Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@domin682 jakichś*
1
@domin682 Fake news ;)
1
@msmsms Dzięki za ciekawostkę, nie wiedziałem!
Ale też poprawię - piszemy na co dzień*
0
@Popitek12 na jakich?
2
@barcelonaLM Raz mu się nawet udało.
1
Jaki on ma serwis.. matulo.
0
@Kluivert_P od kilku dni? Od kilku tygodni :D
1
Już w piątek GUS poda wstępne dane dotyczące inflacji za czerwiec 2022.
Ekonomiści spodziewają się wzrostu inflacji nawet do 16% (r/r).
Ale 30 groszy na paliwo obniżyli, to dobrze... xD
0
Komentarz usunięty
4
@Vempers To nie fart, tylko hajs i sława ;)
0
@Sulimo Film jest z początku 2020 roku więc niezłe opóźnienie xD I co jest złego w CGI-zwierzętach w Królu Lwie?
5
@Kimirionum rzeczywiście ze świetnego źródła korzystałeś
1
"Tak trzeba grać" Pewnie - złamać nogę najlepiej.
4
XDD Oni na siebie samych tak krzyczą?
0
@P33ck i Barcelony
2
@Jestjakjest co ma poziom ligi do poziomu reprezentacji?
0
@Przemek2323 O 75pkt. proc.? O cholera, to teraz ludzie kilkanaście tysięcy w jednej racie będą płącić.
2
@Barca1992
Niestety mam wrażenie, że jest tak samo źle.
44
A taka ładna para z nich była..
0
@Xwowrak U mnie rano zawsze więcej sie wydaje
0
@michaleu z jeszcze lepszą rakietą
1
Komentarz usunięty
30
Kowal XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@robsesh Bo tak powiedział Kwiatkowski.
2
Lewy powiedział że BAYERN IS A SERIOUS CLUB.
Kwiatkowski źle usłyszał
5
Paryż nie powinien organizować nawet Pucharu Tymbarka.
0
@Przemas8411 Oczywiście, pewnie po ojcu, który gdyby nie kontuzja to teraz stałby u boku Xaviego w Barcelonie jako legenda
0
@AdamaTraore To nie lepiej pójść do psychologa zamiast pytać na forum kibicowskim? xD
2
@zmiana_plana XD