Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AnnaMarianna Błagam, nie słuchaj ludzi którzy mówią abyś grała niedostępną czy cokolwiek z "wyzwaniami".
Jak Cie nie będzie chciał to nie ważne czy będziesz pisać czy nie - i tak Cie nie będzie chciał.
Jeśli chcesz to pisz, nie trać czasu.
1
@lucas/catalan do czerwca mają czekać? Za mało czasu na przygotowanie.
1
@Emhyr Już mam dosyć tych Niemców. Wole Stany :D
0
@DawidM110 Na kogoś z koszyka pierwszego, drugiego i czwartego.
0
@JaroCoach Pierwsza. Nie ze względu na trudność, ale ze względu na różnorodność rywali. Drużyny z którymi zazwyczaj nie gramy..
Ale osobiście taka "grupa marzeń" (nie najłatwiejsza, ale najciekawsza), to:
Brazylia/USA/Polska/Arabia
5
Świetnie sie słucha Dody.
0
Przecież Glik ledwo chodzi. Wiem że to twardy facet, ale kurde.
0
Kurwa sory, telefon mi padał.
1
@Joe_Pesci To nie mogłeś udowodnić, że jest beznadziejny i zdać?
0
Do Michniewicza można mieć wiele zarzutów jako trenera i osoby.
Ale nie jako trenera reprezentacji, no ludzie xD Gra pierwsze 40 minut z tą drużyną, zresztą to też mecz towarzyski.
Więcej będzie można powiedzieć o nim po meczach Ligi Narodów.
Nie zmienia to faktu, że można go krytykować za decyzje personalne, reakcje na wydarzenia boiskowe.
Ale tak ogólnie za taktyke? Jeszcze nie.
0
@takisobiektos xD
0
@jaras121 co więcej mógł póki co Michniewicz zrobić?
2
@don'T.R.I.P.e Zdecydowanie oryginał.
1
@July_6_BcN Ale to było bezsensu organizować całą ceremonie żeby wylosować dwie drużyny, bo drugi półfinał był przecież już wtedy oczywisty xD
1
@Medium Nie no, mówić że City trafiło na słabego rywala to przesada:D
0
@BombowiecKrawczyk sraka
0
Oblak chyba na testy antydopingowe powinien pójść po meczu.
Kot.
0
@LuisSuarez09 Purizon dla psa.
0
@michal26 "to jest tak proste jak budowa cepa" w teorii tak.
Znaczy, zgadzam się z Tobą, że kupowanie walut teraz czy nawet tydzień temu to był idiotyzm.
Ale bez wojny to ciężko amatorom stwierdzić kiedy jest "dół" a kiedy "górka", nawet porównując wykres sprzed miesiąca.
0
@_catalan Nie mówię, że nie. Brać jednak pod uwagę trzeba wszystkie czynniki, a nie tylko te co pasują pod tezę.
10
@Tasde Manipulacja jest zła w jedną jak i w drugą stronę. Porównaj proszę kurs dolara teraz i wtedy.
EDIT: Albo ja CI porównam.
21.03.2012 kursy NBP -> 3,1173.
125*3,1173=390 (zaokrąglone)
10.03.2022 kursy NBP -> 4,3482
115*4,3482=500
Manipulacja jest zła w jedną jak i w drugą stronę.
1
@macio_944 Zostawiam komentarz aby mi nie uciekło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bobo25 Weź mnie kurwa nie strasz, myślałem że serio za 23 lata już będzie 2050
3
@Criss18Barca Jeśli to prawda - bo pamiętajmy, że Ukraińskie info też może nie być pewne - to ruscy są ślepi jak cholera. Jak nie w ogrodzenie to w swoich.
0
@PIWOSZ89 Skąd info?
1
@tomek8756 Kraków również, do końca marca.
24
@Barcanajlepszyteam Ma 4 kolegów i trzech jest przeciwko.
29
Rozjebmy ich gospodarczo.
1
@MesQueUnClub96 Świetna, dzięki :D Pierwszy raz grałem i dopiero za 9 razem, ale ciekawa. Znajomość mapy świata można świetnie sprawdzić :D