Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo jak mecze ligowe w najbliższym sezonie się zaczynają? Głównie we Włoszech, to będzie jeszcze w sierpniu czy nie?
8
Musimy wygrać z Jankesami, bo nie chcą płacić na naszą polską kulturę. Pokażemy im.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Można by horrory nagrywać na tej stronie
0
@semafor xD Szczerze, w dupie mam to co będzie za 200 lat. Mówię o tym co jest teraz.
0
@Vebrol i? Kłamie?
Pietnascie znakow
0
Ja się zastanawiam czy on serio w to wierzy że sprzęt nie podrożeje.
1
@Pogba Nie mówię że nie jest znana, ale myślę że Lewy będzie bardziej znany.
1
Taka prawda, że wszędzie Lewy będzie związany z Polską, a nie Tokarczuk.
0
Będzie tak samo, Chińczycy 800 milionów wyłożą z właśnej kieszeni XDDD
1
@socha Zawodników nie miał słabych.
3
Komentarz usunięty
3
@Uukasz_93 A kiedy przepraszam miał czas aby poznać tych piłkarzy? Został zatrudniony za późno, to nie jego wina.
0
Spokojnie, wyszliśmy drugim składem.
0
@socha jeszcze trochę.
1
A może by tak Świerczoka na 9 do Barcy?
12
Nie rozumiem jak taki Messi może być 10 razy lepszym piłkarzem od Peszko. Strzela 10 razy więcej bramek?
1
@klopx Jestem pewien, że umiesz powiedzieć "dzień dobry" tak, aby zmolestować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@MarcelNJ11 I dobrze, odmładza zespół. Prezydent na lata.
0
@Tomek54321 no właśnie, więc widać że kasa nie ma zbytnio znaczenia. Znaczenie ma co się z tą kasą robi i jkoch ma się trenerów.
3
@amanter No właśnie chyba nie.
2
@Tomek54321 ile United z tą kasą wygrało przez ostatnie 4 sezony pucharów?
4
Póki co jeden z lepszych finałów. Świetny poziom zespołów, sędziowanie dosyć dobre. Co prawda niektórzy zawodnicy zawodzą, ale ogólnie TOP
22
Podoba mi się ta przerwa na uzupełnienie płynów. Można pójść do lodówki po kolejny płyn.
0
@barcowy1899 Jasia nikt nie przebije przez wiele lat.
0
@joloskyy No jak widać skoro tak ustalili to piłkarzom/zespołom tym bardziej nie przeszkadza :D
0
@joloskyy Te kolory tak się różnią, że uważam że nie ma to żadnego wpływu, nie dla kibiców.
4
@joloskyy nie widzisz różnicy?
0
@deyna2018 z Amerykanami zawsze nam sie ciężko gra