0

@Bykunn Dałbyś radę podrzucić link? Nie kojarzę typa i nie widziałem.

9

Nie jestem geopolitykiem ani nie aspiruje do bycia takim i mogę pierdolić głupoty, także bierzcie na to poprawkę, ale z chęcią podyskutuje z Wami.

Otóż, według mnie, wojna jaką rozpoczął Putin i to w jaki sposób nią prowadzi nie ma dziś większego sensu. Bez ataku cybernetycznego na większą skalę(póki co)? Ustawianie tradycyjnych wojsk, czołgów, przy tylu satelitach, wywiadach i tak piekielnie szybkim dostępie do informacji? Wojna prowadzona rodem z lat 40?

Nie wiem JAK prowadzić wojnę i nie zamierzam tego wiedzieć, ale w XXI wieku chyba nie tak.

Chociaż powtarzam, mogę pieprzyć głupoty i będę się cieszył jeśli ktoś mnie wyprowadzi z błędu.

7


Co to da? Nawet gdyby Rosjanie chcieli zablokować internet na Ukrainie, Starlinka nie zablokują.

21


Jeśli naprawdę aż tyle im zamrożą to... xD

2

@Kgorecki2500 Oni nie mają pojęcia z czym to sie wiąże.

2

Trzeba przyznać, że polskie organizacje, władze, miasta zachowują sie naprawdę bardzo dobrze. Coraz więcej pozytywnych informacji od nas leci. Pomijając jakiekolwiek sympatie polityczne, jestem z nich wszystkich dziś dumny.

23

@Zoker I dobrze. Niektórzy mówili, że to by przeszło niezauważone, ale jak widać jest inaczej.

30

@Destroyer_of_Worlds Prezydent Ukrainy godzinę temu napisał, że rozmawiał z prawdziwym przyjacielem - Andrzejem Dudą i że bardzo dziękuje polskiej społeczności, ale randomy z twitterka wiedzą lepiej xD

5


Jeśli ktoś go nie zna to gość jest świetnie poinformowany, jest członkiem agencji wywiadowczej w Stanach.

34

@Adao420 Samoloty nie mogą wlatywać, a jak wlatują to są odprowadzane przez myśliwce. Nikt nie zestrzeli cywilnego samolotu tak o, bo wleciał w naszą przestrzeń.

0

Wiem, że ten temat się przewijał tutaj już setki razy ale chyba jeszcze nie widziałem takiej typowo ankiety, a jestem ciekaw rozkładu głosów.
Gdyby wojna doszła do Polski to byście uciekali/zostali?
https://strawpoll.com/bvzrz5qqk

0

@RomanHoffer Są nieczynne, ale jak pierdolnie taki reaktor to cała Europa Środkowa i część Europy Zachodniej będzie miała skażoną wodę pitną, radioaktywne gówna wciąż tam pozostają i mogą się rozprzestrzenic.

5

@jacobFCB Już widzę jak nieprzeszkolonych cywilów będą wysyłać do innego Państwa żeby pierwszy raz na oczy zobaczyli broń

2

@Wilczeq Obwód kijowski jest dosłownie przy granicy z Białorusią.

0

@GeneralXavi Pamiętaj, że to tylko 7 godzin. Póki co jest chaos informacyjny i wojskowy. Miejmy nadzieję, że te liczby będą jak najmniejsze..

0

@Zoker Bo masz jedną z wielu kamer. Z innego ujęcia widać kilometrowe korki przy wyjeździe z miasta.

42

@koksik2700 xDD Serio uważasz, że Rosja jest na tyle kochana, że byliby z nami miłymi sąsiadami?

3

@Xwowrak Z każdej.

0

@dawo17 Spóźniłeś się tak z 3 godziny

2

No gdzie tu był faul, ludzie kochani. To sport kontaktowy jest.

0

Ależ pięknie przyjął piłkę.

23

@barcu$ Bardzo chłopu współczuję i z pewnością mu ciężko, ale ten ostatni tekst to jest żart.
Każdy ma naprawdę własne problemy, każdemu może co innego spowodować, że ma kiepski dzień. Nie licytujmy się na to, kto ma większy problem i kto powinien być bardziej smutny.

6

@Damian11 Byłbym ostatnim który by bronił tego kraju.
Nawet nie tego, po prostu kraju. Jakiegokolwiek.

1

@wpwelement Korwin przemawia aktualnie!

1

Ej dobra, ale to co Korwin aktualnie powiedział to mnie zaciekawiło.
Wypieprzyć tramwaje, a w miejsce tramwajów dać autobusy (żeby jeździły na ich torach), co odciąży trochę ulice.
Oczywiście - tam gdzie nie ma torów - autobusy wjeżdżałyby na ulice.

Na pierwszą, szybką myśl to nie wygląda tak głupio.

8

Żyjemy w tfu demokracji

3

@Hosh Jeszcze Griezmann

0

Oglądałem Bayern, więc pytam.
Jak sobie Marciniak z ekipą dziś poradzili?

2

@KrystianR Nie i mam nadzieję, że Ty też tego nie użyjesz.

0

Jakim cudem tak świetny piłkarz przez tyle lat nie może nauczyć sie strzelać karnych?
Nie jestem w stanie tego pojąć.
Trema? Wolne napieprza(ł) jak głupi, z o wiele trudniejszych sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?