2

@domin682 jakichś*

1

@domin682 Fake news ;)

1

@msmsms Dzięki za ciekawostkę, nie wiedziałem!
Ale też poprawię - piszemy na co dzień*

0

@Popitek12 na jakich?

2

@barcelonaLM Raz mu się nawet udało.

1

Jaki on ma serwis.. matulo.

0

@Kluivert_P od kilku dni? Od kilku tygodni :D

1

Już w piątek GUS poda wstępne dane dotyczące inflacji za czerwiec 2022.
Ekonomiści spodziewają się wzrostu inflacji nawet do 16% (r/r).

Ale 30 groszy na paliwo obniżyli, to dobrze... xD

0

Komentarz usunięty

4

@Vempers To nie fart, tylko hajs i sława ;)

0

@Sulimo Film jest z początku 2020 roku więc niezłe opóźnienie xD I co jest złego w CGI-zwierzętach w Królu Lwie?

5

@Kimirionum rzeczywiście ze świetnego źródła korzystałeś

1

"Tak trzeba grać" Pewnie - złamać nogę najlepiej.

4

XDD Oni na siebie samych tak krzyczą?

0

@P33ck i Barcelony

2

@Jestjakjest co ma poziom ligi do poziomu reprezentacji?

0

@Przemek2323 O 75pkt. proc.? O cholera, to teraz ludzie kilkanaście tysięcy w jednej racie będą płącić.

2

@Barca1992


Niestety mam wrażenie, że jest tak samo źle.

44


A taka ładna para z nich była..

0

@Xwowrak U mnie rano zawsze więcej sie wydaje

0

@michaleu z jeszcze lepszą rakietą

1

Komentarz usunięty

30


Kowal XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robsesh Bo tak powiedział Kwiatkowski.

2

Lewy powiedział że BAYERN IS A SERIOUS CLUB.
Kwiatkowski źle usłyszał

5

Paryż nie powinien organizować nawet Pucharu Tymbarka.

0

@Przemas8411 Oczywiście, pewnie po ojcu, który gdyby nie kontuzja to teraz stałby u boku Xaviego w Barcelonie jako legenda

0

@AdamaTraore To nie lepiej pójść do psychologa zamiast pytać na forum kibicowskim? xD

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?