8

@Lucassito wow, ale zjebanym trzeba być aby coś takiego napisać

0

Mateu Lahoz sędzią Finału Ligi Mistrzów.
Co UEFA w nim widzi? :)

36

Hitem był Lągle który w 91 minucie postanowił grać na czas i wyku..ić piłkę w kosmos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Fetta nope, liczy się bilans meczów bezpośrednich najpierw.

2

@KacperVEB VAR, karny + 5 zmian

2

Jaki piękny dzień. Juve w dupe, Real w dupe. Póki co, oby nie zaprzepaścili tego.

0

Miał ktoś problem, że nagle mu wysiadł jeden z portów USB-C w laptopie? ;) Nie wiem czy to po aktualizacji jakiejś czy nie...

4

@CzarnyKapelusz "połowa tej strony to zwykła dzieciarnia";
"ja już będę robił screeny (..) będę je porównywał z ich komentarzami" XDDD

0

Jest tu ktoś z Krakowa piszący jutro maturę? Najlepiej XVI LO, jest pilna sprawa :D

2

Jeszcze ponad 2 lata do kolejnych wyborów...
Czemu ten czas tak wolno leci.. :D

0

@Quavosk co to znaczy że nie będą egzekwować?

1

Oglądałem ostatnie 20 minut i przez ten czas City zdominowało PSG totalnie. Tak było cały mecz czy na końcówkę się rozruszali?

0

@Chwytak dlatego, że wszyscy, którzy zostali wpuszczeni na koncert zostali przebadani na obecność koronawirusa.

0

Btw, odważnie że za zaledwie 300 zł w roku zapraszacie na spotkanie integracyjne. Coś czuję, że sporo osób może to wesprzeć, będzie impreza... :D

1

FC Barca premium oficjalnie wchodzi :D
Za 50 zł brak reklam i nie tylko.
I co, trzeba było im podsuwać ten pomysł?

0

@BarcaInfo czyli po następnym sezonie odejdzie pewnie stara Gwardia. Bo nie widzę tego inaczej, żeby kolega z boiska ich trenował.

3

@TylkoBarca7273 przecież tak bije od tego autotunem że polscy raperzy by sie nie powstydzili xD

0

@lukas10 myślałem że Rafaela Beniteza... :D

1

Flick już wygląda jakby miał trochę wyjebane, tylko się wkurwia mistrza praktycznie mają w kieszeni. Czeka na wakacje, i tak nie zostaje w Bayernie :D

7

@adambądkowski93 niech żyje UEFA.
Wszystko dla kibiców, dla romantyzmu piłki.

0

@clyde a to widać że wszędzie mają te patenty :D

0

@Rudi35 ale pytasz o małopolske.

0

@clyde jeśli to Kraków to chyba wie gdzie :D

0

@Rudi35 wtf przecież za 5 dni sie obetniesz

0

@tristan87 przecież LM dalej mogłaby funkcjonować.

1

@maroon jakieś 38 milionów Polaków.
W końcu nie można wyjść do kina, do teatru, do kręgielni..

4

@Janiama I taki Bayern ma grać z mistrzem, chociażby, Polski? Tak bez kwalifikacji? Bezsens.

0

@jeyx77x każdy biznes jest po to by zgarniać hajs, od zawsze tak było.
No chyba że mówimy o 8 Lidze Mistrzów, tam chłopaki pewnie dla funu grają.
Ale tych największych? Od początku nastawienie żeby zgarnąć pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?