Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Row, row, row your boat
1
@DaPidejpi a mówią że tylko w UjEsEj są dobre blackfriday.
0
@Jackazz Prawdopodobnie jutro anulują, ale można chociaż spróbować i pomarzyć xD
1
@DaPidejpi :D Glovo - prawdopodobnie przez błąd - ma kod.
BLACKFRIDAY
Dodaje 125 zł do salda xD
2
Ale że tutaj tak cicho o kodzie promocyjnym Glovo...? :D
0
Koeman zastał Barce drewnianą, a zostawił..?
0
Tak na dobrą sprawę to Koeman swoją karierą w Barcelonie (trenerską) sprawił, że niechętnie kluby będą sięgać po niego.
Nie było wyników
Nie było stylu
A jego motywacja zawodników.. "spójrz na skład, kim ja mam grać?"
0
Widzieliście może "w lesie dziś nie zaśnie nikt 2"?
Jak oceniacie? :D
1
@Criss18Barca naprawdę patrząc na ostatnie występy Barcelony stwierdziłeś że 1/2.5+ to dobry zakład? :D
Podziwiam optymizm
0
Koeman chyba brał korepetycje u Zidana z tymi wrzutkami.
0
Kto jest obecnie najlepszym bramkarzem na świecie?
1
@PatrychoO gratuluje
0
@PatrychoO i po co tu cwaniakować że sie wie jak wklejać posty z Twittera?
0
Przecież Sousa w przerwie to każdemu z liścia da
0
Krychowiak jeszcze nie wszedł na boisko a już z żółtą.
18
Mam nadzieję że ich rozjebiemy za te gwizdy.
0
@Transu96 57 mecz w reprezentacji, 57 minuta
2
@Jakub1513 A dobrze, dziękuję. A u Ciebie?
1
"Branie ślubu kościelnego gdy obie osoby są niewierzące i nie chodzą do kościoła to idiotyzm."
Zgadzacie sie z tym?
0
@RobiS przykład, ale nie potrafisz dać przykładu :D
0
@RobiS jaki influencer z kontentu beauty robił reklamę gry na PC?
0
@4drian0 czym oni sie różnią od influencerów na których jest taki pocisk?
1
@budel17 to weźmiesz sobie kołdrę i sie ogrzejesz.
0
@budel17 To korzystaj o połowę mniej z gazu, wyjdzie na to samo. Proste.
Same problemy robicie.
6
Czy Real będzie królować w LaLiga po tym transferze?
0
@deyna2018 W ogóle nie warto brać pożyczek :D
0
@Mixtape po*nhub, polecam
2
Zawsze kibicowałem Espanyolowi
0
@FCB24 Stany to Stany, zawsze mogą sprawić problem :D
0
@Szreko na szczęście typa nie znam, więc nie muszę mieć skrupułów xD