Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę pani, ja jestem confused, to jest misunderstanding
2
@Kapitan hawk No i od wtedy coś tam sie zmieniło :D http://web.archive.org/web/20140625141927/http://www.realmadryt.pl/
3
Tottenham przegrywa z Ferreirą w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy.
Potężny Raków wygrał swój pierwszy mecz. Wniosek prosty.
Raków>Tottenham
3
@LeoMessiah Ja nie muszę zapominać fabuły Star Warsów i Gry o Tron, bo nigdy żadnego nie widziałem... :D
3
Niejako będę tęsknił za Bońkiem, za jego wpisami na Twitterze.. :D Jego pierwsza kadencja była bardzo dobra, druga z wpadkami, ale przede wszystkim poprawił wizerunek PZPN.
Miał kontakty, zrobił wiele. Zobaczymy co teraz nas czeka.
5
@tomek8756 Jak siedzisz na La Rambli to chyba nie takie piękne.
1
Występ Koźmińskiego jest co najmniej śmieszny xD
5
A dla was, był karny czy nie?
Jak ktoś nie wie o co chodzi to tutaj ma odpowiedź - 00:30
Ja mam szczerze dylemat czy to powinien być karny.. Ten ruch gdy "wybijał" ręce trochę dziwny, ale ręce, gdy piłka go trafiła, jednak były tam gdzie ciało...nie wiem.
2
@barcelonaLM przeczytałeś w ogóle jego list?
1
"nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzelone"
Co za pierdolenie.
Ten akurat rzeczywiście był słaby, ale no.
1
Dobra, my tu mówimy o prawdziwym życiu.
Ale jaki skład w Fifie 22 będzie miało PSG, to będzie miazga.
0
@Darkfin Oj może być, jak Legia wejdzie do Ligi Konferencji to tam może nastukać punktów do klubowego i krajowego rankingu, dzięki temu będzie wyżej rozstawiona.
6
Szkoda, bo Legia naprawdę świetnie wyglądała, szczególnie w drugiej połowie.
1
Przemówił Prezes XD
0
@raku207 to był fejur :)
1
Komentarz usunięty
1
@Fenelon Oficjalnie już było kilka dni temu.
Teraz każdy nowy post/wywiad to będzie dla was kolejne "oficjalnie" xD
0
Ale Tebas sie ostatnio rozkręcił xD
1
@marcin62 Co oni kurwa z tym telewizorem mają XD
0
Kiedy jest karny?
0
@QuiqueSetien1958 Jedno z nas niech robi screena i pamięta, bo na pewno któryś z nas zapomni xD
0
@QuiqueSetien1958 zakład z tą Ligą Mistrzów? O 200 zł na dowolny cel charytatywny.
1
@barcelonaLM Powiedział, że chce wrócić na pożegnanie, ale nie na mecz pożegnalny.
Pożegnanie, czyli pełny stadion, a tu Messi cały na biało, daje przemowe, może jakiś charytatywny mecz. Nic więcej.
1
@Kwiatek67 Ja nie dodaje XD
1
@LS Cóż, ja nie mam z tym problemu, żeby jak ktoś wrzuca, to sobie przetłumaczyć xD
1
@LS Wystarczy ctrlc+ctrlv i do translatora.
2
@amanter Nie, nie urośnie.
0
@tomek8756 Liga 3
Liga Mistrzów - 1/4
Puchar Króla - 1/2
19
@LuisSalvano Usuniesz?
0
Ale powiem wam, że Bartomeu to szczwany lis.
Nie pozwolił Messiemu odejść za jego kadencji, wiedział że jego koniec sie zbliża i teraz - mimo tego że w głównej mierze to Bartomeu do tego doprowadził - to Laporta będzie zapamiętany jako ten, kiedy Messi odszedł.