Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Lucassito wow, ale zjebanym trzeba być aby coś takiego napisać
0
Mateu Lahoz sędzią Finału Ligi Mistrzów.
Co UEFA w nim widzi? :)
36
Hitem był Lągle który w 91 minucie postanowił grać na czas i wyku..ić piłkę w kosmos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fetta nope, liczy się bilans meczów bezpośrednich najpierw.
2
@KacperVEB VAR, karny + 5 zmian
2
Jaki piękny dzień. Juve w dupe, Real w dupe. Póki co, oby nie zaprzepaścili tego.
0
Miał ktoś problem, że nagle mu wysiadł jeden z portów USB-C w laptopie? ;) Nie wiem czy to po aktualizacji jakiejś czy nie...
4
@CzarnyKapelusz "połowa tej strony to zwykła dzieciarnia";
"ja już będę robił screeny (..) będę je porównywał z ich komentarzami" XDDD
0
Jest tu ktoś z Krakowa piszący jutro maturę? Najlepiej XVI LO, jest pilna sprawa :D
2
Jeszcze ponad 2 lata do kolejnych wyborów...
Czemu ten czas tak wolno leci.. :D
0
@Quavosk co to znaczy że nie będą egzekwować?
1
Oglądałem ostatnie 20 minut i przez ten czas City zdominowało PSG totalnie. Tak było cały mecz czy na końcówkę się rozruszali?
0
@Chwytak dlatego, że wszyscy, którzy zostali wpuszczeni na koncert zostali przebadani na obecność koronawirusa.
0
Btw, odważnie że za zaledwie 300 zł w roku zapraszacie na spotkanie integracyjne. Coś czuję, że sporo osób może to wesprzeć, będzie impreza... :D
1
FC Barca premium oficjalnie wchodzi :D
Za 50 zł brak reklam i nie tylko.
I co, trzeba było im podsuwać ten pomysł?
0
@BarcaInfo czyli po następnym sezonie odejdzie pewnie stara Gwardia. Bo nie widzę tego inaczej, żeby kolega z boiska ich trenował.
3
@TylkoBarca7273 przecież tak bije od tego autotunem że polscy raperzy by sie nie powstydzili xD
0
@lukas10 myślałem że Rafaela Beniteza... :D
1
Flick już wygląda jakby miał trochę wyjebane, tylko się wkurwia mistrza praktycznie mają w kieszeni. Czeka na wakacje, i tak nie zostaje w Bayernie :D
7
@adambądkowski93 niech żyje UEFA.
Wszystko dla kibiców, dla romantyzmu piłki.
0
@clyde a to widać że wszędzie mają te patenty :D
0
@Rudi35 ale pytasz o małopolske.
0
@clyde jeśli to Kraków to chyba wie gdzie :D
0
@Rudi35 wtf przecież za 5 dni sie obetniesz
0
@tristan87 przecież LM dalej mogłaby funkcjonować.
1
@maroon jakieś 38 milionów Polaków.
W końcu nie można wyjść do kina, do teatru, do kręgielni..
1
@kuz https://www.google.com/amp/s/www.fcbarcelona.com/en/news/2110622/fc-barcelona-one-of-the-founding-clubs-of-the-new-superleague/amp
4
@Janiama I taki Bayern ma grać z mistrzem, chociażby, Polski? Tak bez kwalifikacji? Bezsens.
0
@jeyx77x każdy biznes jest po to by zgarniać hajs, od zawsze tak było.
No chyba że mówimy o 8 Lidze Mistrzów, tam chłopaki pewnie dla funu grają.
Ale tych największych? Od początku nastawienie żeby zgarnąć pieniądze.