. Nie chcą mieć polskich kibiców? Powinni dać Lewemu na luzie strzelić dwie bramki, i tak w lidze o nic nie grają. No jedynie o jakąś ligę konferencji, ale to wstyd w niej grać.
1
@Messibestplayerintheworld Niestety w tych najważniejszych meczach przyszły porażki i remisy...
3
To jak, Lewy pobije dziś rekord Muellera? ;)
2
@Mario96w moja dziewczyna i ja przeszliśmy bez problemu. Jedyne co to ręka bolała, prócz tego żadnych dolegliwości. 20 lat.