0

Proszę pani, ja jestem confused, to jest misunderstanding

2

3

Tottenham przegrywa z Ferreirą w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy.
Potężny Raków wygrał swój pierwszy mecz. Wniosek prosty.
Raków>Tottenham

3

@LeoMessiah Ja nie muszę zapominać fabuły Star Warsów i Gry o Tron, bo nigdy żadnego nie widziałem... :D

3

Niejako będę tęsknił za Bońkiem, za jego wpisami na Twitterze.. :D Jego pierwsza kadencja była bardzo dobra, druga z wpadkami, ale przede wszystkim poprawił wizerunek PZPN.
Miał kontakty, zrobił wiele. Zobaczymy co teraz nas czeka.

5

@tomek8756 Jak siedzisz na La Rambli to chyba nie takie piękne.

1

Występ Koźmińskiego jest co najmniej śmieszny xD

5


A dla was, był karny czy nie?
Jak ktoś nie wie o co chodzi to tutaj ma odpowiedź - 00:30

Ja mam szczerze dylemat czy to powinien być karny.. Ten ruch gdy "wybijał" ręce trochę dziwny, ale ręce, gdy piłka go trafiła, jednak były tam gdzie ciało...nie wiem.

2

@barcelonaLM przeczytałeś w ogóle jego list?

1

"nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzelone"
Co za pierdolenie.
Ten akurat rzeczywiście był słaby, ale no.

1

Dobra, my tu mówimy o prawdziwym życiu.
Ale jaki skład w Fifie 22 będzie miało PSG, to będzie miazga.

0

@Darkfin Oj może być, jak Legia wejdzie do Ligi Konferencji to tam może nastukać punktów do klubowego i krajowego rankingu, dzięki temu będzie wyżej rozstawiona.

6

Szkoda, bo Legia naprawdę świetnie wyglądała, szczególnie w drugiej połowie.

1

Przemówił Prezes XD


0

@raku207 to był fejur :)

1

Komentarz usunięty

1

@Fenelon Oficjalnie już było kilka dni temu.
Teraz każdy nowy post/wywiad to będzie dla was kolejne "oficjalnie" xD

0

Ale Tebas sie ostatnio rozkręcił xD


1

@marcin62 Co oni kurwa z tym telewizorem mają XD

0

Kiedy jest karny?

0

@QuiqueSetien1958 Jedno z nas niech robi screena i pamięta, bo na pewno któryś z nas zapomni xD

0

@QuiqueSetien1958 zakład z tą Ligą Mistrzów? O 200 zł na dowolny cel charytatywny.

1

@barcelonaLM Powiedział, że chce wrócić na pożegnanie, ale nie na mecz pożegnalny.
Pożegnanie, czyli pełny stadion, a tu Messi cały na biało, daje przemowe, może jakiś charytatywny mecz. Nic więcej.

1

@Kwiatek67 Ja nie dodaje XD

1

@LS Cóż, ja nie mam z tym problemu, żeby jak ktoś wrzuca, to sobie przetłumaczyć xD

1

@LS Wystarczy ctrlc+ctrlv i do translatora.

2

@amanter Nie, nie urośnie.

0

@tomek8756 Liga 3
Liga Mistrzów - 1/4
Puchar Króla - 1/2

19

@LuisSalvano Usuniesz?

0

Ale powiem wam, że Bartomeu to szczwany lis.
Nie pozwolił Messiemu odejść za jego kadencji, wiedział że jego koniec sie zbliża i teraz - mimo tego że w głównej mierze to Bartomeu do tego doprowadził - to Laporta będzie zapamiętany jako ten, kiedy Messi odszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?